Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Panie rkBrain.

Domyślam się że bardzo starał się Pan zabłysnąć na forum i pokazać jaki to pan mądry i że zna się na wszystkim (no bo przecież ksywka Brain zobowiązuje!) . Pomyślał se Pan pewnie: " A powyzywam se teraz ludzi na forum od baranów i imbecyli bo przecież nowy Fallout jest fajny a oni piszą , że fajny nie jest." No to ja mam dla Pana małego questa, przeczytaj Pan sobie jeszcze raz (ale tak dokładnie, słowo po słowie, ze zrozumieniem), co ja napisałem w moim poście, potem pomyśl Pan sobie o tym troszkę i powiedz mi Pan, w którym miejscu ja napisałem, że gra jest zła? Co? Napisałem, że przypomina Obliwiona ale nigdzie nie ma stwierdzenia że to coś złego! Inny nie równa się zły. Tak więc ja na prawdę dobrze radzę, zastanów się Pan, Panie Mózg, czasem zanim siędziesz do klawiatury, nad tym co chcesz napisać i obrażać innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest fallout 1 i 2 to fallout 3 i wygląda na megamiodnego erpega. Jak dla mnie nie ma minusów. Ja mimo gigantycznego sentymentu do f 1 i 2 czekam własnie na coś co będzie ich odpowienikiem w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszych technologiach. To co widzę baaaaaardzo mi pasuje.Oblivion miał jedną wadę-questy były w więkzzości płytkie jak teksty dody. Jeżeli F3 tego błędu nie powtórzy to bedzie kawałek dobrego erpegowego kodu. Może nie chę wyzywac ludzi od baranów ale też jestem zdania, że nie ma co narzekać. Jeżeli ktoś chce oldschollowego faloouta toniech zagra w którego smoda f1 lub 2 albo niech sam napisze grę.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą że to nie fallout ? dziwna sprawa bo według mnie gra nazywa się fallout 3.Klimat jest świetny grafika jeszcze lepsza a te ciuszki jak maska do spawania jest cudowna Oblivion jest wspaniały a fallout 3 pare razy lepszy za klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się teksty w stylu: TO NIE FALLOUT BO NIE WYGLĄDA JAK FALLOUT 2!

Hahaha Widać że sporo ludzi nie ma poważnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głupota goni głupotę w Twoim poście. Nie przyjmujesz do wiadomości, że to nie jest Fallout? Po prezentacji gameplay'u z pierwszych minut gry widać, że to jest TES, który udaje Fallouta. Równie dobrze tak mógłby wyglądać Oblivion osadzony w post nuklearnym świecie - bliżej by temu było do tego niż do Fallouta.

Teraz wspominam te piękne chwile kiedy F3 miał być w rzucie izometrycznym z turowym systemem walki...

Teraz to żeś strzelił sobie w kolano. Po prostu śmiech na sali. Wy NAPRAWDĘ oczekiwaliście rzutu izometrycznego. Przecież widok FPP jest pozytywną zmianą. A to że wykorzystali silnik z Obliviona jest chyba logiczne. Po co mieli robić coś co jest już wykonane.

