Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak tam wrażenia po naszym sparingu?? bo nawet nie podziękowałeś i nie pożegnałeś się (:

 

A sorki, może i tak. Dzięki, grało się fajnie, i jeżeli masz chęć to oczywiście możemy jeszcze zagrać. Pamiętam, że przegrałem chyba 1:3 ale grałem drugim sporo słabszym składem ;)

Ostatnio za dużo kombinowałem ze zmianami składu i zawodników i tak prawdę mówiąc gówno z tego wyszło poza stratą coinsów i nerwów.

Teraz już ogarnałem temat więc jak ktoś chętny to ja zawsze mogę zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś ogarniętego na mecz towarzyski, by mógł mi pokazać co robię źle itp. Po prosu podpowiedzieć jak grać by było lepiej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś ogarniętego na mecz towarzyski, by mógł mi pokazać co robię źle itp. Po prosu podpowiedzieć jak grać by było lepiej ^^

Mnie też dodaj :D Jakoś wybitnie dobry nie jestem, ale chyba coś tam umiem, nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to też mogę pograć dla odmiany od sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos ma na zbyciu troche monet i odda w dobre rece :P ?

na poczatek cieeeezko cokolwiek uzbierac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko ale przynajmniej zawodnicy już w rozsądnych cenach. Na początku była masakra, byle grajek po kilka tys. coins latał. Teraz za tysiąc można kupić zawodnika np. z serie A na każdą pozycję i spokojnie powalczyć. A coinsy to wątpię żeby ktoś miał do oddania. Popytaj w dziale ps4 może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko ale przynajmniej zawodnicy już w rozsądnych cenach. Na początku była masakra, byle grajek po kilka tys. coins latał. Teraz za tysiąc można kupić zawodnika np. z serie A na każdą pozycję i spokojnie powalczyć. A coinsy to wątpię żeby ktoś miał do oddania. Popytaj w dziale ps4 może.

No i właśnie to mnie martwi, że spadły. Były ceny wysokie to byle lamus nie kupował dobrych zawodników, a teraz każdy może sobie kupować łatwiej. Wczoraj grałem z kolesiem co miał skład 184 rating, Aguero, Di Maria, Rooney i sami wymiatacze, a i tak przegrał 6-3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj typ od razu po rozpoczęciu wjechał i strzelił Ramosem w 1 min. Mialem już awans i grałem o mistrza drugim składem. Wkurw... się i zajeździłem gościa grając wyjątkowo głównie na długie na Giovinco, Moraleza i Sau. Wygrałem 3:2 hehehe gościu do końca kombinował z wjazdami. A tak przy okazji Higuain wymiata na wykończeniu. Teraz u mnie na ataku z Rossim - lewa noga można wszystko zrobić z każdego dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 14 sezonach grania, awansowałem do 1. ligi i moje pierwsze spostrzeżenie - Pierwsza liga to je**ny festiwal kiwania się jednym lub dwoma zawodnikami. Do tej pory zdarzało się trafić na takiego lamusa, ale teraz to już całkowita przesada. Ludzie umieją się tylko kiwać, robić zamach, zacięcie i kręcić się w kółko. Parodia. Bilans 1-1-1, zobaczymy jak dalej będzie :D Ostatnio mi się dobrze trafia w paczkach, może nikt warty setki tysięcy coinsów, ale Remy, Silva, Mata, dziś koleś z drużyny tygodnia, jakiś cienias, ale za 10 koła go pogoniłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na kilka paczek mialem jedynie Gervinho ... a tak reszta to lipa... chyba bardziej sie oplaci kupic kogos niz liczyc na szczescie w paczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na kilka paczek mialem jedynie Gervinho ... a tak reszta to lipa... chyba bardziej sie oplaci kupic kogos niz liczyc na szczescie w paczce

Zauważyłem, że im więcej się otwiera, tym lepszych zawodników trafiasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi trafił się taki bug w Fifie 15, że mimo iż wygrałem lige w sezonach online(trofeum w statystykach za mistrzostwo dodane), to i tak zostałem w tej samej lidze? Dziwna sprawa :biggrin:

Ja aktualnie jestem w 3 lidze(2 pkt do mistrzostwa - 1 mecz do rozegrania) i na szczęście rzadko kiedy trafia mi sie koleś, który próbuje jednym gościem przebiec całe boisko.
A co do paczek, to kilka ich ostatnio otworzyłem, ale jedynie dwa razy Walcotta wylosowałem i to w sumie tyle.

