Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Można iść robić po raz 100000x ten sam Strike! Jupiiiii!

A w nagrodę?! Biały crap!

 

Kiedy sie nauczysz ze musisz ssac na potege aby dostawac dobre itemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło w becie po przerwie oprócz tego że ruszyła ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co niby nic się nie zmienia, ale ponoć szykują jakieś niespodzianki. I oby nie chodziło tutaj tylko o Iron banner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Mogliby chociaż do końca trwania bety odblokować możliwość dolewelowania do 15 i sprawdzenie drugiego drzewka umiejętności :) W takim razie nie pozostaje nic jak tylko pobawienie się teraz hunterem i we wrześniu zgryz jaką klasą grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się boją, że jak dadzą nam dostęp do 15lvl to tak teraz wymęczymy tą grę, że we wrześniu każdy z nas dobije do 20 i oleje :) może nastąpić zmęczenie materiału :)

zresztą to tylko darmowa beta, więc ja jestem mega zadowolony z tego co widzę i cała ta zawartość przekonała mnie do zakupu Destiny na 100% :) i o to chodziło Bungie między innymi... a nie o to żebyśmy się przygotowali i nauczyli grać każdą z klas przed premierą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racji @thegrim. W zasadzie mogli by ale po co :) a tak tylko narobili apetytu do zakupu. Pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta juz ryszyla? Gdybym wiedzial to bym sie obudzil wczesniej :) no coz,ogarne po pracy :) zycze udanego dnia i dropow:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jeszcze rano wskoczyłem na 10 min i zrobiłem małe zakupy w wieży, ale konkretne granie zacznie się dopiero od 19 :D wie ktoś może czy dzisiaj jakiś event ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie najlepiej kupywac tylko zwykłe wersje. Na co komu limitka? czy jakies inne cos? w rozszerzonych edycjach masz to samo tylko bron rozni sie... kamuflazem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie najlepiej kupywac tylko zwykłe wersje. Na co komu limitka? czy jakies inne cos? w rozszerzonych edycjach masz to samo tylko bron rozni sie... kamuflazem :D

Limitka ma już expansion pass czyli obydwa DLC.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o levelowaniu i równości szans w pvp. Wydaje mi się że bungie dobrze kombinuje, w pvp nie czuje się jakis poszkodowany a na pewno nie bardziej niż jak zaczynałem grać w Bf'a. Wydaje mi się że maksymalny level nie będzie trudny do osiągnięcia i najwięcej będzie zależało od tego jaką broń i jakie skillsy się użyje do danej rozgrywki/lokacji. Poza tym kilka razy widziałem jak koleś z 6 lvlem rozwalal system na pvp co oznacza moim zdaniem ze gra jest jak najbardziej skillowa.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gadanie o PvP jest trochę z dupy.

Jak ludzie wbija Gear i porazdaja umiejętność według siebie to wtedy się zobaczy na ile przydaje się skill a na ile klasa albo jej bulid będzie op w UJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie Expansion Pass, orientuje się ktoś ile będzie wynosić jego cena, jeśli będzie chciało się dokupić ? chciałbym kupić wersję limitowaną, tylko nie będę ukrywał nie lubię metalowych pudełek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gadanie o PvP jest trochę z dupy.

Jak ludzie wbija Gear i porazdaja umiejętność według siebie to wtedy się zobaczy na ile przydaje się skill a na ile klasa albo jej bulid będzie op w UJ.

Trochę się zgadzam ale uważam też że beta może dać jakieś ogólne pojęcie jak to może wyglądać szczególnie że jest określona górna granica poziomu. Jeśli klasy są dobrze wyważone (ja na hunta nie narzekam ) i każdy ma prawo wybrać co zechce to powinn być sprawiedliwie. Można powiedzmy zagrać z kolega z którym się grało w inną grę fps i zobaczyć czy wasze statystyki jakoś odbiegają od tych wcześniejszych. Możliwe że jeśli stosunek jest podobny to gra może być skillowa

Moim zdaniem skill to tez umiejętność przesiadki na nowe gry i dawania sobie rady od początku bo wiadomo ze z czasem można sobie przyswoić kilka tricków

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gadanie o PvP jest trochę z dupy.

Jak ludzie wbija Gear i porazdaja umiejętność według siebie to wtedy się zobaczy na ile przydaje się skill a na ile klasa albo jej bulid będzie op w UJ.

