Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

O dzieki! A gdzie te statystyki AWR i DWR moge znalesc? :) Bo patrze na webapp i nie widze.

Jeszcze taki OT :)

Kogo polecacie na boki pomocy do ust. 3-5-2 z ligi francuskiej lub francuza?

Edytowane przez shark31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bawić już w kup-sprzedaj, bo już tyle ludzi w to się bawi że nie ma żadnych okazji a najlepsi gracze już wysprzedani...

i weź tu kupuj paczki...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bawić już w kup-sprzedaj, bo już tyle ludzi w to się bawi że nie ma żadnych okazji a najlepsi gracze już wysprzedani...

i weź tu kupuj paczki...

Pozdro, ile gośc ma tych fifa points to pytań brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że teraz już się nie opłaca kupowac fifa points opłacało sie na samym początku gdzie ceny zawodników były np za negredo 10 a teraz 2k . Sam miałem razem 23k fifa points zrobiłem z tego 1,5 mln coinsow + to co sprzedałem + skład + to co jeszcze zostało Na samym początku nie było możliwość żeby wydanie 140 złotych się nie zwróciło teraz juz niestety tak jest ale do odważnych świat należy sprzedam te coinsy to pewnie znowu kupie z 10k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzenie z gry przed pierwszymi 5 minutami nie działa w FUT. Wyszedłem w 4min ze względu na lagi, zaliczyło mi jako porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzenie z gry przed pierwszymi 5 minutami nie działa w FUT. Wyszedłem w 4min ze względu na lagi, zaliczyło mi jako porażkę.

Nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzenie z gry przed pierwszymi 5 minutami nie działa w FUT. Wyszedłem w 4min ze względu na lagi, zaliczyło mi jako porażkę.

FUT ma swoje prawa , bardzo dobrze ,ze nie mozna "wychodzic ze wzgledu na lagi"

Oprocz porazki masz tez obnizony wskaznik NU i bedziesz dostawal mniej kasy za mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.. Sezon offline, puchar offline czy poziomy trudnosci sie ustawiaja automatycznie dla danej ligi/danego pucharu? Gram sobie czwarta lige offline i widze ze w ustawieniach mozna zmienic poziom trudnosci.. I co to za poziom ultimate? Najfajniej by bylo gdyby samo ustawialo poziom tak chyba jest w pucharach offline.. Troche namieszalem ale moze ktos cos dopisze i mi wyklaruje :) Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FUT Sezonach offline możesz ustawić poziom drużyny ale tylko na wyższy. A co do poziomu ULTIMATE to zagraj mecz i się przekonaj jaki dobry może być komputer (Frustrujący xd).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Za ile wystawić Kevina Prince'a Boatenga, za 35k na kup teraz?

I po jakiej cenie puścić Miccoli'ego z TOTW? Dałem licytacje od 92,5k i kup teraz 95k, dobra cena? Czekam na odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam już to gram sobie na luzie i będę odblokowywał paczki, bo i tak się już teraz kasy nie zarobi na Aukcjach, tylko granie zostaje.

Pierwsza Paczka:

Ivanshitz, Dante, Compper = LIPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, ile dostanę z Boatenga z Milanu, 35k? A ile za Miccoli z TOTW? 95k? Pytam, bo chce dzisiaj z nich jakiś hajs dostać dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza Paczka:

Ivanshitz, Dante, Compper = LIPA

Druga Paczka:

Gouffran, Britos, Raush = Tragedia

Trzecia Paczka:

Pereira, Al Jassim (WTF???), Skjonsberg, Song, Joaozinho, Duricic = trochę lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Dasz mi więcej kasy ?? Zaczyna mi się to UT nudzić jak tak dalej będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Dasz mi więcej kasy ?? Zaczyna mi się to UT nudzić jak tak dalej będzie...

To graj sezony online, to zarobisz coś, myślisz, że jak ja swoich zawodników niektórych zdobyłem? Grałem cały czas sezony online, offline też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z tymi aukcjami? Ktos tu napisal, ze sie nie oplaca, Bo I tak sie nie Zarobi. O co chodzi? Dopiero zaczynam z FUT, wiec wiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak jest z tymi aukcjami? Ktos tu napisal, ze sie nie oplaca, Bo I tak sie nie Zarobi. O co chodzi? Dopiero zaczynam z FUT, wiec wiecie ;)

Z początku ludzie w dobrej cenie pozyskiwali graczy i ich sprzedawali też dobrze, za uzyskane pieniądze kupowali Fifa Points, a za te FP sięgali po złote paczki, z których padały dobre karty, i wychodzili na +, teraz już tak nie jest. To tak w skrócie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ceny sa kosmiczne? Dla przykladu Yaya Toure za 3800 - sprzedany xxx drozej :) kup teraz tak to bedziesz mistrzem. Swoja droga - udalo mi sie wyrwac Navasa za 15k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 Paczka otwarta:

Galitsios, Andre Dias, Rolfes, Aranzubia = Lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala wam fut? Bo mi meczow offline nie zalicza, wygranych itemow nie moge odebrac, kasa ze sprzedanych pacholów nie wpływa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo ;/

Bidowałem złotych no-rare na 250 , pisało że EXPIRED, a jak wchodzę na kartę to pisze COMPLETING...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×