Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie jest znana dokładna data premiery, prawdopodobnie będzie to jesień 2008, a i też wierzył bym dokładnym datą, bo ile to razy nie było ze zapowiadana premiera gry była przesuwana bo coś tam nie grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to z pewnością to kupię, ale trochę boję się tej gry- od lat marzyłem żeby ktoś wydał kolejnego fallouta- z dokładnie tym samym silnikiem jeno z nową, dłuuuuugą fabułą i odrobiną nowych zabawek... ale niestety wiem, że czasy rzutu izometrycznego nie wrócą

Nowe nie musi znaczyć złe, ale jakoś nie potrafię się przekonać, że to wyjdzie jednej z moich ulubionych serii na dobre- jedyne co mnie pociesza to argument przedmówcy o GTA.

Niech chociaż zachowają długość, klimat i jeśli nie tury to choć to pseudo-turowe podejście jakie może dać aktywna pausa (ukłon dla czasów baldurs gatesa i podobnych:) )!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko , że tak mało info jest o tej produkcji. Co jakiś czas wchodzę na te ich strone , a tam nic. Mogliby popisac się czymś więcej niz tylko teaserem.

Ja jestem na tak jeśi chodzi o nową szate graficzną itd. Raczej dziwnie by to wyglądało jeśli tylko podrasowali by stary silnik. Proponuje po prostu przed premierą przejśc sobie jeszcze raz Fallout 1 i 2...

Ja mam tylko nadzieję, ze gra nie bedzie za prosta. Nie chciałbym, żeby każdy potrzebny nam npec czy przedmiot był oznaczony na mapie wielka czerwoną kropką. Nie chciałbym też levelowania przeciwników bo co prawda mniej wprawnym graczom daje o wiele więcej radości i płynności gry ale z drugiej strony walka nie jest wtedy żadnym wyzwaniem. Podobaja mi sie takie akcje z F2 jak np. wchodzisz mało przygotowany do jaskini bandytów ,a tam 20 kolesi z bozarami w pancerzach bojowch i ty-waleczny wieśniak w skórzanej kurtce i z shotgunem w łapie :-)

Tak czy inaczej to co widzę na obecnych w sieci screenach bardzo mi się podoba i mimo , że klmat bedzie pewnie troche odmienny to myśle, że nadal bardzo Falllout'owy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście blog jednego z twóców gry, de facto Polaka zajmującego się designem stworów. Polecam, bardzo ciekawa lektura:

http://fallout.bethsoft.com/pol/vault/diar....14.08-pg1.html

Mało informacji? Wolne żarty, więcej się nie da bez ujawnienia fabuły gry - looknij sobie na oficjalną stronę:

http://fallout3.bethsoft.com/pol/home/home.php

I jeszcze jedno, jako jedna z niewielu nacji, mamy oficjalną stronę fallouta3 po polsku, z racji tego, że poprzednie inkaranacje gry odniosły w naszym kraju ogromny sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalną stronę Fallouta znam na pamięć ale mogliby w końcu dać jakis gameplay, a tu łaskawie co 2 miesiące zaimeszczą kilka nowych artów i 2 screeny :-)

Właściwie to tylko podsyca wyobraźnię ale zobaczyłbym coś ala zapowiedź obliviona gdzie co kilkanaście dni wypuszczane były któtkie i intensywne fragmenty game footage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dokladnie taka sama sytuacja miala miejsce z oblivionem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, może jest po prostu za wcześnie. ale nadzieję, że nie przesuną daty premiery na 2009.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co więcej, obydwie wersje gry (360 i PS3) mają wyglądać identycznie, jak również w ten sam sposób buforować dane na obydwu platformach (oczywiście o ile 360 będzie posiadać dysk twardy).

No kurcze ale wersja z X360 będzie na DVD... To po co nam kurde gry na Blu-Ray jak i tak nie korzystają z niego?

Sick!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby trudniej bylo spiracic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega poinformowała o wydaniu Fallouta 3 w naszym kraju w naszym rodzimym języku.

Cenega taaak? Zaczynam się zastanawiać nad sprowadzeniem gry, jeżeli to oni ją polonizują. Z każdą grą spod ich "skrzydełek" są problemy (patche, FATALNE polonizacje).

http://cenega.pl/?ID=6072

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie słyszałem o polonizacji wersji na Xboxa i Pc. Jeszcze wczoraj nic nie mówili o Ps3. Napisałem mail do SCEP, żeby napisali czy wiedzą coś o polonizacji tej gry na PS3.

mam nadzieję, że będą polskie napisy bo mimo całkiem pożądnej znajomości angielskiego w erpegi wolę grać po Polsku, a jeszce lepiej w polskie erpegi jak to miało miejsce w wyczesanym Wiedźminie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie do tego linka co podał Astarot wyzej tam jest napisane oficjalnie ze bedzie pl na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części niestety przeszły mi koło nosa,więc nie jestem za bardzo w temacie Fallout'a,ale to nie znaczy,że po zapowiedzi w PSX'ie nie wyczekuję tej części.Wręcz przeciwnie jestem taki nakręcony na ten genialnie zapowiadający sie klimat:) no i oczywiście ekplorację obszaru na poziomie tego z Obliviona. Miód Mió i jeszcze raz Miód. Ta gra zarządzi,napewno zaspokoi nasze oczekiwania na FF XIII i Versus'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie bo troche przestraszyłem sie tej wczorajszej zapowiedzi polonizacji na Pc i Xboxa. Nie było nic powiedziane o pS3.Czekam z niecierpliwoscią, a wszystkim niezaznajomionym ze światem Fallota polecam poprzednie części , których wymagania spełnia więszośc telefonów komórkowych :-) Nawet nie żeby całe przechodzić ale żeby zobayć o co tam chodziło. bloody mess-mój podstawowy prek :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie filmik wygląda obłędnie Trzeba będzie złożyć preordera, tylko się zastanowię nad wyborem wersji językowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge......ile bym dal za to, zeby juz zagrac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrrde, tylko żeby tym razem nic nie zwalili, jak przy AC czy GTA...

Fallouty to moje gry wszechczasów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na Edycję Kolekcjonerską? Cena nie jest jeszcze znana.

Kolekcjonerska Edycja Fallout 3 ma zawierać:

• Grę Fallout 3

• Metalowe pudełko śniadaniowe Vault-Tec,

• Figurkę Vault Boy’a z kiwającą głową,

• Płyte bonusową z materiałami z produkcji gry,

• Artbook zawierający szkice koncepcyjne wraz z komentarzami autorów.

fallout_3_edycja_kolekcjonerska_-ps3-scr_001-800x493.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nieźle Ja się piszę. Jakieś info o terminie preorderu w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biere na 100%. To będzie moja pierwsza edycja kolekcjonerska!

Co prawda wolałbym manierkę vault 13, ale puzderkiem, też nie pogardzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nieźle Ja się piszę. Jakieś info o terminie preorderu w PL?

Jak na razie brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×