Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

gra mi się kojarzy z oblivionem

ciekawe czemu ?? :-)

A propo ten ostatni filmik z gameplayem w ciemnych korytarzach pokazuje, że to będzie naprawdę dobra gra. IMO pięknie to wygląda.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem ostatnio kilka stron wysyłkowych i jak do tej pory tylko na wirtus.pl jest fallout 3 za 195 zł. Dzwoniłem do wirtusa i powiedzieli mi, że to NIE jest pre-order.

Czy ktoś zna jakieś inne strony wysyłkowe w którym można zamówić F3 pre-orderem za "dobrą cenę" ?

http://www.game.co.uk/PS3/RolePlaying/~r335447/Fallout-3/?s=

nie jestem pewien czy wysla o pl ale warto za ta cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem gameplay i kupuje gierkę na 100% coś czuje, że będe grał aż do premiery F4 xD, tak jak gram w obka do dziś i będe grał aż do ukazania się TES V ^^ F3 robi Bethesda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi "obek" na PC zajął ponad 100 godzin (bez dodatków) Na konsoli także go sobie kupiłem i tu także grałem z dobre 100h Dla mnie to jest właśnie argument nr. 1 do kupna F3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się przekonuję to tej gry. Boję się tylko jak wypadnie system walki. Mnie by się przydało demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupuje nowego Fallouta , dla mnie to pozycja obowiązkowa.

Mam tylko nadzieję że go nie uproszczą tak jak uprościli Obliviona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja trochę obawiam się o to jak zostaną rozłożone akcenty w rozgrywce. Nie chcę żeby zamieniło się to w bezmyślne bieganie i eksterminację kolejnych przeciwników. Ciekawe też jak rozwiążą sprawę automatycznego levellowania przeciwników. Akurat to nie spodobało mi się w Oblivionie, a wedle zapowiedzi Bethesdy w jakiejś zmodyfikowanej postaci ten system ma być też w Falloucie 3. Zresztą ludzie z Bethesdy wykorzystają więcej elementów ze swojej poprzedniej gry, np. ma być też system szybkiej podróży. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Doceniam to, że chcieli "ożywić" tę legendarną serię, ale mam wątpliwości czy słusznie w tytule widnieje ta "trójka". Oni robią po prostu swoją serię, tylko bardzo ogólnie nawiązując do poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe sie zastanawiać czy kupić. To nie jest ten Fallout co kiedyć, to bardziej mi przypomina zwyklego FPS-a. Obejrze Gameplaye, poczytam recenzje, jak będzie to pogram w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znajmość poprzednich części w jakimś stopniu utrudnia odbiór tej gry Pokazują to choćby burzliwe dyskusje na rozmaitych forach od początku powstawania Fallouta 3. Sam zagrywałem się w nie te 10 lat temu Wiele osób chciałoby kolejnego Fallouta 2 z minimalnymi zmianami. Trzeba się po prostu pogodzić, że to co robi Bethesda nie jest tak naprawdę pełnokrwistą kontynuacją i że taka pewnie nigdy już nie powstanie. Jednak jak nie zrobią z tego bezmyślnej, uproszczonej strzelanki to powinna być to całkiem solidna gra. W końcu w Obliviona grało się całkiem sympatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy premiera wersji PL odbedzie sie w tym samym czasie do premiera gry w europie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo: GoL sie kłania

Europa (PAL): październik 2008Polska: październik 2008USA (NTSC): październik 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę obawiam się o to jak zostaną rozłożone akcenty w rozgrywce. Nie chcę żeby zamieniło się to w bezmyślne bieganie i eksterminację kolejnych przeciwników. Ciekawe też jak rozwiążą sprawę automatycznego levellowania przeciwników. Akurat to nie spodobało mi się w Oblivionie, a wedle zapowiedzi Bethesdy w jakiejś zmodyfikowanej postaci ten system ma być też w Falloucie 3. Zresztą ludzie z Bethesdy wykorzystają więcej elementów ze swojej poprzedniej gry, np. ma być też system szybkiej podróży. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Doceniam to, że chcieli "ożywić" tę legendarną serię, ale mam wątpliwości czy słusznie w tytule widnieje ta "trójka". Oni robią po prostu swoją serię, tylko bardzo ogólnie nawiązując do poprzednich części.

Faktycznie przeciwnicy będą autmatycznie levelowani, np. super mutant zawsze bedzie mial level playera +2. Ale niektorzy przeciwnicy będą levelowani tylko do pewnego poziomu, żeby nie dochodziło do absurdów takich jak w Oblivionie, gdzie mój masakrator level 45 wpada na 4 gobliny i ginie, bo goblinski szaman puscil fireballa za milion dmg, bo byl na 50levelu