Zaan: Trochę mnie poniosło. Po przeczytaniu kilkudziesięciu postów podobnych do tych autorstwa Astarota i innych "fanów" straciłem panowanie. To co było nie wróci. Jasna rzecz. Fallout 3 na ten czas prezentuje się obłędnie. A to, że różni się od oryginału nie powinno dziwić. Cały internet jest zalany takimi durnymi wypowiedziami. Bethesda zapowiedziała wydanie kolejnych części. Po reakcji fanów nie wiadomo czy nie zmieni zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to ja się mogę z Toba rkBrain zgodzić. Fallout MUSIAŁ ewoluować w 3D, nie mogło stać się inaczej, rynek się zmienia i gry muszą się do niego dostosowywać. Mają być ładne przesycone akcją i fajerwerkami. Bethesda zapewne mogłaby opracować inny silnik graficzny, moąe nawet i izometryczny, na pewno miałaby na to środki, ale użyła silnika Obliviona, czemu? Bo Oblivion się zajebiście sprzedawał (i dalej sprzedaje). Teraz pewnie wielu pomyśli sobie: "Ty Zaan nie pie**ol bo Oblivion był do dupy, bo questy do dupy, i levelowanie przeciwników do dupy itd". Mimo że było wielu malkontentów to ta gra się SPRZEDAWAŁA! I Fallout też się sprzeda i to jeszcze lepiej, dlaczego? Bo większość graczy to młodzi ludzie, którzy nigdy w F1 i F2 nie grali i bedzie ich waliło czy klimat jest ten sam czy nie, a ci starsi którzy grali w starego Fallouta też kupią, bo to przecież Fallout i tzreba zobaczyć jak wiele Bethesdaw nim spartoliła. A ja osobiście gierkę na pewno kupię, bo mi się po prostu podoba, a czy nazywa się Fallout 3 czy Śmiglidigli, nie ma dla mnie znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to żeś strzelił sobie w kolano. Po prostu śmiech na sali. Wy NAPRAWDĘ oczekiwaliście rzutu izometrycznego. Przecież widok FPP jest pozytywną zmianą. A to że wykorzystali silnik z Obliviona jest chyba logiczne. Po co mieli robić coś co jest już wykonane.

Zdania nie zmienię. Gra przypomina Obliviona. Na pewno nie kupię tej gry dopóki nie dowiem się nic na temat questów/kampanii. Jeżeli będzie poprowadzona w sposób Morrowinda/Obliviona to ja podziękuję. Fallout'a cechował surowy świat. Ten klimat, dialogi z dilerami, wyciąganie informacji od prostytutek... wątpię żeby Bethesda osiągnęła ten sam poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o rzut tylko o taktyczny wymiar walki. Skoro wprowadzenie czasu rzeczywistego (tylko opcjonalnie!) w Tactics spotkało się z tak ostrą dysaprobatą, to jak mogłoby być inaczej z falloutem 3?

I tak w niego zagram, ale zdecydowanie jako fan Deusa Exa i Stalkera, a nie Fallouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdania nie zmienię. Gra przypomina Obliviona. Na pewno nie kupię tej gry dopóki nie dowiem się nic na temat questów/kampanii. Jeżeli będzie poprowadzona w sposób Morrowinda/Obliviona to ja podziękuję.

Co konkretnie masz do Obliviona? Pytam jako osoba która ma +100h na liczniku w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co konkretnie masz do Obliviona? Pytam jako osoba która ma +100h na liczniku w tej grze...

Nie jest to temat o Oblivionie, no ale jak nalegasz ^^

Dialogi i sposób ich prowadzenia. Nie można ich porównać do tych z Gothic i Baldur's Gate. W porównaniu z tymi dwoma grami przypominają bardziej monologi NPC'a, a z naszej strony na klikanie odpowiednich zagadnień... tak jak w encyklopedii.

Do tego dochodzi słaba inteligencja przeciwników.

Chociaż to te dialogi w Oblivionie mnie najbardziej denerwowały. Fallout'owi nie dorastają do pięt, ot co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o rzut tylko o taktyczny wymiar walki. Skoro wprowadzenie czasu rzeczywistego (tylko opcjonalnie!) w Tactics spotkało się z tak ostrą dysaprobatą, to jak mogłoby być inaczej z falloutem 3?

W krytyce Tactics nie tyle chodziło o walkę w czasie rzeczywistym, co o strasznie ubogą rozgrywkę. Poza tym - sam napisałeś, że to jest opcjonalne, wiec ocb?

A co do dialogów, to mimo wszystko wątpię, aby były tak rozbudowane jak w poprzednich Falloutach - miejcie na uwadze, że tutaj wszystkie teksty są czytane przez lektorów, co w jakimś stopniu jest ograniczeniem dla ilości dialogów.

Btw. Mi w Obliviona grało się prześwietnie, więc Fallouta kupie, nawet jeśli okaże się, że będzie to tylko jego klon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Btw. Mi w Obliviona grało się prześwietnie, więc Fallouta kupie, nawet jeśli okaże się, że będzie to tylko jego klon

A przypadkiem nie powinien być to klon jak już Fallouta?

