Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeciwnik nie może to EA pomoże i tak niestety ta gra wygląda bo jak może zawodnik przyjąć piłkę w polu karnym zamiast ją od razu wybić mimo że dusze to jebane wybicie to i tak przyjmuję i to jeszcze tak że przeciwnik dokłada tylko nogę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś? czy takie granie nie powinno być banowane ? po 4 minutach mój błąd i strzela mi gola, następnie zaczyna tak lagować , że ja pierd.... a do bramki było cacy, potem ja ciągle przy piłce ale jak widać pokaz slajdów to co tu zrobić... nic się nie da... on dłuższa akcja i znów normalna gra o_O bez lagów itd. wszystko cacy i druga połowa i znów ja przy piłce większość czasu i znów laguje jak ch.... o co tu k... chodzi... o_O typ ma taki sposób na wygraną czy to jakieś błedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

endriu1145

grasz za bardzo kombinacyjnie i nie nadazaja z przetwarzaniem;) u mnie jezeli byly lagi to zawsze z dwoch stron. z t problemem jak Ty sie nie spotkalem.

Edytowane przez _dsadfga_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie xD po prostu jak on strzelił gola to tak jakby zaczął coś ściągać, żeby zamulało, on też miał lagi itd. ale chodzi o to, że wyłączał ściąganie jak był przy piłce :D pierwszy taki mecz miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem takie mementum że normalnie Pad poszedł na ścianie na cześci....

Przegrywam 2-1 Cisne cały czas oddaje chyba z 50 strzałów na bramkę, w końcu w 90 minucie strzelam na 2-2, za chwile koleś rozpoczyna akcję od środka, biednie jednym zawodnikiem ze środka na skrzydło, robi wrzutkę chłop sprzela główką przy asyscie 2 obrońców, trafia w poprzeczkę leci szczupakiem piłka odbija się od poprzeczki trafia mu w głowe piłka leci jak armata i strzela na 3-2 SZOKKKKKKK.... brak słów.... 7 mecz w pizdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do momentum, to jest to straszne w tej odsłonie, o ile w 12 jeszcze było do zniesienia, to teraz jest to na maksa przegięte.

Edytowane przez damianoo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem takie mementum że normalnie Pad poszedł na ścianie na cześci....

Przegrywam 2-1 Cisne cały czas oddaje chyba z 50 strzałów na bramkę, w końcu w 90 minucie strzelam na 2-2, za chwile koleś rozpoczyna akcję od środka, biednie jednym zawodnikiem ze środka na skrzydło, robi wrzutkę chłop sprzela główką przy asyscie 2 obrońców, trafia w poprzeczkę leci szczupakiem piłka odbija się od poprzeczki trafia mu w głowe piłka leci jak armata i strzela na 3-2 SZOKKKKKKK.... brak słów.... 7 mecz w pizdu

Nie mogles go wyciąć nikim, gdy biegl na skrzydlo, skoro to koncowka byla?

Herezje straszne siejecie mości panowie, bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać do supportu EA (chat) i powinni Ci odblokować konto.Miałem taką samą sytuację i napisałem do nich w tej sprawie i po problemie.

https://help.ea.com/contact-us

Proponuje przed rozpoczęciem rozmowy z kimś z supportu zapisać sobie informacje dotyczące Twojego klubu takie jak: nazwa klubu,data utworzenia klubu,ilość zawodników w klubie,ilość rzadkich zawodników,ilość strojów,herbów itp.Na początku napisz o Twoim problemie,następnie będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia,którą wpisałeś podczas tworzenia konta EA i po podaniu Twoich danych na 99% poprosi Cię o podanie ilości kart jakie posiadasz (jak napisałem powyżje).

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

dzięki, już do nich piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA za niedługo leci na sprzedaż. Szkoda nerwów na takie gówno w którym nie liczą się umiejętności tylko "widzimisie" konsoli czy chuj wie czego. Pamiętam wywiad z jakimś pajacem z EA, który mówił że w 13stce ma nie być momentum. Niech mi teraz odda 200zł za swoje kłamstwa ;) W życiu nie kupiłbym 13stki gdybym wiedział, że nie usuną tego ścierwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Paczka: Tulio De Melo, Mikel :/

2 Paczka: Andreolli "WTF?", Joao Tomas "buhehe", Fidel

3 Paczka: Ander Herrera, Vela, Caligiuri

4 Paczka: Destro, Jelavić, Torosidis, Vyntra i DiMatteo 4-1-2-1-2, Emirates Stadium

5 Paczka: Johnson, Dejagah, Altidore

6 Paczka: Cahill, Valeron, Perez

jednym słowem Lipa, jednak nie opłaca się po raz kolejny się przekonałem...

