Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

po co te nerwy :) to tylko gra :) Warson... zajaraj sobie zioła to będziesz sie śmiał z takich akcji ;) :P

- chyba musze zacząć

Jak myślicie Opylić 30k na allegro i za to kupić Fifa points i około 10 paczek??

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za bzdura, ja za 36zł kupilem te fifa points i w tych 7 lepszych paczkach nic mi się nie trafiło, więc nie wiem jaki sens jest inwestować w te punkty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam kwestie tego co się trafia, ale jeśli już kupować to korzystniej jest sprzedać coinsy na allegro, a później kupić fifa pointsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi Miccoli z TOTW ile on jest wart? Dostanę za niego 120k?

Walcot - ile za niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pochwalę, wypadły mi porządne karty za te fifa points:

Kościelny

Remy z Marseilli

Andrezinho

Alex Song

Landreau

Piszczek

Miccoli z TOTW

John Ola

Pogatetzz Wolfsburga

Pander

Carroll

Toivonen

Walcot

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisałem tych wszystkich unikalnych, reszta faktycznie lipa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pytanie za 100 punktow... Wygralem 5. sezon offline i pojawily sie 4 mozliowsci 4. sezonu i wybralem przez przypadek seonz gdzie zespol moze miec maks 3,5 gwiazdki.. jako ze mam 4,5 i nikogo kto by mi to obnizyl... zaczalem szukac mozliwosci wyjscia.. ale nie znalazlem :D Ktos moze wie jak sie wypisac? czy musze kupic brazowoa paczke obnizyc wartosc teamu i grac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile waszym zdaniem jest wart Henry? OD wczoraj cena startowa daje 1200 i nikt nie chce kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile waszym zdaniem jest wart Henry? OD wczoraj cena startowa daje 1200 i nikt nie chce kupic.

On chodzi po 1000 coins na kup teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1k wlasnie kupilem, Udalo sie w koncu sprzedac za 1200 ;p Ciułam te coiny jak żule moniaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1k wlasnie kupilem, Udalo sie w koncu sprzedac za 1200 ;p Ciułam te coiny jak żule moniaki

Haha, masakra... znam ten ból :biggrin:

Ja mam problem ze sprzedażą:

-Kościelnego z formacją 4-1-2-1-1, wystawiam go od licytacji za 10k i na kup teraz 12k.

-Miccoli z TOTW, wystawiam licytacje od 113k i kup teraz 115k

-Fabio Coentrao licytacja od 11k

-Walcot licytacja od 14k

-Remy Loic, licytacja od 12k i kup teraz 15k

Może mi ktoś napisać, za ile wystawić tych zawodników, ale w rozsądnej cenie, tak aby i mnie cena satysfakcjonowała i żeby ktoś to w końcu kupił? z góry dzięki.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko. Grajac formacja 3-5-2 mam miejsce tam dla RM i LM, jezeli wstawie tam odpowienio RW i LW to zgranie zostaje takie samo czyli 100 oraz u kazdego indywidualnie 9. Teraz nauwa sie pytanie czy ustawiajac na pozycji RM zawodnika RW zmienia sie sposob jego gry? Np. czy ustawia sie bardziej ofensywnie lub czy gorzej sie wraca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do EA, no i podobno ma być dzisiaj patch, który odblokuje konta itp, lecz Pan przez telefon nie był wstanie powiedzieć o której, żadnej rekompensaty od EA Polska nie będzie, tylko studio i te gamonie z zachodu mogą coś nam dać, lecz jest to mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem maila, w którym mi napisali, że starają się to poprawić jak najszybciej, czyli pierdzielenie o Szopenie, zwlekają kolejny raz z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie bo akurat to byl ostatni post na poprzedniej str:/

Grajac formacja 3-5-2 mam miejsce tam dla RM i LM, jezeli wstawie tam odpowienio RW i LW to zgranie zostaje takie samo czyli 100 oraz u kazdego indywidualnie 9. Teraz nauwa sie pytanie czy ustawiajac na pozycji RM zawodnika RW zmienia sie sposob jego gry? Np. czy ustawia sie bardziej ofensywnie lub czy gorzej sie wraca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie bo akurat to byl ostatni post na poprzedniej str:/

Grajac formacja 3-5-2 mam miejsce tam dla RM i LM, jezeli wstawie tam odpowienio RW i LW to zgranie zostaje takie samo czyli 100 oraz u kazdego indywidualnie 9. Teraz nauwa sie pytanie czy ustawiajac na pozycji RM zawodnika RW zmienia sie sposob jego gry? Np. czy ustawia sie bardziej ofensywnie lub czy gorzej sie wraca?

Ustaw RW na RM, zagraj parę meczy, to sam zobaczysz, bo sam nie wiem dokładnie. Nie kombinowałem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie bo akurat to byl ostatni post na poprzedniej str:/

Grajac formacja 3-5-2 mam miejsce tam dla RM i LM, jezeli wstawie tam odpowienio RW i LW to zgranie zostaje takie samo czyli 100 oraz u kazdego indywidualnie 9. Teraz nauwa sie pytanie czy ustawiajac na pozycji RM zawodnika RW zmienia sie sposob jego gry? Np. czy ustawia sie bardziej ofensywnie lub czy gorzej sie wraca?

Moim zdaniem będzie tak samo. Zgranie jest na takim samym poziomie, a o bardziej ofensywnym lub defensywnym nastawieniu gracza mówią statystyki AWR i DWR (att. workrate i def. work rate) a te są takie same niezależnie od pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×