Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej mieć zawodników tylko z jednej ligi. Czyli weź tylko z BBVA i nie patrz na ich narodowość. Wszyscy będą mieli zgranie, a dodatkowo i tak większość składu to będzie Hiszpan z BBVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw link...

Cech i Balotelli tak, co do Maty to niby jest dobry, ale możliwe, że dałoby radę znaleźć kogoś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Cazorla pewniak, bo jest świetny, może warto dołożyć i kupić Nasriego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki ŚPO z ligi Angielskiej ? ;> Nasri, Mata? moze Silva? tyle ze juz ciut drozej a moze jeszcze ktos inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z sentymentu do Gerrarda go nie wymienię i zawsze bym na niego stawiał/ polecał. W planach jest Lampard na ławę, póki co mam Cleverleyai zbieram na Torresa lub Rooneya. jeszcze nie zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki ŚPO z ligi Angielskiej ? ;> Nasri, Mata? moze Silva? tyle ze juz ciut drozej a moze jeszcze ktos inny...

Też właśnie się zastanawiam nad Matą, lub Nasrim. Chyba wybiorę Matę;p A uwzględniałeś Cazorlę? Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cazorla jakos nie wiem nie pasuje mi ;> i tak mysle czy moze nie kupic Podolskiego... bo w sumie ma najlepsze staty z nich wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cazorla jakos nie wiem nie pasuje mi ;> i tak mysle czy moze nie kupic Podolskiego... bo w sumie ma najlepsze staty z nich wszystkich

Podolski jest świetny trzeba przyznać ;] Ja wybrałem Cazorlę, bo ma mocarne strzały z daleka dobre podania ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy ale jeszcze droższy z tego co się orientuję. Ale masz racje, na papierze prezentuje się lepiej. Trzeba by w fucie w swojej drużynie obu przetestować.. JUz nie raz tak miałem, że zawodnik miał niby lepsze statsy a gorzej się nim grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to POdolski najtanszy z nich wszystkich...30k a mata i nasri jakos 40-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#dKxTYolGnHLdw:ps3

Tak to wygląda na teraz :) Czekam tylko jeszcze na Higuaina i można Grać :D

przypomne że przesiadłem się z taktyki 3-5-2 gdyż za bardzo byłem ciśnięty bokami, a taktyka 4-1-2-1-2 niestety grało mi się źle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Higuain taki sobie jest.... wiem, bo sam go mam i według mnie Soldado lepszy. Ja się przesiadłem z 3-5-2 a 4-3-1-2 i gra się lepiej.

Na CAM z hiszpańskiej ligii polecam Ozila, Modrica, co do reszty nie wiem, bo nie grałem nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna drugi raz kupic 15x1000 monet w fut? Bo pisze ze jest wykupiona maksymalna ilość. Wspolczynnik0,70 przejebane...

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Higuain taki sobie jest.... wiem, bo sam go mam i według mnie Soldado lepszy. Ja się przesiadłem z 3-5-2 a 4-3-1-2 i gra się lepiej.

Soldado mam na CF :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy ale jeszcze droższy z tego co się orientuję. Ale masz racje, na papierze prezentuje się lepiej. Trzeba by w fucie w swojej drużynie obu przetestować.. JUz nie raz tak miałem, że zawodnik miał niby lepsze statsy a gorzej się nim grało.

Ja się często sugeruję ocenami na futhead.com. ;p

A co do Higuaina to dość dobry. AirJapes (YT) go chwalił. Lepsi od niego chyba są w tym momencie tylko Falcao i Benzyna. Jeśli chodzi o atak to LaLiga jest dość uboga ;p

Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja własnymi doświadczeniami. Takim Suarezem np nigdy nie potrafiłem grać... za to Torresem grałem jak maszyną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja własnymi doświadczeniami. Takim Suarezem np nigdy nie potrafiłem grać... za to Torresem grałem jak maszyną :)

Torres od zawsze był dobry w FIFIe ;p Moim zdaniem jest dużo szybszy w prawdziwym życiu. W 12 miałem zarówno Torres'a jak i Suarez'a (87 - UP) i obaj się genialnie uzupełniali. Bardzo dobrze pamiętam te zabójcze strzały Urusa ;p Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna drugi raz kupic 15x1000 monet w fut? Bo pisze ze jest wykupiona maksymalna ilość. Wspolczynnik0,70 przejebane...

Widziałem że można to jeszcze kupić na wyższym poziomie. Nie pamiętam na którym ale napewno nie odblokuję tego jutro a mam 44 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LVL 48 - 1000 x 15

LVL 59 - 200 x 5

LVL 74 - 200 x 10

LVL 88 - 200 x 15

LVL 91 - 1000 x 5

LVL 94 - 1000 x 10

LVL 96 - 1000 x 10

LVL 99 - 1000 x 15

Jeszcze takie pytanie.

Wczoraj u typa widziałem że miał trade pile rozbudowane do 80. W katalogu nie widze nigdzie tej opcji do odblokowania. Czy ktoś z wyższym poziomem może sprawdzić?

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LVL 48 - 1000 x 15

LVL 59 - 200 x 5

LVL 74 - 200 x 10

LVL 88 - 200 x 15

LVL 91 - 1000 x 5

LVL 94 - 1000 x 10

LVL 96 - 1000 x 10

LVL 99 - 1000 x 15

Jeszcze takie pytanie.

Wczoraj u typa widziałem że miał trade pile rozbudowane do 80. W katalogu nie widze nigdzie tej opcji do odblokowania. Czy ktoś z wyższym poziomem może sprawdzić?

Może się sumują, czy coś ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×