Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że potrwa do niedzieli, w sobotę mnie nie będzie, a nie chciałbym go ominąć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zabicie ich w pojedynke na razie jest niewykonalne :)

 

Bzdura, położyłem dwa pająki sam .. jeszcze w Alfie :P A problemem nie są same pająki tylko kończąca się czasami amunicja :P

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z addami na karku i w mniej niż 4 minuty? .. jesteś gość. Mi jakoś się nie udaje a 2 razy już próbowałem sam ubić Walkera

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej filmik z prezentacji itemów Vanguard dostępnych 1 dnia premiery. Niestety jak się okazuje będą to crapy, bez żadnych możliwości ulepszeń...

Wg mnie nie czymś takim powinni zachęcać do pre ordera...

http://youtu.be/mmpLwI9Of30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej filmik z prezentacji itemów Vanguard dostępnych 1 dnia premiery. Niestety jak się okazuje będą to crapy, bez żadnych możliwości ulepszeń...

Wg mnie nie czymś takim powinni zachęcać do pre ordera...

http://youtu.be/mmpLwI9Of30

 

Hahahahahahahha!!! Dobrze że zwykłą wersję na PS4 za 219 zł kupiłem :) :) A wy tam po 300 zł za limitki dajecie, aby taki shit dostać :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahha!!! Dobrze że zwykłą wersję na PS4 za 219 zł kupiłem :) :) A wy tam po 300 zł za limitki dajecie, aby taki shit dostać :P ;)

Destiny Limited Edition (Edycja limitowana) zawiera:

  • Opakowanie metalowe SteelBook™
  • Teczkę strażnika:

                 - Katalog uzbrojenia

                 - Pocztówki ze Złotej Ery 

                 - Antyczny schemat nieba

  • Cyfrową zawartość kolekcjonerską

                 - Unikalną obudowę dla twojego Ghosta

                 - Ekskluzywny emblemat gracza

                 - Ekskluzywny statek gracza

  • Karnet na dodatki dla Destiny – kontynuuj swą przygodę z Destiny także po premierze gry. Wydane zostaną dwa dodatki, zawierające nowe misje w kampanii, nowe w trybie kooperacji, nowe areny dla rozgrywek w trybie multiplater i dodatkowe bronie, pancerze i wyposażenie:

                 - Dodatek I: The Dark Below – akcja umieszczona zostanie pod powierzchnią księżyca. Gracze odkryją tam starożytny grobowiec, a Armia Mrocznego Boga strzec będzie podziemi Hellmouth, gdzie osiedliła się tajemnicza rasa Hive. 

                 - Dodatek II: House of Wolves – szczegóły zostaną ujawnione później;

                Na konsole PlayStation pojawi się także dodatkowa zawartość w obu dodatkach i będzie ona dostępna jedynie na tej platformie co najmniej do jesieni 2015.

A z tego co ogarniam ten shit dostaniesz też do tej gry za 219 zł , bo to też preorder ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób wyraża swoje uczucia względem Destiny więc i ja tak zrobię.

 

Space magic działa. Zakochałem się ponownie. Destiny to absolutnie must have moim zdaniem.

 

Story... Jest bo być musi i moim zdaniem daje radę. Jest zdecydowanie najsłabszy aspekt w całej grze, ale broń boże nie ujmuje nic z uroku tej produkcji.

 

Zawsze byłem raczej samotnym graczem, ale to co daje destiny całkowicie mnie przekonuje. Kooperacja działa i to działa w najlepsze. Pomysł na trójosobowe fire teamy to moim zdaniem strzał w 10. Świetnie przemierza sie ten świat we trzech. Jakże piękny świat dodam. I jak brzmiący świat. Strike jest świetny, eksploracja daje odetchnąć po cięższych starciach i pozwala zaspokoić potrzeby poszukiwacza, no i PvP. Szybkie, dynamiczne, czasem chaotyczne i sycące PvP. Nie jestem jakimś kocurem, ale tak długo jak K/D trzyma się na poziome 1,3 jestem ukontentowany. Mapy są bardzo fajne i nawet księżyc mi się podoba. Czołg moim zdaniem nie jest OP, ale faktycznie na początku rozgrywki na mapie wkurza. Później jest już wystarczająco cwaniaków z naładowanym specjałem albo czających się camperków ze swoimi błyszczącymi snajperkami żeby szybko wyjaśnić kierowcy tanka, że nie jest wszechmocny. Boli mnie tylko trochę, specjał mojego ukochanego Warlocka, który jak dla mnie trochę za długo trwa zanim bomba zostanie wystrzelona. No i łatwo chybić ( a chybiałem wiele razy to wiem).

 

Reasumując, Destiny jest tym czym chciałem żeby było. Jest przygodą na długie miesiące, na różne nastroje i pozwala poznać ciekawe osoby. Dopiero jak wyłączyli serwery na konserwację poczułem jak bardzo zżyłem się z tym światem. Chcę tego więcej i chcę tego teraz.