Właśnie o to mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klona fallouta możesz pograć komórce :-) Ja się bardzo cieszę , że to jest gra na zmodyfikowanym silniku obka mimo iż poprzednie częsci znam na pamięć. Faktem jest natomiast, że npc'owm brakuje trochę życia, mimiki i geztykulacji ale jak na razie widzieliśmy króciutke frahmenty z początkowej fazy gry więc trudno osądzić co sie bedzie działo później. Trochę off ale nie grałem w obliviona na konsoli, a słyszę, że jest on na tę platformy okrojony w stosunku do wersji pc. Co to za cięcia?Z czego jest okrojony??

pozdraiwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W klona fallouta możesz pograć komórce :-) Ja się bardzo cieszę , że to jest gra na zmodyfikowanym silniku obka mimo iż poprzednie częsci znam na pamięć. Faktem jest natomiast, że npc'owm brakuje trochę życia, mimiki i geztykulacji ale jak na razie widzieliśmy króciutke frahmenty z początkowej fazy gry więc trudno osądzić co sie bedzie działo później. Trochę off ale nie grałem w obliviona na konsoli, a słyszę, że jest on na tę platformy okrojony w stosunku do wersji pc. Co to za cięcia?Z czego jest okrojony??

pozdraiwiam

Na konsolach nie można wgrywać modów.Niektóre aspekty gry się ludziom nie podobały, więc PeCetowcy mogą ją sobie w dużym stopniu modyfikować. Mi nie sa potrzebne do szczęśćia, ale np. taki mój kolega, nie mógłby bez nich grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w Falloucie 1 lub 2 mieliście gestykulację postaci ?

Klon Fallouta to nie będzie, bo to już nie te czasy i takich gier już się nie robi i nie będzie robić. (wyjątkiem jest Blizzard, ale oni są arcymistrzami, wiec się nie liczy ).

Trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w takiego S.T.A.L.K.E.R.'a czułem surowy klimat. Dialogi są soczyste. Gra ma to coś. Jeżeli ludzie od post nuklearnego Obliviona (czyt. Fallout3) pójdą w tym kierunku to przełknę tą grę. Zaś jeżeli dialogi będą sztywne jak w Morrowindzie to odstawiam grę na amen. Tyle z mojej strony do czasu premiery ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre głosy z tych gameplayów są znajome. Takie same były w oblivionie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niektóre twarze też wydają się w tej grze znajome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion 5 Modern Warfare :| ? smutne trochę ze to jest klon obliviona osadzony w realiach Fallouta ale jak ktoś napisał i tak w dniu premiery kupie to, szkoda ze przyjdzie nam grać w kolejnego shootera z elementami RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście w tą grę, że tak smucicie? Nie? To sza do premiery bo głupoty gadacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oblivion 5 Modern Warfare :| ? smutne trochę ze to jest klon obliviona osadzony w realiach Fallouta ale jak ktoś napisał i tak w dniu premiery kupie to, szkoda ze przyjdzie nam grać w kolejnego shootera z elementami RPG.

Srututu majtki z drutu!

Dajcie już spokój mazaniu się - wyjdzie to wtedy się albo grę ozłoci albo wytarza w smole i pierzu... ILE MOŻNA MARUDZIĆ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze gra bedzie hitem. Jesli producent pujdzie o krok dalej tak jak to robil do tej pory z porownania morrowinda i obliviona to bedzie naprawde bardzo dobra gra. Nie widze w tym nic zlego jesli bedzie to poprawiony oblivion z swiecie fallout. W oblivionie nie polegalo wszystko na lataniu i zabijaniu wszystkiego co sie rusza.

My tu gadu gadu a trzeba po prostu poczekac do premiery. Jedyne co moge powiedziec to to ze kupie ta gre w pierwszy dzien jak pojawi sie na pulkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no znowu posiadacze czarnuli dostaną kopa w tyłek - http://www.valhalla.pl/news11327-Smutne-wi...w-Fallouta.html - czy to przez to , że ściąganie na ps3 jest darmowe?

Po pierwsze - te dodatki na bank darmowe nie będą.

Po drugie - taka sama sytuacja była z GTA IV. Dodatków do tej gry nadal nie ma (podobno mają być w Listopadzie) a większość ludzi już zapomniała że taka gra była. Nie ma co płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×