Czyli np. jak wezmiemy takiego ghula (tutaj tworze juz) to on nie bedzie mogl miec wyzszego levelu niz np. 15. Do 15 levelu np ghule (to tylko przyklad wymyslony przeze mnie) beda levelowane rowno z graczem, ale one sie potem na tym levelu zatrzymaja, a gracz bedzie levelowal dalej i np na 30 levelu bedzie juz je zmiatal piardem, tak jak powinno byc faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat całkiem fajne rozwiązanie z tym levelowaniem przeciwników do jakiegos poziomu. Nie będzie za latwo ale tak jak napisałeś nie bedzie dochodziło do absurdalnych starć i po jakimś czasie tylko bardziej wymagający przeciwnicy beda stanowili wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie bedzie fajne ! W Obliviona odechciewalo mi sie grac wlasnie z tego powodu, ze nigdy nie bede PAKO ! RPG jest po ty by zostac pako i jechac wszystko w kolo jednym pierdnieciem ! Wtedy gre mozna uznac za skonczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to rozwiązanie pasuje jak najbardziej. Poziom trudności nie będzie drastycznie spadał, a postacie nie będą zawsze o krok przed nami. Widać panowie uczą się na własnych błędach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Faktycznie ten system autolevellowania wygląda w takim razie trochę lepiej niż w Oblivionie. Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce. Mam sentyment do pakowania postaci w erpegach (tyle się w to grało dawniej) i jakoś ciężko mi się przekonać do takich nowinek Mogliby dać graczom po prostu wybór przed rozpoczęciem rozgrywki, jaki chcą model. Wszyscy byliby dzięki temu zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mogę się już doczekać. Mam sentyment i co tu dużo mówić. Minęło chyba z 10 lat od kiedy zagrywałem sie w Fallouty spędzając nad nimi mnóstwo czasu. To jest jedna z tych rzeczy które się miło wspomina z młodości. Nie nastawiam się z góry sceptycznie i wierzę że gra mnie nie rozczaruje. Zamówiłem nawet edycję kolekcjonerską (żona o dziwo mnie nie wyśmiała )

A więc czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem się i zamówilem kolekcjonerską w sklepie Cenegi.

A co do cRPGów i pakowania postaci to swego czasu grając w Morrowinda tak wylewelowałem moją postać, że bez większych problemów zabiłem Lorda Viveka (skończyło sie to komunikatem, że zabiłem postać istotną dla fabuły i trzeba było wczytsć poprzedniego sejwa, ale za to jaka satysfakcja z zabicia Boga świata Morrowind :-P )

BTW Wracając do Fallouta

Wersja PL ma ukazać się równocześnie z wersją ENG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dla wszystkich ze zniecierpliwieniem czekających na nowego Fallouta , załączam małego linka do 5 filmików z gameplaya jakie ukazały się na GameTrailers:

http://www.gametrailers.com/game/4758.html

Moja opinia: ta gra to juz nie jest Fallout, wg mnie klimat tylko "ociera" sie o to co było w poprzednich Falloutach. Oczywiście to nie przesądza o tym że gra jest zła, bo na pewno jest godna uwagi, no ale widać że ta produkcja jest baaaardzo zblizona do Obliviona, zarówno graficznie jak i pod względem gameplayu. Ci którzy chcą poczuć klimat Falloutów z przed lat... lepiej niech zagrają sobie w Fallouty sprzed lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] produkcja jest baaaardzo zblizona do Obliviona, zarówno graficznie jak i pod względem gameplayu. Ci którzy chcą poczuć klimat Falloutów z przed lat... lepiej niech zagrają sobie w Fallouty sprzed lat.

Ale baran. Z wypowiedzi fanów Fallouta można wywnioskować, że są to zdziadziali, konserwatywni imbecyle. Chyba wszyscy łudzili się, że w epoce PlayStation 3 ujrzą Fallout'a w rzucie izometryczny. Przecież to logiczne, że Bethesda użyła sprawdzonych patentów z TES. A Ci co narzekają na system walki to niezłe ciemniaki. Przecież system walki w Fallout'cie to czysta strzelanina. Spodziewaliście się systemu turowego z użyciem broni palnej. Bez jaj. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jedyne do czego można się przyczepić to brak gestykulacji podczas rozmów oraz nierówny voiceacting. Postacie tracą na wiarygodności przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z wypowiedzi fanów Fallouta można wywnioskować, że są to zdziadziali, konserwatywni imbecyle.

Ja bym powiedział, że mają do poprzednich części duży sentyment i raczej ciężko z nim konkurować. Wiadomo że nowy Fallout to już nie to co stare, ale nie ma co narzekać - klimat budowała nie tyle oprawa co fabuła, questy, dialogi, NPC's itd, i jeśli te zostaną zachowane na wysokim poziomie, to w grę będzie się zacinać, aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale baran. Z wypowiedzi fanów Fallouta można wywnioskować, że są to zdziadziali, konserwatywni imbecyle. Chyba wszyscy łudzili się, że w epoce PlayStation 3 ujrzą Fallout'a w rzucie izometryczny. Przecież to logiczne, że Bethesda użyła sprawdzonych patentów z TES. A Ci co narzekają na system walki to niezłe ciemniaki. Przecież system walki w Fallout'cie to czysta strzelanina. Spodziewaliście się systemu turowego z użyciem broni palnej. Bez jaj. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jedyne do czego można się przyczepić to brak gestykulacji podczas rozmów oraz nierówny voiceacting. Postacie tracą na wiarygodności przez to.

Głupota goni głupotę w Twoim poście. Nie przyjmujesz do wiadomości, że to nie jest Fallout? Po prezentacji gameplay'u z pierwszych minut gry widać, że to jest TES, który udaje Fallouta. Równie dobrze tak mógłby wyglądać Oblivion osadzony w post nuklearnym świecie - bliżej by temu było do tego niż do Fallouta.

Teraz wspominam te piękne chwile kiedy F3 miał być w rzucie izometrycznym z turowym systemem walki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×