Skocz do zawartości
Patricko

XCOM: Enemy Unknown

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Witam,

W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez Cenega Poland -

polskiego

wydawcę gry XCOM: Enemy Unknown, że w skład polskiego wydania gry nie

wchodzi dodatek Elite Soldier Pack, który znajdował się w angielskim

wydaniu

gry.

Ponieważ informacja ta nie była wcześniej komunikowana, mają Państwo

oczywiście prawo do rezygnacji ze złożonego zamówienia.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Pozdrawiamy,

sklep.gram.pl

Smutne , nie dość że trzeba czekać to jeszcze Cenega robi nas w bambuko ach szkoda gadać...........

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie daje to DLC ? Ja za Xcoma dałem 3 starsze gierki na gametrade więc strata żadna, ale mam wybór, bo koleś pytał, którą wersję ma mi wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Klasyczny żołnierz X-COM: wraz z rozpoczęciem gry, w barakach znajdzie się nowy rekrut, inspirowany oryginalnymi żołnierzami z pierwszej części gry.
  • X-COM: UFO Defence. Kombinezon khaki i fryzura ze spłaszczonymi u góry blond włosami powróci w glorii i chwale, zmodernizowana wraz z resztą uniwersum XCOM.
  • Zestawy Soldier Deco: gracze mogą personalizować żołnierzy, korzystając z kilku ulepszeń estetycznych dla pancerzy, w tym z nowych zestawów Hyperion i Reaper
  • Pełna personalizacja barw: wachlarz różnorodnych kolorów i odcieni dla wszystkich zbroi w grze pozwoli graczom w pełni kontrolować wygląd ich oddziału.

Może nic wielkiego ale zawsze ......... :)

Edytowane przez Twinskillers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,,,, zaczynam sie martwic...

PS. Czy wiecie czy w wersje PL (z/bez DLC) bedzie mozna grac calkowicie po angielsku?

Pozdr

Konik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Koniczowka nie nie będzie można, wersja językowa jest tylko i wyłącznie polska

@ Twinskillers też się tego boję, tym bardziej że jakiś czas temu rozmawiałem drogą mailową z pracownikiem Cenegi i zapewniał mnie, że wersja polska na konsolach będzie miała ten premierowy dodatek... A jeśli już z takim bzdetnym DLC mają problemy to co będzie z tymi dużymi, fabularnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że zakup wersji ANG jest dobrym rozwiązaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat_eyo: kurde, czyli podwójna wersja jezykowa dotyczy tylko PC? Porazka na calej linii... Bylo kupic wersje ang i cieszyc sie gra juz ponad miesiac :(

IMHO, problemy z DLC beda, niemalze na 100%. Ja daje sobie spokoj z wersja PL.

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy też jakie większe DLC planują wydać - bo jak to mają być tylko "popierdółki" typu stroje, bronie, itp..., to można się skusić na PL - ale ogólnie lekka porażka, jeśli brak tego DLC jest spowodowany problemami z wersją językową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to pierwsze fabularne DLC jest juz zapowiedziane (info np. tutaj http://www.eurogamer.net/articles/2012-10-23-first-xcom-enemy-unknown-dlc-announced).

W moim przypadku, wersja PL w ogole nie przypada mi do gustu - tlumaczenie jest kulawe, nazwy obcych sie smieszne itp... zreszta jest tak w wiekszosci tlumaczen (nie wspomne juz o polskim dubbingu...). Zdecydowalem sie na pre-order PL wierząc, ze dostane DLC i bede mial mozliwosc grania po angielsku - moj blad.

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w sprawie DLC do pracownika Cenegi, z którym korespondowałem wcześniej i zacytuję tutaj pytanie i odpowiedź:

"Witam ponownie! Skorzystam z pańskiej propozycji i pozwolę sobie zadać

jeszcze jedno pytanie. Bardzo się ucieszyłem, że polska premiera XCOMa

będzie już dziewiątego listopada. Szczęście to jednak trochę zmniejszyły

plotki według których polska edycji na konsolach nie będzie zawierała

dodatku Elite Soldier Pack. W naszej wcześniejszej korespondencji stwierdził

Pan, że gra będzie wydawana od razu z tym DLC. Coś się zmieniło czy to tylko

plotki bez pokrycia w rzeczywistości?

Pozdrawiam

Maciek."

Na co otrzymałem następującą odpowiedź:

"Nie wiem skąd u Pana informacja że nie będzie więc jeszcze raz chciałbym

podkreślić, że będzie"

Więc nie wiem komu wierzyć, jestem dobrej myśli i będę trzymał kciuki za Cenegę, mam dosyć ich fuck upów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat_eyo: jesli masz tak dobry kontakt - i szybko do Ciebie odpisuja - czy moglbys zapytac czy bedzie mozliwosc grania w pelnym ANG nawet na wersji PL?