 

...nie do końca bo PvP jest skalowane. ;) 

"Level Advantages Disabled"

 

Dopiero w tym eventowym PvP gramy dokładnie postacią z PvE.

mam pytanie odnośnie Expansion Pass, orientuje się ktoś ile będzie wynosić jego cena, jeśli będzie chciało się dokupić ? chciałbym kupić wersję limitowaną, tylko nie będę ukrywał nie lubię metalowych pudełek...

PSN US:

2 dodatki po $20 każdy lub Expansion Pass zawierający je za $35.

W Europie ceny jeszcze nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,ale w pełnej wersji gdy nawet PvP będzie skalowane to titan a titan to i tak będzie różnica.Koleś będzie mógł wybrać kompletnie inne skile niż ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie moge się przyzwyczaić , zbieram takie bęcki w PVP że szok, przyzwyczajony do maxowania ratingu z KZ tutaj nagle jestem popychadłem i mięskiem armatnim.. Ktoś mial racje, że to faktycznie kompletnie inne, kosmicznie inne gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja dostaję w dupę na PvP głównie grając w teamie z naszymi kozakami jak @Patricko @Kościarz @Bansai itp. Grając sam PvP nie zależnie od tego czy wygrywamy czy przegrywamy jakoś ratio mi skacze i jestem w środku / w górnej części listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie moge się przyzwyczaić , zbieram takie bęcki w PVP że szok, przyzwyczajony do maxowania ratingu z KZ tutaj nagle jestem popychadłem i mięskiem armatnim.. Ktoś mial racje, że to faktycznie kompletnie inne, kosmicznie inne gry.

Ja tez nie wymiatam ale mimo wszystko daje z siebie max i jakoś nie mam ochoty przestać

Ale chłopaki wcale.się nie zdziwię jak za pół roku huzarii powstanie i będzie o nas głośno na serwerach muhahahaha

Bo widzę że zajawkę złapało wielu no i moim zdaniem gra ma potencjał a to podstawa

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra,ale w pełnej wersji gdy nawet PvP będzie skalowane to titan a titan to i tak będzie różnica.Koleś będzie mógł wybrać kompletnie inne skile niż ty.

Normalne, że ludzie zaraz znajdą OP skille i zacznie się ich nadużywanie - w każdym pvp tak jest, było i będzie - pytanie, jak szybko dev będzie reagował i wypuszczał kolejne patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja dostaję w dupę na PvP głównie grając w teamie z naszymi kozakami jak @Patricko @Kościarz @Bansai itp. Grając sam PvP nie zależnie od tego czy wygrywamy czy przegrywamy jakoś ratio mi skacze i jestem w środku / w górnej części listy.

Sepi ja tam mialem w bf4. Prawda jest brutalna.jeśli koledzy są dużo lepsi to albo nadążasz albo akceptujesz albo zmieniasz team bo ci będą wszystkich wybijaĆ albo większość. Dla picu zagraj sobię kampanie w.dobrym teamie i samemu to zobaczysz różnice w ratio Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem to przecież, tylko myślałem że to moja wina, oni są średni a ja jako że nie grywam w FPSy jestem aż taką lamą....ale jak się okazuje są też o wiele gorsi ode mnie :D

Jak tylko będą chcieli ze mną grać to granie drużynowo nie ważne jaki będę miał wynik daje więcej frajdy niż samemu z randomami nawet na pierwszym miejscu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Czasami gdy nie mam możliwości komunikacji głosowej gram sam. Samemu uczę się szybciej bo nie mogę na nikim polegać.

Cieszył bym się bardzo gdyby doszło do tego ze klan będzie złożony z mniejszych składów i będzie można prowadzić jakieś wewnętrzne klanowae mecze/ statystyki itd. Mam nadzieje że będzie wystarczająco dużo czlonkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

członków już jest sporo, ale potrzebujemy takich aktywnych  :P

 

z tego co czytam to forum to ok 10 osób można już na start założyć, że będzie bardzo aktywnie grać :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PvP jak na razie jest świetne, niezależnie od K/D ratio jakie osiągam. Można przyczepić się do kilku błędów, które mam nadzieję poprawia w pełnej wersji - tworzenie meczy 6 na 4, czy wywalanie znajomego z fireteamu do przeciwnej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×