Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

napisze ktos jak wygladaja nagrody za mistrzostwo 1 ligi :) bo sam nie szybko tam dotre podejrzewam ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futwiz ;)

 

Ceny sprawdzaj na ultimateteamtrading.net

Dzięki, D.Silva w paczce, więc myśle nad zmianą składu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem 3pkt do mistrzostwa ligi, prowadziłem w meczu 1:0, a gdy dostałem karnego koleś wyszedł z meczu. Wyświetliło się, że zdobyłem mistrzostwo i 6k coinsów. Po powrocie do menu FUT coinsów nie dodało do stanu konta. Wyłączyłem FUTa, włączyłem ponownie i coinsy na koncie już były. Wszedłem w sezon online i konsola zawiesiła się podczas ładowania. To samo dzieje się przy kolejnych próbach wejścia w sezon online. Co z tym zrobić?

15K chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była 6 liga chyba, więc 6k. To jest tutaj najmniej istotne.

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dioZ60IqnKhRA:ps3

udało mi się na taki składzik uzbierać. Wydaje mi się, że nie jest wcale jakiś słaby. Oczywiście boki obrony czy pomoc można zmienić, ale to jak mi się uda uzbierać dużą ilość coinsów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem 3pkt do mistrzostwa ligi, prowadziłem w meczu 1:0, a gdy dostałem karnego koleś wyszedł z meczu. Wyświetliło się, że zdobyłem mistrzostwo i 6k coinsów. Po powrocie do menu FUT coinsów nie dodało do stanu konta. Wyłączyłem FUTa, włączyłem ponownie i coinsy na koncie już były. Wszedłem w sezon online i konsola zawiesiła się podczas ładowania. To samo dzieje się przy kolejnych próbach wejścia w sezon online. Co z tym zrobić?

Miałem tak w fifie 13 - odinstaluj fife i zainstaluj - u mnie pomogło .

Zlepiłem taki składzik za 45k :

epKVwe5.jpg

Coś polecacie zmienić ? Oczywiscie na początek , czyli nie wyjezdzac z Reusem :biggrin: Diouf i Mandżukić robią miazge w ataku , są świetni . 

Nie zbyt czuje Boatenga na ŚPO , powie ktoś jak się gra Mkhitaryanem ?

 DKRECIK : Nie wkurwiaj ludzi i nie pisz co Ci się w paczkach trafiło :biggrin:

Edytowane przez dymek982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dymek, czyli usunąć plik fify z "narzędzie danych gier"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - usun wszystkie zapisy , kariery , bramki ( to coś WG czy cos to zostaw ) , wszystkie pobrane patche / aktualizacje . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w fifie 13 - odinstaluj fife i zainstaluj - u mnie pomogło .

Zlepiłem taki składzik za 45k :

epKVwe5.jpg

Coś polecacie zmienić ? Oczywiscie na początek , czyli nie wyjezdzac z Reusem :biggrin: Diouf i Mandżukić robią miazge w ataku , są świetni . 

Nie zbyt czuje Boatenga na ŚPO , powie ktoś jak się gra Mkhitaryanem ?

 DKRECIK : Nie wkurwiaj ludzi i nie pisz co Ci się w paczkach trafiło :biggrin:

gralem Mkhitaryanem - daruj sobie go, cienki strasznie :) pomysl nad Diego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wymazanie danych Fify z PS3 nie pomoglo to pisz do supportu. Tez mialem podobną sytuacje w FUT13 i nie moglem pare tygodni grac w sezony offline ;) Troche supportowi zeszla ta cala sprawa, ale "technicy" opanowali sytuacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydałem dzisiaj 150 000 na złote paczki po 7500. Efekt porażający, David Luiz i reszta szmatławce po 2k-3k. Dużo w plecy kosztowała mnie ta zabawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z darmowych paczek dostalem Mullera i Boatenga, nawet niezle jak za darmo. Obydwu sprzedalem i powoli kompletuje sklad do BPL 4231.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z darmowych paczek dostalem Mullera i Boatenga, nawet niezle jak za darmo. Obydwu sprzedalem i powoli kompletuje sklad do BPL 4231.

Polecam Cahill'a na ŚO - jest świetny . 

 

 

gralem Mkhitaryanem - daruj sobie go, cienki strasznie :) pomysl nad Diego

Też myślałem nad Diego , znajomy go ma i miażdży , lecz chciałem sprawdzić jak się sprawdzi Boateng . ale prawdopodobnie go sprzedam i zakupie Diego ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj z darmowych paczek dostalem Mullera i Boatenga, nawet niezle jak za darmo. Obydwu sprzedalem i powoli kompletuje sklad do BPL 4231.

Jakich darmowych? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jeśli skleję sobie skład Srebrnymi kartami np. z Ligi Polskiej to rozumiem że w sezonach online nie będzie mnie łączyć z kolosami ze złotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wgl nie opłaca się robić np srebrnego składu ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak radzicie sobie z kondycją? No bo już pierwszy skład powoli się meczy i myślałem sobie nad złożeniem drugiego srebrnego. No ale jak ma mnie łączyć z mocnymi złotymi to odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×