Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

3 paczki teraz otworzyłem i wreszcie się trafił IF :P Szkoda że Weidenfeller a nie Ribery:D

Zapożyczone z innego forum :D

4t7xgp.jpg

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z 2ch paczek wypadli mi: Santi Cazorla i Di Maria, szczęście się do mnie uśmiecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladałem livstream jednego gościa z czołówki Trading (chyba 14.). Wydał na paczki 100 euro i najlepszą kartę jaką wylosował był Di Natale :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że miał 4,8 milliona monet to mały szczegół :P

Hahahaha, nie no koleś wygrał.... xd Boże, ale ciekaw jestem jak to możliwe, że tylko taka karta mu wypadła, aż nie do wiary ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie tylko ta karta, ale najwięcej była warta. Reszta to dużo śmieci po 75-82, które nie były wiele warte. Ja bym sie chyba załamał jakbym miał wydac 400 zł i dostać taki złom :D

To juz za monety lepsze karty mi wypadły a może otworzyłem 50-60 paczek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należy sobie zadać pytanie ile on zarobił już na tej grze :)

Ja teraz gram ze jak uzbieram np 20k coinsow kupuje paczkę wtedy a nastepną kupuję jak uzbieram 25k i tak dalej przyjemnie się tak gra i kasa bardzo szybko wpada :)

Edytowane przez sibas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko co do kontraktów, kończą mi się i jeśli nie mam karty z przedłużeniem to co wtedy?

da się to jakos wczesniej ustalić żeby przedłużyc kontrakt czy trzeba karty kupować?

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz nawet 5 kontraktw władować od razu w zawodnika jeśli chcesz. Nie musisz czekać do końca :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa dwa razy mnie rozlaczylo z gry ciekawe po ile za mecz teraz bede dostawał ...

Ja pierdole kolejny mecz kolejny crash serwerów EA. Mam pograne w FUTa jeżeli jest tak jak w FIfie 12. Wczoraj raz mnie wywaliło miałem współczynnik 1,00 odrobiłem na 1,12. Ile będzie po 2-3 wywaleniach serwów EA? Pewnie żeby to odrobić muszę rozegrać z 50 meczów, a w tym czasie dostanę jeszcze parę razy wyrzucenie...

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile do wydania ?

Z tego co widzę to z lepszych Ozil, Kaka, Modric. Ze słabszych Thiago. Kogo polecicie na lewą obronę z ligii angielskiej ? Mam Andre Santosa, zamierzam zbierać na A. Cola, ale może doradzicie kogoś innego ? Do wymiany mam jeszcze lewego pomocnika i tu zastanawiam się nad Youngiem. Na chwilę obecną jest tam N'Zogbia

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Ale :

Ozil Nie jest Hiszpanem i kaka i modrić też, jak będzie wyglądało chemistry... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to by była liga hiszpańska i np. ten sam klub. Chemistry będzie takie samo :)

Możesz zobaczyć jak to wygląda u mnie http://www.ea.com/pl...qsL4TcnHK9C:ps3

Zgranie mam na 98 bo niechcący zmieniłem formację napastnikowi co zmniejszyło je o 1 oraz nie mam menedżera co zmniejsza o kolejne 1

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam jak widzisz srodek pola niby hiszpanie ale z innej ligi i czemu jest kreska na czerwono?

Ta taktyke co ty masz źle mi się grało Ligą barclays

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek masz na czerwono bo te kreski nie dotyczą pozycji na której masz tych zawodników. Od Cazorli leci na CAM, którego nie posiadasz.

Mi grało się bardzo dobrze, szkoda że wywaliło mnie 3 razy i teraz nie wiem czy wchodzić by znów nie zmniejszyć współczynnika i tak jest tragiczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz że lepiej dac kogoś z ligi Hiszpańskiej niż Hiszpana? Bo np mam Tego Javi Garcia i Javi Martinez i coś tam nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×