Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Tata, w Diablo 3 też leciały sety nd niski poziom, tylko zanim go złożyłeś to już dawno był bezużyteczny ;-)

...Ale znaczny co nam dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w pelnej wersji dostaniemy taka sama szybkosc levelowania co w Becie, czy moze to odrobine przeciagna? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w pelnej wersji dostaniemy taka sama szybkosc levelowania co w Becie, czy moze to odrobine przeciagna? 

Z tego co mowili to w becie bylo sztucznie podniesione. Wiec ma byc ciut wolniej. Aczkolwiek jakichznaczacych zmian bym sie nie spodziewal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak byc, w becie sporo expa szli z zadań a malutko z mobow. Ale jeżeli zrobią tak ze trzeba będzie jedno zadanie zrobić dwa razy by móc rozpocząć kolejne, to ja dziękuję za takie wydłużanie zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to bac sie nie musisz. JEstem pewny ze robiac tylko misje fabularne idac jedna za druga wbijemy pewnie minimum 15 -18 lvl. Inaczej nie ma to sensu. 

15 lvl jestem absolutnie pewny ze wzgledu na subclass. Bungie wie ze czesc ludzi podejdzie do Destiny jako misji fabularnych i potem odsprzeda gre.

Wiec moim zdaniem musza to zrobic tak, aby kazdy nawet niedzielny gracz dotknal prawie wszystkiego. Tak mi sie wydaje.


Krotki  filmik prezentujacy rase Falenow:

 

Tutaj Cabal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi poziomami powinni zrobic tak jak np w Borderlands.Jezeli bedzie tak jak w becie to duzo ludzi odpusci sobie temat bardzo szybko.Nie mowie tutaj o sobie ale tysiacach ludzikow,ktorzy nie podchodza do Destiny tak jak my :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi poziomami powinni zrobic tak jak np w Borderlands.

Broń boże w żadnym wypadu...Bordery to ostatnia gra na której powinni się w jakimkolwiek aspekcie wzorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń boże w żadnym wypadu...Bordery to ostatnia gra na której powinni się w jakimkolwiek aspekcie wzorować.

Chodzi mi o czas wbijania :P Tak w ogole to Borderlands jest jedna z niewielu gier przy,ktorej spedzilem ponad 200 godz :)Przepraszam,nie dopisalem w poprzednim poscie,ze chodzilo mi o czas wbijania poziomow.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bordery to najnudniejsza gra w jaką grałem, a na pewno jedna z najnudniejszych.

Przerost formy nad treścią, szczególnie w 2 części. Pierwsza jako podstawka była genialnie wyważona, wszystko potem to już nudzenie i powielanie.

Bicie tych leveli było tak masakrycznie nudne i monotonne, że myślałem nieraz że puszczę pawia. Nigdy w życiu czegoś takiego w Destiny.

Wolę szybki level 20 i skupić się na farmieniu zajebistego lootu.

 

Jak ktoś chce grać dla samego levelowania to polecam Diablo, WoWa, itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dla ciebie nudne dla mnie jedna z najlepszych gier jakie wyszly do tej pory :) Wole wolniejsze wbijanie poziomow bo gra trzyma cie dluzej (mowie tu o sobie).Z przedmiotami zobaczymy jak bedzie.Mam nadzieje,ze bedzie ich mnostwo i bardzo zroznicowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo na normalnym też się szybko przechodzi i są tacy którzy od razu sprzedają grę... A przecież dopiero zabawa się rozkręca.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisze,ze duzo ludzi po wbiciu maksymalnego poziomu wymieni badz sprzeda gre.Ja chce aby poziomy wbijaly sie duzo wolniej   :biggrin:

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal zeby po przejsciu tylko misji fabularnych byl 20 lvl. Czyli tak  8h maaax.

Prawda jest taka ze w tego typu grach ogolnikowo mowiac, wbijanie lvl jest po to aby zapoznac sie z klasa postaci.

Zeby nie dostac nagle miliona skili i nie wiedziec co z nimi zrobic. 

Cala zabawa i tak zaczyna sie wtedy jak wbijemy soft capa.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce grać dla samego levelowania to polecam Diablo, WoWa, itd. :)

 

Jak chcesz farmić itemy to lepiej Warframe :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz farmić itemy to lepiej Warframe :D :P

Tylko że tam nic innego się nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie co jak co ale przy tej grze jestem pewien,ze spedze jak i wy mase godzin dobrze sie bawiac :) 

 

Poprosze o dodanie mnie do waszej listy aby umilic jeszcze bardziej pogrywanie w ta przezajebista gre.Przepraszam za slownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z nas ma podane psid przy nicku. Siedzisz i nic nie robisz (chyba) to pododawaj nas jak chcesz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z nas ma podane psid przy nicku. Siedzisz i nic nie robisz (chyba) to pododawaj nas jak chcesz;p

 

Pisze to osoba,ktora nie podala id  :P

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem wiekszosc (trol is trol)^^ moje id = moj nick tu na forum. 


Wszyscy juz widzieli trailer marsa, ale tutaj analiza tego trailera przez My name is Byf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiadzik Gameinformera:

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/08/16/-destiny-devs-explain-fireteam-size-old-russian-real-estate-and-the-unbeatable-ogres-from-the-beta.aspx?utm_content=buffera3b69&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

Kilka słów o wielkości fireteamów, balansie oraz jak gra będzie wspierana po premierze i na koniec kilka słów o przyszłych dodatkach.

Każdy dodatek ma zawierać każdy rodzaj aktywności + dodatkowe rzeczy jak bronie, armor, itd. Także zbrój dla konia raczej nie będzie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejżewa się, że Jan Taylor będzie "Królewną Reefu", czyli "Queen of the Reef" w Destiny :)

 

Tutaj możliwe foto z sesji zdjęciowej:

 

vJ3gUhy.png

 

PS.

Ona "grała" Cortanę w Halo ;) Jak widać Bungie to jedna wielka rodzina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w ps store jest data 9.10.2014? Przesuneli premiere o miesiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie z poziomu konsoli widze 9.10.2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×