Ciągle nie wiem jaką grac taktyką, ta 3-5-2 zostawia za dużo wolnego miejsca po bokach obrony i mnie cisną strasznie... co polecacie?

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Też grałem 3-5-2,ale jak trafisz na kolesia z szybkimi murzynami na skrzydle to ci trzej ŚO za nic go nie dogonią,no chyba że stać Cię na Ramosa szybkiego.Zmieniłem na 4-2-3-1 i jest lepiej.Jeśli zdecydowałbyś się na 4-2-3-1 to na ŚN nie bierz byle kogo z tylko dobrym speedem.Dlaczego?A no dlatego,że potem taki koleś jak wychodzi sam na sam często może spieprzać Ci 100% okazje.Zdecydowanie lepiej wziąć ŚN ze spedem około 75 ale za to lepszą techniką,a na ŚPO wrzucić szybkich.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole średnio 3/10 meczow trafia mnie z ludźmi co maja neta poniżej 1mb. Teraz grałem i co chwila robili 20 sekundowe przerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze z natury jestem spokojnym czlowiekiem to juz bylby wjeb*** pad w tv przez to cale momentum....

Edytowane przez shark31
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jedno pytanie pamiętam że w Fifie 12 był na stronie EA wykaz meczów rozegranych, można tam było zobaczyć wyniki swoich meczy oraz zawodników z jakimi się grało.

Nie widzę tego teraz w 13, mam tylko Media i nic więcej.. Czy się coś zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym meczu oddaje z 15-20 strzałów czasem wpada wszystko czasem nic to taka loteria delikatna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, w jakiej cenie wystawiać na aukcjach stroje, herby danych zespołów? Mam na myśli te ulepszone złote, bo zawsze mam problem w określeniu ich ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj ich nie opchniesz za żadną cenę. Są bardzo mało warte niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze aby ktos odpowiedzial mi na kilka pytan.

1. Jak to jest, ze podczas turnieju online strzelam gosciowi bramke na 2:1, on sie rozlacza a mnie przyznaje przegrana i odpadam z turnieju?

2. Co dokladnie daja ci trenerzy typu: kondyja +5% glowki +5% i jak sie ich uzywa?

3. Czy mozna uzywac brazowych kart kontraktow i kondycji na zlotych zawodnikach?

4. W ktorym trybie najszybciej mozna zarobic monety?

5. Czy to normalne ze zawodnicy rezerwowi ( nie ci z lawki) podczas meczu nie odpowczywaja?

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sawik powiem Ci, że ustawiasz na 1h wartość licytacji 150 jak będzie miała iść więcej to pójdzie, jak nie to nie. Takie rzeczy jak herby, stroje etc. nie są dużo warte i najwięcej możesz dostać za nie jak jest najmniejsza wartość licytacji ;)

Oscil

1. Jak to jest, ze podczas turnieju online strzelam gosciowi bramke na 2:1, on sie rozlacza a mnie przyznaje przegrana i odpadam z turnieju?

A na pewno on się rozłącza? masz dokładnie napisane kto się rozłączył, za każdym razem jak przeciwnik się rozłączy to Ty dostajesz walkowera od niego i wygrywasz mecz, a jak Ciebie rozłączy to przegrywasz, masz dokładnie napisane czy to z Twojej winy, czy z jego mecz się zakończył.

2. Co dokladnie daja ci trenerzy typu: kondyja +5% glowki +5% i jak sie ich uzywa?

Z tego co wiem (poprawcie mnie jak się myle) Ci trenerzy pomagają Ci tylko i wyłącznie w kartach takich jak +15 do główki(ulepszeniach na jeden mecz)i użyjesz to na zawodnika to powiedzmy jak trenerzy od główki mają 10% to o tyle zwiększają tą kartę (+15*10%).

3. Czy mozna uzywac brazowych kart kontraktow i kondycji na zlotych zawodnikach?

Tak

4. W ktorym trybie najszybciej mozna zarobic monety?

Z tego co zauważyłem, a także jestem początkującym w tym trybie to najwięcej zarobisz w trybie sezony online(same utrzymanie się choćby w 2 lidzie to 5 tyś. a wygranie mistrzostw to 10 000 tyś) albo sprzedając karty ;)

5. Czy to normalne ze zawodnicy rezerwowi ( nie ci z lawki) podczas meczu nie odpowczywaja?

Odpoczywają . Zawodnicy na ławce rezerwowej, których możesz wpuścić w meczu i Ci rezerwowi na wymianę odpoczywają, reszta będąca w klubie już np. nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że one zejśc nie chcą nawet z licytacji od 150 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×