Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie - taka sama sytuacja była z GTA IV. Dodatków do tej gry nadal nie ma (podobno mają być w Listopadzie)

W listopadzie wyjdą na X'a PsCzy poczeka do przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PsCzy poczeka do przyszłego roku.

Nie poczeka bo też nie dostanie. Dodatki są ekskluzywne dla X360. Szkoda tylko że pół roku po pojawieniu się gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalem, ze pogram sobie znowu w GTA a tu klapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] pujdzie o krok dalej... jak pojawi sie na pulkach.

Nie zapomnij wstąpić po drodze do księgarni po słownik ortograficzny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<h1 class="head1">Fallout 3 bedzie po polsku !!!!!!

</h1>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania:

Kiedy ta gra w końcu wychodzi?

Nie wiem kiedy spodziewać się kuriera z paczką od Cenegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytania:

Kiedy ta gra w końcu wychodzi?

Nie wiem kiedy spodziewać się kuriera z paczką od Cenegi...

Gra jest zaplanowana na 06.10 i miejmy nadzieję że nie będzie żadnych opóźnień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fallout 3 ma wyjść w Europie 31 października (w Ameryce Północnej 28 października). Ja z decyzją kupna czekam do pierwszych recenzji i opinii graczy Jak będą w porządku to też od razu kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fallout 3 ma wyjść w Europie 31 października

No też to słyszałem i powiem szczerze że ta data mi nie pasuje...

Myślałem że pogram sobie sporo przed październikowym wysypem hitów a tu dupa... Fallout, LBP, Bio Shock, Dead Space... cholera! Kiedy ja mam to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fallout 3 ma wyjść w Europie 31 października (w Ameryce Północnej 28 października). Ja z decyzją kupna czekam do pierwszych recenzji i opinii graczy Jak będą w porządku to też od razu kupuję.

A skąd te informacje odnośnie 31 października? Na stronie Cenegi nadal widnieje data 06 październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo taka jest oficjalna data wydania ! a cenega pewnie jeszcze nie zaktualizowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A skąd te informacje odnośnie 31 października? Na stronie Cenegi nadal widnieje data 06 październik.

Dokładnie jest tak jak napisał froniu. To jest oficjalna data i już jakiś czasu temu została podana do wiadomości. Żeby nie być gołosłownym oto źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na kompa w Fallouta jedynke i dwojke bardzo fajna gra tylko jak dla mnie system walk jest za wolny (do łatwych też nie należy co nie jest minusem ) mimo to mysle że kupie Fallouta 3 bo po co sie pracuje jak nie dla nowych gierek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze żadnego RPG, a japońskich zbytnio nei lubię, więc powiedzcie mi czy warto zacząć od tej. Co jest (będzie) w niej takiego dobrego. Czym się będzie wyróżniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widok będzie TPP/FPP? A co do polonizacji to dobrze, bo to będzie moja pierwsza gra RPG, więc się na tym gatunku nie nzam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widok będzie TPP/FPP? A co do polonizacji to dobrze, bo to będzie moja pierwsza gra RPG, więc się na tym gatunku nie nzam :]

Zapewne tak. Skoro jadą na tym samym silniku co w Obku, a w tym było przejście TPP/FPP, więc nie widzę powodu, aby tutaj miało byc inaczej. Co do polonizacji tej gry to niebo czuję. Ogólnie to dobra jesień dla polonizacji się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie dot. Fallout'a, mianowicie, czy będzie tam tryb co-op dla dwóch bądź więcej graczy w kampanii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno pytanie dot. Fallout'a, mianowicie, czy będzie tam tryb co-op dla dwóch bądź więcej graczy w kampanii??

Na 99.9% procent nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 99.9% procent nie...

Ja sądzę, że na 100% nie. Nie wyobrażam sobie zaimplementowania takiego trybu w grze RPG. Na jakiej zasadzie to miałoby się odbywac? Losowanie itemów po walce, wzorem mmorpgów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy premiera polskiej wersji również ukaże się 31 pazdziernika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy premiera polskiej wersji również ukaże się 31 pazdziernika??

Dobre pytanie, tego chyba jeszcze nikt nie wie na 100% Ja raczej kupię wersję angielską bo jakoś powątpiewam w jakość tłumaczenia. No i może zdarzyć się tak, że na wersję polską trzeba będzie dłużej poczekać. Tak nota bene to dziwi mnie trochę brak informacji na temat tej polonizacji jak dotąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom na stronie cenegi jest tylko napisane że można już składać preordery i ich ceny i nic pozatym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszenie

Fallout 3 PL w dwóch wersjach językowych.

