Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ta w poprzedniej fifie kontuzje były non stop, teraz 1 mam na koncie. Nikt mi nie odpowiedział, czy jak np w czasie meczu wstawię terrego do ataku, casillasa na lewe skrzydło i torresa na obronę to chemistry spada czy jest takie jak przed meczem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest chyba jakiś parasol ochronny bo rozegrałem ponad 100 meczów a nie miałem jeszcze żadnej kontuzji :P

W '12 to co drugi mecz zdarzały się jakieś poważne urazy.

nadal tak jest :) w brązowo/srebrnym składzie więcej było niż teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak np w czasie meczu wstawię terrego do ataku, casillasa na lewe skrzydło i torresa na obronę to chemistry spada czy jest takie jak przed meczem?

jest takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co rozumiem to pierwsza 11 się liczy z rezerwowi nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co rozumiem to pierwsza 11 się liczy z rezerwowi nie? :)

Nie. Chemistry ma znaczenie dla wyjściowej jedenastki. To co posadzisz na ławce, to już jest twoja wolna wola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze taniej wychodzi budowa składu, brakuje mi obrońców z angielskiej ligi i chemi 100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

1. Jak można zdobyć najlepszych zawodników( typu Hulk czy Neymar), oprócz kupowania od innych graczy.

2. I o co chodzi z tymi paczkami? Czy to jedyny sposób na zdobycie zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 sposoby na zdobycie zawodników i oba wymieniłeś. Zawodnika możesz nabyć poprzez wymianę (zakup) gracza od innego gracza bądź wylosowanie zawodnika w paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dużo zarabiac na rynku i można miec prawie kazdego kogo sie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś sposoby na to? Bo ja na razie nie za bardzo ;p trading mówi sam za siebie -24 k xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na ranking wartości klubów i lideruje typ co ma ponad 400 milionów wartości. Masakra co za typ :D

Działa wam web app?

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na ranking wartości klubów i lideruje typ co ma ponad 400 milionów wartości. Masakra co za typ :biggrin:

Działa wam web app?

SORRY!

Our servers are temporarily down while we work on making things better.

Please come back later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na ranking wartości klubów i lideruje typ co ma ponad 400 milionów wartości. Masakra co za typ :biggrin:

Tzn jaki? Po prostu stackuje wszystkie możliwe karty w klubie. Wartość klubu nie ma nic wspólnego z posiadanymi monetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dokładnie opisać zawodników? Czym się różni normalna złota/srebrna/brązowa od lsniacej? Czarna to z team of te weekend jak rozumiem czy ona taka zostaje na stałe czy w nowym tygodniu "normalnieje"? Czy za czarne lub lśniące są jakieś bonusy? Dzięki z góry

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie pochwale , wymienilem swoje 60tys coins na zlote paczki i oto co mi sie trafilo Hazard , Valdes , Mandada, Terry,Giovinco. Mysle , ze wyciagne z 200tys za nich wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jaki? Po prostu stackuje wszystkie możliwe karty w klubie. Wartość klubu nie ma nic wspólnego z posiadanymi monetami.

Przeiceż wiem, że to nie jest wartość monet lol. Tylko co to za frajda ładować wszystkie karty do klubu, żeby tylko być na 1. miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paczek nie otwieram, przejechalem się na nich w UT12 . No za samego Hazarda masz 140k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam że Hazarda w '12 kupowałem za 7k :D

Te ceny są kosmiczne jeśli je porównać do poprzedniej edycji. Ibra co kosztował 50k teraz ponad 300 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paczek nie otwieram, przejechalem się na nich w UT12 . No za samego Hazarda masz 140k :biggrin:

No niby mozna coinsy wystawic na allegro , ale to ma byc zabawa .Przy okazji zapisales sie do ligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie rynek w 13 jest dziwny- niektóre karty kosztują fortunę i to nie tylko te z graczami ze światowej czołówki, ale i przeciętne (wczoraj sprzedałem jakiegoś bocznego obrońcę Evertonu za 8k i Artetę za 9k), z drugiej niezłe karty z pace powyżej 90 chodzą po 700-800 monet. W sumie dla maniaków idealna sytuacja- można złożyć za grosze dobry zespół jednocześnie sprzedając za grubą kasę wiele kart jak ktoś kupuje paczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby mozna coinsy wystawic na allegro , ale to ma byc zabawa .Przy okazji zapisales sie do ligi?

Ja nie wystawiam na allegro :D Najpierw uzbieram na fajny skład a potem bede wydawal na paczki, na poczatku to za duze ryzyko.Wow pamiętasz mnie :D Nie, nie zapisalem się, za dużo mam nauki i nie mam czasu na lige ale chetnie zagram kiedys z Tobą spara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki skład :

http://www.ea.com/uk...ZRT6ZWnHxPX:ps3

Robbena, teveza i srebny skład mogę sprzedać będę miał wtedy około 500k,bo mam jeszcze trochę.

Na co wtedy wydać,bo chciałbym np. kupić graczy za 70k i za 3 tygodnie sprzedać za 100k tylko nie wiem których najbardziej się opłaca.Najlepiej gracze do tego pierwszego składu lub nowy do 500k

Rooney - 180k (myślę,że warto ale chciałbym żeby kto potwierdził)

Toure - 60k

Kompany - 60k

Maikon - 85k

Hart - 40k

Cech - 30k

Lloris - 85k

Który z nich najwięcej zdrożeje i czy mogę liczyć że mój Robben(260k),którego trafiłem dziś w paczce zdrożeje ?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×