 

Dzieki Bungie. Świetna robota i oby tak dalej.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,3 ratio w PvP to całkiem niezle. Ja jak mam powyżej 1 co się narazie rzadko zdarza to jestem happy ;-) ale grałem w pvp sam, bez fireteamu a samemu czasem trzeba się nieźle wysilić żeby coś ugrać. Co mi się najbardziej podoba w Pvp to długie wymiany ognia, skoki uniki itd. Czasem ktoś cię zobaczy wcześniej. Biegnie do ciebie i chce cię załatwić szybko z bliska. Hunterem da się w miarę dynamicznie odskoczyc podwojnym tak ze koleś się czasem nie zorientuje gdzie jesteś. W powietrzu da sie sterować postacią w niewielkim stopniu i się spada za delikwentem i z noża albo Golden guna bumm.

Jak znajdę trochę czasu to stestuje warlocka i titana. Fajnie gdyby obie klasy tez przypadły mi do gustu.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,3 to średnia oczywiście. Bywały mecze gdzie ginąłem raz za razem. Też sporo grywam z randomami i jest ok, ale oczywiście lepiej z ekipą. Mi tam najbardziej podoba się wjazd Warlockiem z naładowanym specjałem na punkt B na Wenus. Trup ściele się gęsto. I tylko te camperki i ich snajeperki mnie drażnią i za punkt honoru obieram sobie wyeliminowanie takiego typa. A to czasem kończy się źle bo nie zwaracm uwagi na inne wydarzenia. Rządza zemsty jest silniejsza niż rozsądek :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie czasem snajpie ale raczej agresywnie niż z dystansu. Jak się ruszasz i jesteś blisko osłon lub w pomieszczeniach to jesteś w miarę bezpieczny chyba ze granat poleci żeby wyploszyc ptaszyne to wtedy juz tylko skill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie przeczytałem, że odznaczenie za grę w betę dostaną tylko ci, którzy wezmą udział w sobotnim evencie :/ słabo, bo akurat wyjeżdżam. Powiem Wam, że też dopiero co się wciągnąłem, ale przerwa w becie mi doskwiera ;) gra wciąga, nie ma co, jutro będę miał ciężki wybór - oglądać mecz, czy grać w betę. Dobrze, że w sierpniu mam urlop to szybciej mi zleci oczekiwanie na 09.09 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to wiemy, że jedyne co Cię ominie to emblemat za udział w becie 26go. Podejżewam, że większość ludzi nawet nigdy tego emblematu nie ustawi więc tragedii nie ma.

 

Jeżeli myślisz o oglądaniu Legii to sobie daruj. Nie będzie co oglądać. Chyba, że o inny mecz chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jeśli tylko emblemat to faktycznie mała strata, myślałem, że to będzie coś więcej, jakieś większe wyróżnienie tych, którzy grali w betę. Co do meczu to tak, chodzi o Legię. Darować sobie nie daruję, w końcu to mój klub od dziecka ;) najwyżej włączę leginistów na małym telewizorku obok konsoli, 50 cali zostawię sobie na Destiny ;)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Karnet na dodatki dla Destiny – kontynuuj swą przygodę z Destiny także po premierze gry. Wydane zostaną dwa dodatki, zawierające nowe misje w kampanii, nowe w trybie kooperacji, nowe areny dla rozgrywek w trybie multiplater i dodatkowe bronie, pancerze i wyposażenie:

                 - Dodatek I: The Dark Below – akcja umieszczona zostanie pod powierzchnią księżyca. Gracze odkryją tam starożytny grobowiec, a Armia Mrocznego Boga strzec będzie podziemi Hellmouth, gdzie osiedliła się tajemnicza rasa Hive. 

                 - Dodatek II: House of Wolves – szczegóły zostaną ujawnione później;

                Na konsole PlayStation pojawi się także dodatkowa zawartość w obu dodatkach i będzie ona dostępna jedynie na tej platformie co najmniej do jesieni 2015.

 

 

Koledzy czy tą część będzie możliwość osobno kupić bo z całej tej limitki tylko to bym potrzebował??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to będzie można, ale pytanie brzmi ile to będzie kosztować... jak będą chcieli 49zł za dodatek to bardziej się limitkę opłaca kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PS Store US Expansion Pass (2 dodatki) jest za 35$ i chyba po 20$ pojedynczo. Ciekawe po ile u nas będzie.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dlc w USA kosztują 35$ u nas jeszcze cena nie została ustalona. W każdym razie jak, zamierzasz kupić te dlc oddzielnie to niej wyjdzie kupić limitke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś defense większy niż 160, czy to jest max w becie? Bo nie wiem czy farmić na PvE, czy tylko skupić już na PvP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z addami na karku i w mniej niż 4 minuty? .. jesteś gość. Mi jakoś się nie udaje a 2 razy już próbowałem sam ubić Walkera

te Walkery można spotkać nie tylko w evencie ale przy swobodnym zwiedzaniu Old Russia .. mozesz go klepac ile dusza zapragnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzkie mat_eyo za info. Troche mnie to gryzlo:) ( w tm samym czasie wychodzi AC, ajajajaja no coz , sa rzeczy wazne i wazniejsze:)

Edytowane przez nestinioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? To sprzeczne informacje są. Trochę to słabe, wołałbym przynajmniej miesiąc poczekać. Na premierze na pewno nie kupię DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×