Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupować te droższe brązowe czy te za 400 coins? Dodam że kupuję to tylko dla kontraktów, może lepiej same kontrakty kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online

Złota paczka mam rozumieć? I coś ciekawego w niej miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupując paczki ale za fifa points :))) jestem ciekaw co jutro mi wypadnie jak otworze te 70 albo 100 paczuszek bo jeszcze sie zastanawiam ile kupic fifa points a bardzo fajny jest team tygodnia :)

To ile już realnej kasy wydałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tą część mało z 600 złotych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 złotych na FUT ? albo dobrze zarabiasz albo rodzice Ciebie kochają, dla mnie to jest nie do pomyślenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma jakies hobby. 600zl na hobby, to znowu nie ak tragicznie. Niektorzy jada do Japonii za 30k zl. inni kupuja sportowa fure za 50k, a tu tylko 600zl... groszowe sprawy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom 600 jutro będę otwierał 70 albo 100 paczek to zdam relację co mi wpadło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA. Ładować w grę 600zł, to co to za hobby... No ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak poza tematem , Jesli ktos narzeka na szybkie tempo w Fut , niech zerknie na meczyk man.city z borusia dortmund .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok hobby, ale po roku to hobby znika i trzeba od nowa ładować :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak poza tematem , Jesli ktos narzeka na szybkie tempo w Fut , niech zerknie na meczyk man.city z borusia dortmund .

Dokładnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mecz, bardzo ciekawy, coś czuję, że jednak Borussia wygra.

Ja zamiast ładować 6 stów w FUT'a to kupiłbym prędzej 1,5mln coins na allebro i wziąłbym Ronaldo do składu i tyle by mi wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast ładować 6 stów w FUT'a to kupiłbym prędzej 1,5mln coins na allebro i wziąłbym Ronaldo do składu i tyle by mi wystarczyło.

za 600zł nie kupiłbyś więcej niż 700-750k. Przy obecnych cenach.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba, że tak.

Mam pytanie, bo mój skład składa się głównie z zawodników z ligii hiszpańskiej, jednak kupiłem na ŚPO Boatenga z Milanu za 30k na formację 3-5-2. Pytanie moje jest takie, czy zrozumienie pomiędzy piłkarzami a Boatengiem będą słabe? Chodzi mi o podania itd.? Koło niego gra Essien na ŚPD, też z Ghany, więc tylko tyle w sumie.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia paczek moim zdaniem jest taka ze na paczce złotej premium za 7500 trudno jest stracić (trudno sprzedajac całość nie odzyskać tej kwoty), przy 4 takiej paczce już Rooney wpadł a za niego 176k, i waluta na wzmocnienie składu plus kasa ze sprzedaży coinsów. Chociaż dla mnie jest śmieszne takie ładowanie kasy na super skład, a zaś bęcki się dostaje od byle kogo, dzisiaj miałem 3:3 z typem co musiał ostro zainwestować w toure, hazarda, kompany, van persiego, aguero, robbena i paru innych, a sam gram średnim składem włoskim plus vucinic i czarny Quagiarella...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia paczek moim zdaniem jest taka ze na paczce złotej premium za 7500 trudno jest stracić (trudno sprzedajac całość nie odzyskać tej kwoty), przy 4 takiej paczce już Rooney wpadł a za niego 176k, i waluta na wzmocnienie składu plus kasa ze sprzedaży coinsów. Chociaż dla mnie jest śmieszne takie ładowanie kasy na super skład, a zaś bęcki się dostaje od byle kogo, dzisiaj miałem 3:3 z typem co musiał ostro zainwestować w toure, hazarda, kompany, van persiego, aguero, robbena i paru innych, a sam gram średnim składem włoskim plus vucinic i czarny Quagiarella...

Dobra, to jest fifa, pewnie strzelileś gola z rzutu rożnego, a koleś ostro cisnął, ale nie wychodziło mu do końca. Pewnie tak było. Ile razy ja z jakimiś ciotami przegrywalem przez to, że jakis gk 70 bronił dosłownie wszystko.

Co do paczek, to jesteś w błędzie. Dostajesz gównianych zawodników, co są warci załóżmy 400 coins. Dostajesz ich 3-4. To masz 1200 coins. Reszta to jakieś stroje, 3-4 kontrakty złote warte jakieś 300 coins każdy. Za Chiny ci się nie zwróci te 7,5k.... A to, że trafiłeś Rooneya, to czyste szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znajdz mi na aukcji jakiś 3-4 grajków wartych po 400 na aukcji... Niemówie o jakich jankach z podrzędnego klubu ligi portugalskiej. Pomijam już że w paczce za 7500 masz 3 unikalne karty. I Ci powiem że żadnej z tych 3 bramek nie strzeliłem z rożnego tylko z wypracowanych akcji i szczerze mówiąc miałem przewagę w tym meczu. Widać gołym okiem z daleka jak typ ma złoty skład na poziomie 86 a gra jak amator że wszystko zawdziecza kasie a nie umiejetnością, więc mi tu nie próbuj zabłysnąć... Zresztą to broniąc się przez 90 minut bym 3 bramki wj...ł ...

Zresztą odezwał się ten co by w fife nie wjebał 600zł, ale jakby miał kupić za to żetony to czemu nie... Byle by był Ronaldo, a on pewnie przy Twoich umiejętnościach niewiele by Ci pomógł...

Edytowane przez miras-1912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz właśnie się zastanawiam mam 25tyś coins i nie wiem czy zakupić sobie średniego grajka do mojego składu Barclays, czy zainwestować w paczki... hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty wiesz chłopie jak ja gram? Pozdro dla ciebie. Czytaj ze zrozumieniem, że ja jakbym miał już coś takiego robić, to bym to przeznaczył na 1 zawodnika.BEKA

3 unikalne karty.... jakiś strój klubowy, karta kontraktowa i zawodnik warty maks 1k. Faktycznie świetna mi unikalność zestawu.

edit: Warson, ja bym kupił jakiegoś dobrego zawodnika, bo w paczce to dostaniesz jakiś syf, tak sądzę. Ja kupiłem Boatenga za 30k i jestem zadowolony.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandanda, Johnson z sunderlandu czy chociażby Artur Moraes to też karty za 400 coinsów... A jeden zawodnik w składzie Ci wiele da i pociągnie Twój zespół do zwycięstwa. Beka jest z takich typów co myślą że mając Messiego czy Christiano będą już nie do pokonania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka za 7,5k zwraca średnio 2k (jeżeli sprzedajemy kontrakty, stadiony, lepsze stroje etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka, beka. widzę nie zrozumiałeś, co miałem na myśli, trudno.

Zawodnik taki jak Messi czy Ronaldo to jest 1/3 sukcesu, pozostałe 2/3 to są umiejętności. I nie powiesz mi, że tak nie jest. Nie odwołaeś się kompletnie do tego, że te wartość tycy kart za 7,5k nie zwróci się po prostu...tuszuj wątek dalej.

edit: lipek, ile razy ja lepsze stroje unikalne wystawiałem na aukcje licytacja od 150 coins i nikt się nie zainteresował, stadiony fakt, można niektóre dobrze sprzedać, ale tak poza tym to słabizna.... przynajmniej w moim przypadku, bo kasa się kompletnie nie zwraca.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o strojach drużyn typu barca/Real.

A te 2k z paczek to za same shity, nie licząc lepszy piłkarzy/formacji.

Zaraz sie logne na komputer i wstawie zdjęcie z tych dzisiejszych paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×