Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, ja mam nadzieję, że największy nacisk będzie położony na możliwości dialogowe. Fallouta jako grę akcji już mieliśmy (BoS) i wyszedł syf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale wczesniejsze czsci Fallouta podobaly mi sie pod wzgledem gadki, znaczy sie Dialogu w grze, i to ze mozna bylo ja przejsd na kilka sposobow......

Mam nadzieje ze i tym razem to bedzie i jeszcze jak graficzka dojdzie do tego to bedzie GITES :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jedno czytałem w cd-action że wersja na x360 będzie tą najlepszą pod względem tekstur itp. ale ani słowa o wersji ps3. Coś mi się wydaje że wersja ps3 wyjdzie najgorzej chociaż oblivion lepiej prezentuje się na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra chodzi na tym samym silniku co Oblivion wiec raczej gra na ps3 i x360 będzie taka sama wątpię żeby były wielkie różnice na korzyść którejś z konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziwi jedno czytałem w cd-action że wersja na x360 będzie tą najlepszą pod względem tekstur itp. ale ani słowa o wersji ps3. Coś mi się wydaje że wersja ps3 wyjdzie najgorzej chociaż oblivion lepiej prezentuje się na ps3

Developer już kilka razy podkreślał, że nie będzie żadnych różnic między wersjami na PS3 a X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszą w CD-Action, ogólnie traktowałbym z przymrużeniem oka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale oni już sobie pograli a no może chodziło oto że xbox360 oznacza konsole ogólnie?

pewnie tak , a co do pogrania to nie tylko oni grali i nikt o tym nie wspominał wiec ja bym temu poważnemu pismu raczej nie wierzył

ps. w recenzji ostatniej Mass Effect na pc napisali podobno odnosząc sie do gry ze do fps najlepsza jest myszka i klawiatura a nie pad i gdzie oni tego fps tam widza to ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest , żeby gra trzymała framerate, a nie robiła to co za swoich czasów oblivion u mnie na kompie. Ustawiałem 10 minut opcje grafiki, żeby było wszystko cacy, a w następnej lokacji trzeba robic to samo bo jest o 2 kwiatki i jedna postać na ekranie więcej...

To czy na jednej konsoli któraś tam tekstura będzie z odległości 200 metrów bardziej rozmazana lub nie raczej nie powinno posuć nam zabawy :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie ale takiego the darkness dostać nie chcę

Bethesda to nie ekipa od the darkness już jedna grę zrobili na ps3 i było lepiej niż na x360 wiec znają sie na rzeczy a silnik ten sam tylko ulepszony widać to nawet po pierwszych gameplayach, spiepszyc tego nie powinni bez obaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dawno mnie nie było, przeczytalem wątek od początku bo podobnie jak Wy interesuje mnie wszystko związane z nową odsloną Fallout`a i muszę napisać jedno - myślę że większość się ze mną zgodzi, otóż:

bez wzgledu na to ile zobaczę trailerow które mnie rozczarują, bez względu na to ile przeczytam zniechęcających informacji i tak raczej się nie opanuję i kupie w dniu premiery a następnie odpłynę...jestem graczem i tego nie zmienię, muszę poszrpać w ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt Cd-Action ma swoja dluga tradycje mieisecznika jest juz kilka odbrych alt, ale oni znaja sie tylko na PC, na konsolach malo co

Wiec jesli cos pisza o konsolach to nie warto otym czytac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegaz - hmm wiele osob z Cda ma konsole w domu wiec i sa to normalnie gracze jak kazdy

i ja tez uwazam ze do fps`ow najlepej nadaje sie mysz! koniec kropka! Wedlug mnie.

Ale to nie temat na takie glupie dysksuje wiec EOT

Wybaczcie ze nie przewertowalem calego watku ale jak wiadomo czas to pieniadz ( na nowe gry ofc)

I spytam odrazu: byly moze jakies newsy czy ktos zrobi Fallouta 3 polonizacje ?

Wiem ze na ta chwile takie informacje wiedziec to trzeba byc jakims magikiem ale i tak

musialem spytac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK. Zapowiedziano lokalizację kinową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo coś na temat Trophies w F3 ?!

Nikt na ten temat nawet się nie zająknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt na ten temat nawet się nie zająknął.

IMO to tylko kwestia czasu kiedy to ogłoszą, do premiery jeszcze trochę czasu, więc powinni zdążyć z trofeami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMO to tylko kwestia czasu kiedy to ogłoszą, do premiery jeszcze trochę czasu, więc powinni zdążyć z trofeami.

Jestem jak najbardziej za

Na bank nie będę za nimi gonił (nie chce być Trophy Whore ) ale miło by było kilka nieświadomie odkryć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAGŁY POST!

Przepraszam że piszę posta za postem ale...

Dodatki do specjalnej wersji Fallout3:

-metalowe pudełko na drugie śniadanie

-5 calową figurkę (oko 12cm) figurkę maskotki serii

-artbook

-DVD z materiałem typu "Making of"

Na X360 dostępna jest podobna oferta. Dodatki pozostają takie same niezależnie od konsoli.

826246_01.JPG

Źródło:

http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetail...C%2Fp%3E-826252

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio kilka stron wysyłkowych i jak do tej pory tylko na wirtus.pl jest fallout 3 za 195 zł. Dzwoniłem do wirtusa i powiedzieli mi, że to NIE jest pre-order.

Czy ktoś zna jakieś inne strony wysyłkowe w którym można zamówić F3 pre-orderem za "dobrą cenę" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to na chwilę obecną NIE MA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sklepgekon.pl jest preorder F3. gra mi się kojarzy z oblivionem a obka uwielbiam, więc F3 też może mi się spodobać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×