Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Te zmiany są tylko na 1 mecz, jakby tak było jak mówisz, to byłoby za dobrze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie brązowe monety? O co cho?

Chodzi o te, które dostajesz za poziom, zadania i możesz wydać w 'sklepiku' Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic o tym nie wiedziałem :D WOW, mam 35 poziom, z czego bodajże 3 wbiłęm w Fifie 13, co mogę kupić i w którym sklepiku? W FUT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic o tym nie wiedziałem :biggrin: WOW, mam 35 poziom, z czego bodajże 3 wbiłęm w Fifie 13, co mogę kupić i w którym sklepiku? W FUT?

Sporo ciekawych rzeczy, wejdź na fifę i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz kwadrat jak Ci się fifa włączy i przechodzisz do nowego menu gdzie masz sklep, wykonaj zadanie, to co się działo u Ciebie i nie pamiętam ostatniej opcji, tam wybierasz sobie poziom jaki chcesz i kupujesz to co chcesz, nowe cieszynki, buty, piłki, ulepszenia itd. itp :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sklepiku FUT? Gdzie mam wejśc, by z tego skorzystać?

Odpalasz fife i wciskasz kwadrat i tam będziesz miał po lewej stronie na górze dostęp do tego pseudo sklepiku, poradzisz sobie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki Wam ;-)

Dziwna sprawa. Kupiłem te wszystkie monetki, ale nie zasiliły mi one konta w Fut na razie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki Wam ;-)

Dziwna sprawa. Kupiłem te wszystkie monetki, ale nie zasiliły mi one konta w Fut na razie ^^

One będą Ci się zasilały po każdym ukończonym meczu. To nie jest tak, że od razu Ci na konto wpłyną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fucie mozna ustawiac jakos strategia lub tym podobne? Np atak skrzydlami, pozycyjny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fucie mozna ustawiac jakos strategia lub tym podobne? Np atak skrzydlami, pozycyjny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG, przed chwilą w paczusi za 7500 wypadł mi Van Persie :D Pcham od razu za 80k ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otwieram co chwile jakieś paczki, i liczę na dobrego zawodnika, bo wczoraj Ozil :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u was też ale ja cały dzień dzisiaj nie mogę w ogóle zakupić Fifa point u was to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna gra nie dostarczyła mi tylu nerwów,co fifa...Grałem mecz o awans,trafiłem na lagera.Wygrywałem 2:1 (jego bramka po lagu...),nagle dostaje rożny,lag i oczywiście gol.Przestawiam sie na super ofensywny,dostaje kontre i 3:2 dziekuje...Co najlepsze wszystko od 85 do 90 minuty.Boże,takim lagerom powinni dawać innych lagerów.Wnioskuję,że jeśli kogoś stać na PS3 i Fife 13 za 200 zł,to stać go i na internet porządny - jeśli nie,to ma nie mój interes,ale skoro ja mam dobry internet,to za co mam grać z lagerem?Lager powinien grać z lagerem,a nie psuje rozgrywkę ludziom z dobrym netem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi gracz srebrnymi zawodnikami?

A skąd wiesz czy nie mam innych drużyn? Poprostu zawodnikami z polskiej lgi też da się grać i to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×