Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie lupie w fallout. Jest naprawde niezly. Wrazenie jak sie wyjdzie pierqwszy raz ze schroniu jest niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na xboxa mam nie na ps3.

pirata? Niech was ktoś okradnie, bardzo wam tego życzę

Nawet jeżeli grasz w betę o ile została taka udostępniona graczom, to powyższych słów nie żałuję. W końcu odnosi się do waszego, całego i nie pisząc jeszcze jakiego społeczeństwa piratów! Przecież wy sie tak rozumiecie, a jakby nie patrząc to jeden pomaga ukraść innemu A najlepsze na końcu: Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam o szczególny nadzór modów nad tym tematem, nie chodzi już nawet o ciśnięcie gościom za piractwo ALE O SPOILERY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu ale sie koledzy oburzyli. Nie mam najmniejszego zamiaru sie tlumaczyc z kad mam gre, to moja sprawa.

A tak poza tym to nie musze miec piratow bo mam gamefly przychodza mi gry do domu na ile chce takze mam wszystko co chce przez ile chce.

Jestem ciekaw ilu z tych krzykaczy kupilo swoje mp3 w sklepie???

Tak czy siak gra warta uwagi.

Jedno co przybija po dluzszej grze to brak jakichkolwiek kolorow. Nie narzekam. Naprawde stworzyli niesamowity klimat wszystko szare i przybrudzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz coś więcej czy warto kupić czy nie itp. tylko żadnych spoilerów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mocno widać podobieństwa do Obliviona i czy często się walczy tzn. czy da się walki np. uniknać i zastosowac pokojowe rozwiązanie innymi słowy: ile jest erpega w tym erpegu??

Tak z innej beczki to też jestem zwolennikiem oryginałów ale nie powiem , że każdy plik w moim domu to oryginał. To samo jeśli chodzi np. o książki na studia a.k.a. kserówki. Na pc ,w którymś momencie od nawału gier wszystkie weydawały mi się jakies takie płytkie i w większości przypadków oglądałem intro po czym testowałem grę przez 10 min i koniec. Piracenie zabija klimat "gry na która się czekało" i to jest w nim najgorsze :-)[

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie warto kupic gre.

Nie jest to fallout sprzed 10 laty. Gra sie zupelnie inaczej. Walka to polonczenie tury i czasu rzeczywistego.

Zdecydowanie z regoly sa 2 wyjscia z sytuacjii. Sam nie wiele gralem ale z tego co zdaqzylem sie zorientowac tak to wyglada.

Podobienstwo do obliviona, hmmm moim zdanie zadne kompletnie 2 rozne gry, system walki, rozwoj postaci to zupelnie co innego nie da sie tego porownac.

Ktos pisal ze wychodzi w pelnej polskiej wersji???

Czy wiecie czy sa regiony na ps3 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos pisal ze wychodzi w pelnej polskiej wersji???

Czy wiecie czy sa regiony na ps3 ???

W PS3 masz trzy regiony, ale grę odpalisz na każdej konsoli. Regiony tyczą się tylko dodatków z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W PS3 masz trzy regiony, ale grę odpalisz na każdej konsoli. Regiony tyczą się tylko dodatków z PSS.

a dodatków dla wersji ps3 nie będzie także można kupić importa bez obaw

ja osobiście poczekam aż trochę stanieje na serwisach aukcyjnych wersja pl i kupie pod koniec roku lub na początku przyszłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja chce polska wersje jezykowa.

Po co zrobili regiony jak mozna odpalic na kazxdej konsoli ??? Dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja chce polska wersje jezykowa.

Po co zrobili regiony jak mozna odpalic na kazxdej konsoli ??? Dziwne

Pewnie chodzi o sprawy o których "szary człowieczek" nie ma pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko czy w koncu w falloucie 3 bede napisy po PL w wersji na ps3?

Będzie pełne spolszczenie gry.

Było to wałkowane milion razy...nawet w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do premiery, to nie wiem co Wy na to..

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43267

Przy okazji przypominamy, że polska sklepowa premiera gry to 31 października (wersja PC) czyli tak samo, jak w innych krajach Europy. Konsolowa wersja po polsku pojawi się w sklepach z około trzytygodniowym opóźnieniem, wersja angielska na X360 i PS3 będzie dostępna tylko w sklepie polskiej Cenegi.

GOL z tego co wiem żyje dosyć blisko z Cenegą.. Czy zatem zagramy w F3 gdzieś po 21 listopada (ci oczywiście którzy zdecydują się na PL wersję)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo o tym juz od ponad tygodnia cenega to oficjalnie oglosila ze bedzie opoznienie 3 tygodniowe wersji polskiej na konsole ! , wersja pc pl wychodzi normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekanie na Fallout 3 uprzyjemni mi Dead Space i BioShock na PS3 orza Fallout 2 i Wiedźmin na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×