Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

a cos poza tym?

To,że twoi grajkowie nie będą potrafili trafić w piłkę,będą się zawodnicy ze sobą gryźć,a tak poza tym to nic takiego :) A tak szczerze to poradziłbym sobie wybrać ligę,klub albo kraj na którym będziesz koncentrować swój skład.

BTW. http://www.futhead.com/fifa/squads/totw/totw29/

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg... Możesz mieć graczy z różnych lig i z różnych narodów... Po prostu wszyscy muszą mieć tą samą formacje, no oczywiście będzie lepiej jeśli większość to będą Anglicy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos z was wiecej wytlumaczyc np na GG?

Tylko,że tu nie ma nic więcej do tłumaczenia prócz tego... Ogółem to tylko to jest ważne,aby podpasować swój team do jakiejś ligi. Np. Nie ma sensu dawać do jednego teamu Dzagoeva z Soldado,ponieważ Dzagoev gra w Russian League,a Soldado w BBVA. (Chyba nie muszę tłumaczyć jaki z tego morał.)

Ten Robben SIF to będzie coś niesamowitego i Pizarro nawet też może być niezły.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można sobie zrobić hybryde z 2-3 lig ale najlepiej jak każdy będzie miał 9ch :)

Zmieniłem sobie dzisiaj formację dla mojego brązowego składu na 5atb i aż się oko cieszy jak pace abuserzy nie mogą nic zrobić :biggrin: Trochę cierpi na tym rozgrywka ale "po trupach do celu" :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można sobie zrobić hybryde z 2-3 lig ale najlepiej jak każdy będzie miał 9ch :)

Zmieniłem sobie dzisiaj formację dla mojego brązowego składu na 5atb i aż się oko cieszy jak pace abuserzy nie mogą nic zrobić :biggrin: Trochę cierpi na tym rozgrywka ale "po trupach do celu" :biggrin:

A na jaką zmieniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam ponownie z FUT i mam dwa pytania:

1) Staram się układać skład pod Włochów i ewentualnie hybrydę reprezentacji z ligą. Skupienie się na 1 narodowości sprawdza się? Oraz "zna"/ma ktoś trenera dla formacji 3-4-1-2? - Na aukcji nie mogę dostać.

2) Czy też spotkaliście się z propozycjami graczy konsolowych, którzy chcieli skopiować wam swoich zawodników? Czy takie oferty należy zgłaszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam ponownie z FUT i mam dwa pytania:

1) Staram się układać skład pod Włochów i ewentualnie hybrydę reprezentacji z ligą. Skupienie się na 1 narodowości sprawdza się? Oraz "zna"/ma ktoś trenera dla formacji 3-4-1-2? - Na aukcji nie mogę dostać.

2) Czy też spotkaliście się z propozycjami graczy konsolowych, którzy chcieli skopiować wam swoich zawodników? Czy takie oferty należy zgłaszać?

1. Hybryde możesz zrobić jak najbardziej :) Trenera możesz mieć dowolnego, wystarczy dokupić zmianę formacji.

2. Owszem. Możesz zgłosić jeśli chcesz :) Efektów raczej nie bedzie więc można go zignorowac po prostu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mix graczy z różnych lig, przez co jest niskie zgranie. Może Ci sie źle grać przez to.

Chyba że zrobi skład na pace. Bartep zrób jednak normalny skład.

P.S. Ile kosztują karty ŚPD na ŚP i PS na PP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że zrobi skład na pace. Bartep zrób jednak normalny skład.

P.S. Ile kosztują karty ŚPD na ŚP i PS na PP?

z ŚPD-ŚP jest trochę drogo. Bodajże ok 8k do 12k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ŚPO-ŚP. ŚPD-ŚP kosztuje ok. 4k chyba :P

To miałem farta, wydałem na obie karty po 1,5k. Z tego co wcześniej patrzyłem, to PS-PP kosztowało ze 2k, niestety, teraz staniała, za to LW-LM jest dość drogie.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was odnośnie Fify i Ultimate Team. Przez dłuższy czas mam konsolę w naprawię i chciałbym kupić Fifę na PC.Jak wiemy na PS3 i na PC Ultimate Team jest napędzane przez Origin. Czy jeśli połączę konto Origin,które stworzyłem i użytkuję na PS3 z Fifą na PC to zniknie mi skład w UT na PlayStation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i moje pierwsze mistrzostwo pierwszej ligi FUT :biggrin: Na skład jakim gram i jakich graczy dzisiaj pokonywałem mogę być z siebie dumny. A z paczki jedynie Milito, spodziewałem się czegoś lepszego ;/

Edytowane przez dyziek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was odnośnie Fify i Ultimate Team. Przez dłuższy czas mam konsolę w naprawię i chciałbym kupić Fifę na PC.Jak wiemy na PS3 i na PC Ultimate Team jest napędzane przez Origin. Czy jeśli połączę konto Origin,które stworzyłem i użytkuję na PS3 z Fifą na PC to zniknie mi skład w UT na PlayStation?

Nie, na stronie internetowej możesz swobodnie przełączać się między kontami (drużynami), mój brejdak ma na mnie na xbox'ie a ja swoje na ps3, żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na stronie internetowej możesz swobodnie przełączać się między kontami (drużynami), mój brejdak ma na mnie na xbox'ie a ja swoje na ps3, żadnych problemów :)

Dzięki wielkie za odpowiedź :) Już miałem zakładać nowego Origina. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zaradzić temu, że gdy mam słabszy skład wygrywam łatwo z lepszymi? A gdy mam lepszy skład przegrywam ze słabszymi? To jest śmieszne, przez to w FUT'a przestaje powoli grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, miałem dokładnie to samo :) To jest poje*ane... Mam skład za 1mln i przegrywam z jakimś tumanem który ma samych sprinterów za 2k... To jest śmieszne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, miałem dokładnie to samo :) To jest poje*ane... Mam skład za 1mln i przegrywam z jakimś tumanem który ma samych sprinterów za 2k... To jest śmieszne !

Ja też miałbym skład za milion, ale już dwa razy usuwałem klub aby zacząć od nowa i się nie wkurwiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×