Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak zaradzić temu, że gdy mam słabszy skład wygrywam łatwo z lepszymi? A gdy mam lepszy skład przegrywam ze słabszymi? To jest śmieszne, przez to w FUT'a przestaje powoli grać.

Tak działa FUT. Raz wygrasz 5 meczy, potem 4 przegrasz. Zdobędziesz mistrzostwo, to potem spadniesz. Jak masz skład za dużo kasy, to będziesz przegrywał, a jak masz tani skład, najlepiej ze srebrnymi kartami, to twoi piłkarze będą grać świetnie.

Jest i moje pierwsze mistrzostwo pierwszej ligi FUT :biggrin: Na skład jakim gram i jakich graczy dzisiaj pokonywałem mogę być z siebie dumny. A z paczki jedynie Milito, spodziewałem się czegoś lepszego ;/

Myślę, że lepszy od Croucha :(

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneijder za Hamsika, Chiellini na środek obrony, Giovincio na LP. Coś sobie wybierz,mam podobny skłąd i na 20 gier przegrałem może ze 3.

Edytowane przez nath4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ea.com/pl...9KIgxZnJnOI:ps3 super się gra tym składem! Co mogę zmienić do ok. 50k?

De Rossiego możesz dać za Pogbę.

http://www.ea.com/pl...Cj5KNjnJnUT:ps3 Co do zmiany w tym składzie, mam zamiar kupić Yaya Toure i Kompanego jeszcze. Pytanie-lepiej Vermaelen czy David Luiz z Kompanym? Na ławie mam piłkarzy z których mało korzystam, może któryś z nich jednak powinien grać. Kto ma Walcotta-jak się u was spisuje?

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David Luiz - bestia! Jak dla mnie lepsi od niego to tylko: Thiago Silva, Sergio Ramos, Chiellini no i na równo z Santaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie HH z paczek 5k i 7,5k też jest jakaś szansa, że wypadnie IF? Bardziej opłaca się kupić np 2x7,5 czy tą co specjalną w HH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie HH z paczek 5k i 7,5k też jest jakaś szansa, że wypadnie IF? Bardziej opłaca się kupić np 2x7,5 czy tą co specjalną w HH?

Oczywiście, ze może wypaść IF... Zawsze może. Ja nigdy nie kupowałem specjalnych paczek więc się nie wypowiem, ale na cuda i tak bym nie liczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
David Luiz - bestia! Jak dla mnie lepsi od niego to tylko: Thiago Silva, Sergio Ramos, Chiellini no i na równo z Santaną.
Ja bym nawet stwierdził że Luiz>>>Silva, Ramos, Chiellini :D

Od Santany lepszy według mnie,myślę, że podobny poziom co Chiellini. Jeszcze Ogbonna to taka non-rare bestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nawet stwierdził że Luiz>>>Silva, Ramos, Chiellini :biggrin:
no nie przeeesadzajmy, Silva to najlepszy SO jakiego uzywalem ( nie mialem Ramosa), David Luiz jest troche OP ale bez przesady :) Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Luiza, mam Dede, Santanę i Silvę i nie odczuwam zbytnio wielkiej różnicy między nimi. A Luiz jest dosłownie wszędzie ze względu na jego workrate :) Jednym to pasuje, innym nie :P

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dede tez troche przesadzony :)

Ogólnie FUT jest jakby zrobiony pod Brazylijczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej pod szybkość ;) I wielka szkoda, że tak spiepszyli ten tryb gry i taki Muriel jest 100x efektywniejszy niż np. Van Persie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej pod szybkość ;) I wielka szkoda, że tak spiepszyli ten tryb gry i taki Muriel jest 100x efektywniejszy niż np. Van Persie.

to jeszcze zalezy od stylu gry, jak dla mnie RvP lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej pod szybkość ;) I wielka szkoda, że tak spiepszyli ten tryb gry i taki Muriel jest 100x efektywniejszy niż np. Van Persie.

Tak, tylko chodzi o to, że Brazylijczycy mają najszybszych piłkarzy. Dokładnie, miałem kiedyś Cassano w pierwszym składzie, świetny gracz, ale za wolny. RVP to zły przykład bo on ma bardzo wysoki skill, ale taki Dżeko- dobry napastnik, ale pace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś umie uderzyć z daleka to Muriel czyści buty RVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś umie uderzyć z daleka to Muriel czyści buty RVP.

dokladnie, zejscie na lewa noge i bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×