Edytowane przez ImFamous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powiedzcie mi jak poprawic gre obronna, bo czesto koles zaczyna gre, obiega mi boisko i strzela. Próbuje trzymac pressing (x) i odbior tradycyjny ale nie zawsze działa. I jak poprawic skutecznosc, w ataku mam Christiana tello i diego coste. Jestem w 5 lidze UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odnosi takie wrażenie jak ja, że ludzie specjalnie wstawiają w mocny skład srebnego zawodnika, żeby mieć "przychylność" EA? Ilekroć nie trafie na takiego, to jest jakaś masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamileQ - ćwiczyć, przewidywać zagrania, tu nie ma recepty, jak ktoś jest w tym dobry to i tak ciebie objedzie hehe no i umiejętnie ze zmianą zawodników w obronie jak jest rajd przeciwnika, zaczniesz kombinować i przełączać za dużo między obrońcami to już po tobie. Przede wszystkim daj konkretnych chłopów na CB np. Chiellini i Barzagli i zobaczysz ile akcji sami przerwą bez twojej większej pomocy. Zanim pomyślisz on już będzie zabierał piłkę. Ja mam jeszcze przed nimi Vidala i jest moc.

Pakasiedlce - nie wydaje mi się. Wg mnie przeważnie do zgrania. A jak bez zgrania to nie wiem może kontuzja. Grałem całym srebrnym składem (Argentyna i BPL) i wacka ze zgórki miałem. A postaw srebrnym zawodników na środek obrony to zobaczysz - nerwowo nie udźwigniesz tego jak będą mijać twoich obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamileQ - ćwiczyć, przewidywać zagrania, tu nie ma recepty, jak ktoś jest w tym dobry to i tak ciebie objedzie hehe no i umiejętnie ze zmianą zawodników w obronie jak jest rajd przeciwnika, zaczniesz kombinować i przełączać za dużo między obrońcami to już po tobie. Przede wszystkim daj konkretnych chłopów na CB np. Chiellini i Barzagli i zobaczysz ile akcji sami przerwą bez twojej większej pomocy. Zanim pomyślisz on już będzie zabierał piłkę. Ja mam jeszcze przed nimi Vidala i jest moc.

Pakasiedlce - nie wydaje mi się. Wg mnie przeważnie do zgrania. A jak bez zgrania to nie wiem może kontuzja. Grałem całym srebrnym składem (Argentyna i BPL) i wacka ze zgórki miałem. A postaw srebrnym zawodników na środek obrony to zobaczysz - nerwowo nie udźwigniesz tego jak będą mijać twoich obrońców.

grałem z kolesiem i miał na skrzydłach dwóch srebnych, po 93 szybkości. Może to tylko złudzenie, ale wydaje mi się, że jak ktoś ma w składzie Krossa, Jamesa i innych po 85-87 to nie peotrzebuje wstawiać srebrnych do składu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

93 szybkość, dobra zwrotność i kontrola piłki i starczy. Dużo grał bokami? Mając takich na skrzydłach i trochę pojęcia o grze jedziesz na zmianę do końca i wrzutka czy podanie do środka ewentualnie ścinasz do środka i wtedy jest dużo możliwości. Może być nie do zatrzymania taki typ jak to opanuje. Mi wczoraj cholernie nerwów napsuł gościu co miał na ataku Ibarbo i Lacazete. Ale przegrał 4:5. Momentami nawet wiedząc co będzie grał miałem problemy go zatrzymać Chiellinim i Barzaglim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w fut to ja moge :) o ile w końcu zatrybi nam i połączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś ciekawego dostał w paczkach w czarny piątek?

Ja dostałem.... debet na koncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem te co były od rana limit 5 sztuk. W jednej paczce Diego costa, w drugiej Marco reus a w pozostalych nic ciekawego.

 

Budowałem nowy skład od podstaw bo spadłem do 6 ligi, w momencie awansowałem do 5 a teraz zdobyłem mistrzostwo i awansowalem do 4 :)

 

Kogo polecacie dobrych obroncow do BBVA? Na lewej obronie mam jordiego albe, na srodku mathieu i mascherano (pique do zmiany, nie mam sil do niego) a na prawej obronie dani alves.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok jak ceny spadły i jak teraz idą w górę.

Vidal wcześniej około 38k, wczoraj niecałe 20k teraz już po 24 ciężko dostać.

Tevez wcześniej około chyba 50k, rano 29k teraz po 33k już znika moment.

Zbieram coinsy do świąti nic nie kupuje gdzie jak ktoś pisał będzie następna zwała na rynku i trochę się może zarobi na fajny skład na resztę sezonu.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×