Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gra w UT po patchu w 1 lidze wygląda nastepująco : pace pace pace pace pace pace pace pace pace pace pace pace.

 

Nie mam nerwów do EA, zrobili dobre UT i jednym patchem wszystko spieprzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w UT po patchu w 1 lidze wygląda nastepująco : pace pace pace pace pace pace pace pace pace pace pace pace.

 

Nie mam nerwów do EA, zrobili dobre UT i jednym patchem wszystko spieprzyli.

lol  ultimate "glowka" team bylo dobre ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie udało mi się złożyć taki skład - http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=j0AxLj89nKhHd:ps3

 

Jak go oceniacie? Obecnie zbieram na RB (Richards) i LB (A.Cole) jakiegoś LW. Potem na sprzedaż pójdzie Debuchy, Cissokho i Sterling.

u mnie Rooney nie sprawadzil sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie formacje teraz sa grane/dobre? Dalej kroluje 352?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie Rooney nie sprawadzil sie.

 

Zobaczymy jak będzie. Trafiłem go w paczce, jeśli się nie będzie sprawdzał to go sprzedam i poszukam kogoś innego. Aczkolwiek myślałem już nad jego sprzedażą i kupieniu za niego Suareza i Ramiresa. Myślę żeby wystarczyło. Jak nie Suarez to kogo polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki prawy pomocnik na ligę hiszpańską?

di maria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając wczoraj wieczorkiem 5 meczy, w każdym chyba straciłem chociaż jednego gola z główki. Mnie to aż tak bardzo nie razi... na pewnie nie bardziej niż to, że pace odgrywał główną rolę w FUT 13. Mimo wszystko graty dla EA, że potrafili zbalansować wolniejszych z szybszymi w 14   :thumbsup:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz odpuszczam już skrzydła bo dośrodkowania nie stanowią żadnego problemu dla obrony :) Tylko tak jakby tempo znowu przycięli. I nie wiem skąd to narzekanie na pace bo nawet jak napastnik ma 10 metrów przewagi to obrońca zdąży wrócić i odbiera piłkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Szlachcic ;) Bardzo podoba mi się w tej grze, że szybcy zawodnicy mimo wszystko tak mocno nie odskakują... Nie wiem skąd te lamenty, że po patchu znowu liczy się tylko PACE....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakupowałem dzis paczek za 50k - 

Balotelli , Marchetti , Javi Martinez i tam inne duperelki , tak więc jestem ... Chyba na plus jestem - patrząc na kontrakty , różnorakie sprzedane zmiany stylów i kondycje .


PYTANKO ! Jaką ligę polecacie jak mam na zbyciu 50k ? ;] Czekam na wasze propozycje - może być każda byle z dobrze dobraną kadrą .

Edytowane przez dymek982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za sprzedawanie coins mozna zostac zbanowanym? nie mowie tu o grubych kokosach bo nie zarabiam na handlu tylko raz na jakis czas sprzedac pare paczek po 10k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii to możesz zostać zbanowany jak i ten gość który od ciebie kupi coinsy, a w praktyce... kto nie ryzykuje nie pije szampana. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, nie odpalałem przez tydzień kompa i co za tym idzie nie wchodziłem w FUT Web. Kiedy dzisiaj się zalogowałem nie dostałem żadnego prezentu. Czy skończyły się już one?

 

Drugie pytanie dotyczy chemistry. Jak ma się ono do zgrania zespołu? Lepiej jest mieć zawodników z takim samym, czy innym chemistry w skłądzie. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś stronę podobną do futhead'a ? Bo chce stworzyć skład, a ceny tu normalnie szalone są ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, nie odpalałem przez tydzień kompa i co za tym idzie nie wchodziłem w FUT Web. Kiedy dzisiaj się zalogowałem nie dostałem żadnego prezentu. Czy skończyły się już one?

 

Drugie pytanie dotyczy chemistry. Jak ma się ono do zgrania zespołu? Lepiej jest mieć zawodników z takim samym, czy innym chemistry w skłądzie. Z góry dzięki za pomoc.

 

Wczoraj był ostatni dzień daily giftów.

 

To nie ma znaczenia, chemistry styles wpływają na umiejętności danego gracza.

http://www.futhead.com/14/consumables/chemistrystyles/ Tutaj jest dokładne rozpisane jaki styl ulepsza jakie umiejętności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za sprzedawanie coins mozna zostac zbanowanym? nie mowie tu o grubych kokosach bo nie zarabiam na handlu tylko raz na jakis czas sprzedac pare paczek po 10k...

Nie dostaniesz bana. Sam sprzedawalem sporo na 13 i przeszclo bez echa. Teraz przymierzam sie do opchniecia 2kk :) spokojna glowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem 3pkt do mistrzostwa ligi, prowadziłem w meczu 1:0, a gdy dostałem karnego koleś wyszedł z meczu. Wyświetliło się, że zdobyłem mistrzostwo i 6k coinsów. Po powrocie do menu FUT coinsów nie dodało do stanu konta. Wyłączyłem FUTa, włączyłem ponownie i coinsy na koncie już były. Wszedłem w sezon online i konsola zawiesiła się podczas ładowania. To samo dzieje się przy kolejnych próbach wejścia w sezon online. Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×