Z gory dzieki po stokroc :)

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj też, o której mają przerwę śniadaniową w firmie i ile osób wchodzi do windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat_eyo: jesli masz tak dobry kontakt - i szybko do Ciebie odpisuja - czy moglbys zapytac czy bedzie mozliwosc grania w pelnym ANG nawet na wersji PL?

Z gory dzieki po stokroc :)

Pozdr

Koniczowka

Nie ma potrzeby pytania o to, jestem tego w 100% pewny - na konsolach będzie tylko pełna wersja pl, bez możliwości zmiany języka.

Dla potwierdzenia przeczytaj newsa:

http://www.cenega.pl/news/xcom-enemy-unknown-w-polskiej-wersji-na-konsole-w-sklepach-od-9-listopada/7544

Piszą tam o pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na konsole i podwójnej wersji językowej do wyboru - polskiej (napisy i dialogi) oraz angielskiej wersji na PC.

Niestety bo też bym wolał mieć możliwość zmiany języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykuję z wersją PL. Poczekam na opinie.

Na gram.pl z wersji na PS3 i XBOX360 znikła notka na temat DLC ESP

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak kupię pl, nie po to tyle czekałem żeby teraz kupić wersję angielską, którą mogłem mieć miesiąc temu. A jeśli będą problemy z DLC to sprzedam ją i kupię używaną wersję angielską. Już nie mogę doczekać się piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedź z gram.pl

Witam,

Tego rodzaju informację otrzymaliśmy od firmy Cenega w poniedziałek. W

dniu dzisiejszym dystrybutor się jednak z tych słów wycofał i zapewnił

nas, że osoby które kupią polską wersję gry, również znajdą w

pudełku kod na dodatek Elite Soldier Pack.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez czeski film -.- no nic, dobrze, że koniec końców odpowiedź po naszej myśli, w piątek będę chyba co pięć minut latał z pracy do Empiku :)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda... ;) Ja natomiast otrzymalem informacje od muve.pl, ze

Witam serdecznie,

gra nie będzie zawierać dodatku DLC oraz będzie posiadać polską ścieżkę dźwiękową bez możliwości zmiany.

Ehh... ja zrezygnowalem glownie z braku mozliwosci przelaczenia na ang ale z tym DLC to jakas szopka :P

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo muve to przecież sklep Cenegi więc kto jak kto ale oni powinni wiedzieć najlepiej... A kiedy otrzymałeś info? Bo jak można przeczytać wyżej gram.pl już wysyłało sprostowania. I pamiętaj żeby podzielić się wrażeniami z gry, nie ważne polskiej czu angielskiej wersji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wydaje mi sie, ze maila dostalem wczoraj - specialnie napisalem do muve wierzac, ze bada mieli informacje z pierwszej reki - nie rozumiem takiej dezinformacji, z drugiej strony to takie... polskie ;)

A wrazeniami na pewno sie podziele, jak juz bede mial gre - nie jest latwo kupic uzywke w dobrej cenie :(

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zamówiłem wersję PL na PS3 :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może ktoś dzisiaj będzie miał i się dowiemy o zawartości pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że już dziś będzie w Empiku, wieczorem przyjeżdżam do Warszawy więc od razu z dworca zajrzę do Empiku, jeśli kupię to dam znać co w pudełku.

Co za klauny pracują w tym Empiku! Na pytanie czy mogę sobie odłożyć jedną sztukę jutro na moje nazwisko żebym miał pewność, że kupię pan odpowiedział, że faktycznie premiera jest jutro i nawet w swoim magicznym systemie widzi, że transport już do nich jedzie ale nie wiadomo czo gra będzie jutro dostępna w sprzedaży (!) ale na pewno będzie już w poniedziałek (!!!). Myślałem, że padnę :/ to się nazywa profesjonalizm -.-

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doatrł do mnie kurier z polską wersją zamówioną 2 dni temu w muvo. Zawiera ona dodatkową karteczkę z kodem do Elite Soldier Pack i jest wyłącznie po polsku, nie znalazłem możliwości zmiany języka gry.

Póki co mogę powiedzieć, że jeżeli jakość tłumaczenia w grze jest taka jak w przeczytanej przeze mnie kilkustronicowej instrukcji to poziom trudności jeszcze bardziej wzrośnie...

np. polecam interpretację zdania:

"Gdy wszystkie twoje działy będą miały przydzielone zadania, poszukiwanie nowych kontaktów w centrum kontroli umożliwi upływ czasu potrzebny do zakończenia aktualnych projektów"

Brzmi jak google translator bez korekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×