Fallout 3 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Nie spotkało się to z aprobatą dużej części graczy, więc Cenega Poland, wyłączny dystrybutor nowego Fallouta w Polsce, postanowiła pójść na kompromis.

I tak oto będziemy mieli do wyboru dwie wersje: w pełni zdubbingowaną oraz kinową, czyli oryginalne głosy i polskie napisy. Przeciwnicy polskich dubbingów nie będą musieli sprowadzać gry zza granicy, by móc cieszyć się produktem Bethesdy Softworks.

Jeszcze nie wiemy, które polskie gwiazdy użyczą głosu postaciom, ale jeśli wierzyć słowom wydawcy i wziąć pod uwagę ostatnią polonizację Assassin's Creeda, można spodziewać się udanego doboru osób, które sprawdzą się również w nadchodzącym cRPG-u. Już niedługo Cenega ma podać więcej informacji o tworzeniu lokalizacji Fallouta 3, w tym podobno znajdą się niespodzianki!

Na koniec przedstawiamy cechy jednej z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku, które obiecują nam twórcy:

Powrót kultowej serii Fallout, przygotowany przez twórców gry Elder Scrolls: Oblivion.

Nieograniczona wolność ? idź dokąd chcesz, rób co chcesz.

Obejrzyj zrujnowane wojną nuklearną Stany Zjednoczone.

Twoje wybory decydują o rozwoju wypadków i zmieniają świat wokół ciebie.

System S.P.E.C.I.A.L. da ci niemal nieograniczone możliwości rozwoju postaci.

Świat widziany w perspektywie pierwszo- lub trzecioosobowej.

Sam zdecyduj, czy chcesz być złoczyńcą czy dobrym Samarytaninem.

Płyń z prądem lub przeciwstaw się porządkowi panującemu w zrujnowanym świecie.

Rozwiązuj problemy negocjacjami lub karabinem plazmowym.

Korzystaj z ulepszonego Pip-Boya (model 3000) i systemu celowniczego V.A.T.S.

Podziwiaj fantastyczne eksplozje i brutalne efekty działania broni.

Stań do walki z niezwykle zaawansowaną sztuczną inteligencją przeciwników.

PLUS

Polska wersja kolekcjonerska Fallouta nie będzie się różnić od tych wydawanych za granicą. Pojawi się także na wszystkich zapowiedzianych platformach pod koniec bieżącego roku, zgodnie z premierą gry. W pudełku znaleźć będziecie mogli oczywiście płytę z grą, a oprócz tego metalowe pudełko śniadaniowe, figurkę Vault-Boy?a, artbook ze szkicami koncepcyjnymi oraz komentarzami autorów, a także dodatkową płytę, na której umieszczone zostały materiały z procesu produkcji gry. Poniżej możecie zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać:

[/b]

Fallout 3 ukaże się na PC w dwóch wersjach językowych: kinowej i zdubbingowanej (w pełni po polsku). Podobnie jak Assassin's Creed PL, nowa odsłona oczekiwanego cRPG-a wyjdzie w rodzimej wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Lokalizacje gier na konsolach są nadal rzadkością, ale zdarzają się coraz częściej. Cenega Poland widocznie chce przyczynić się do tendencji wzrostowej i wydaje swoje najgłośniejsze hity w polskiej wersji nie tylko na PC. Te na PS3 i Xboksa 360 nie będą odbiegać od tej na ?blaszaki?. Ani pod względem mechaniki, ani w przypadku spolszczenia. W obu konsolowych tytułach głosu postaciom użyczą polskie gwiazdy.

Nie wiadomo, czy, podobnie jak w edycji na PC, i tu będziemy mogli wybrać między polskim dubbingiem, a wersją z napisami. Trzeba poczekać na oficjalne stanowisko dystrybutora gry Bethesdy Softworks w Polsce. Informacje o osobach, które podłożą głos bohaterom Fallouta 3 poznamy wkrótce. Premiera wersji konsolowych w tym samym terminie, co pecetowej ? IV kwartał bieżącego roku. Dokładna data na razie owiana jest tajemnicą, ale jeśli tylko ją poznamy, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Ciekawostka

Studio Bethesda Softworks, odpowiedzialne za Fallouta 3, poinformowało, iż ich nadchodząca gra będzie identyczna na wszystkich platformach na jakich zostanie wydana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×