Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej pod szybkość ;) I wielka szkoda, że tak spiepszyli ten tryb gry i taki Muriel jest 100x efektywniejszy niż np. Van Persie.

Czy w 12 też tak było, bo nie grałem wtedy w FUT?

dokladnie, zejscie na lewa noge i bomba :)

Jeżeli o to chodzi, z tej roli Podolski może się dobrze wywiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co sądzicie na temat otwierania srebrnych paczek? Ja wydałem od września na złote 400k i teraz zacząłem otwierać srebrne i taki zysk.. Prawie zawsze się paczka zwraca + można duuużo zarobić. Niedawno trafiłem lukaku a przed chwilą sterling...:) naprawdę polecam wam otwierać srebrne paczki bo są opłacalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was Bance MOTM? Jest wart tych 20-22k?

E: Właśnie zagrałem nim pare meczy w 1 lidze i jest naprawdę przekozacki. Wygrywa każdą główkę, bardzo mocny strzał i do tego siła. Nie jest najszybszy, ale nadrabia siłą, bardzo ciężko go przepchnąć. Naprawdę polecam - wart swojej ceny:)

Edytowane przez LeBron#6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mam 1,5 miliona coinow i musze to gdzies sprzedac. Jakie najlepsze opcje sprzedazy coinow polecacie(allegro i ebay odpadaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam CI oddac je biednym, czyli mi. Ja mam 1500 coinow ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bodajże 687 coins, a miałem zamiar zmieniać skład na mocny BPL, ale ceny zawodników z bundesligi spadły i mi nie wystarczy nawet na połowę :D wszystko poszło na paczki żeby ifa trafić, a nikt nawet normalny dobry nie wypadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja zrobilem podobnie. Mialem sklad warty 350k. Sprzedalem wszystkich, nakupilem paczek i teraz mam sklad warty 15k i 1800 luzem! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam CI oddac je biednym, czyli mi. Ja mam 1500 coinow ;d

Ciekawa propozycja, ale nie skorzystam :)

ja mam bodajże 687 coins, a miałem zamiar zmieniać skład na mocny BPL, ale ceny zawodników z bundesligi spadły i mi nie wystarczy nawet na połowę :D wszystko poszło na paczki żeby ifa trafić, a nikt nawet normalny dobry nie wypadł

Paczek to ja od 2 miesiecy juz nie kupuje :) po prostu zrobilem dobre inwestycje podczas TOTY i teraz niektore karty sprzedalem za dwukrotnie wyzsza cene niz je kupilem. A nawet udalo mi sie pograc takimi zawodnikami jak chociazby Robben, czy IF Reus lub IF Villa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć mam pytanie, czy jakiś parametr decyduje o tym że napastnik dostając wypuszczoną górną piłkę zabierze się z nią szybciej , nie raz jest tak że za nim ją opanuje i biegnie dalej na bramkę obrońcy go doganiają i jest po akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często macie wahania formy w FUCie? Chodzi mi o to , czy np w jeden sezon mistrzostwo w 2 spadek do 2 ligi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to znak firmowy FUTa :) jest jeszcze jeden - najgorsze serwery w historii gier online :D

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy net, ja z serwerami nie mam problemu, jedyny to losowanie kto ma wygrać mecz, nie ważne jak gramy i tak przegramy lub wygramy, chyba czas sprzedać grę bo mam nowego pada i trochę mi go szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro 25mb to najgorszy net :) widać 99% graczy ma słaby internet :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi kiedyś się konsola zawiesiła, wyłączyłem itp..odpalam fut, a tam komunikat że odłączyłem się od meczu bla bla bla :)

ciekawe jak będzie wyglądać karta Varane'a w fifie 14.wg mnie to pace min. 80 def min. 84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto według was lepszy: Giovinco czy Robinho? 4 gwiazdki skill'i mi wystarczą, ale nie wiem kto lepszy.

Ooo, Givinco ma 3 gwiazdki skill'i. Byłem pewny, że 4... Tym bardziej, że w demówce FIFY 13 robiłem nim rabone :rofl:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem macie pokazaną jakość połączenia z przeciwnikiem. Ja, jak widze inny kolor niz zielony, to odpuszczam. W czym macie wobec tego problem? Sprawdzcie sobie wlasny ping i patrzcie na kreski.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy net, ja z serwerami nie mam problemu, jedyny to losowanie kto ma wygrać mecz, nie ważne jak gramy i tak przegramy lub wygramy, chyba czas sprzedać grę bo mam nowego pada i trochę mi go szkoda

Dlatego ja kupilem sobie NHL 13. Zero nerwow i frustracji, nawet wtedy, kiedy przegralem z kims 0:6 grajac tryb HUT. Ani na chwile nie pomyslalem o rzucaniu padem, jak to mialo miejsce po niektorych akcjach w fifie, gdzie rece opadaly jak widziales, co robia Twoi pilkarze.

Dodam tylko, ze radosc wygrania z kims w online dla mnie byla o wiele wieksza niz w fifie :) cieszylem sie jak dzieciak, kiedy pojechalem kogos 4:3 po rozegraniu ogolem ok 15 meczow w tej grze :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem dzisiaj NHL 13. Przez Fife już jeden pad rozwaliłem. Teraz gram karierę na legendarnym i gra się super. Online to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×