Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nowe egzotyki (te co dropia po zmianach) są już chyba ulepszone? Przynajmniej mój icebraker z croty był.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Voga lecą wciąż stare wersje. Z nightfalli i Croty lecą nowe. Z engramów też rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz już sprzedać grę. Gratulacje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś biłem 1 raz Crota i dostałem bazooke hangry of crota czy jakoś tak dobra jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz już sprzedać grę. Gratulacje!!

 

Serio pytałem, skoro exp już nie leci to czy są jakieś nagrody bo nie ukrywam że fabuła jest dosyć nudna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT dobrze ci radzi sprzedaj grę :-) bo widać ze nie wiesz o co chodzi w niej a gra jest juz od 4mc na rynku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exp masz również na broniach i zbroi.Na końcu fabuły również odstajesz legendarną broń.

Nie dość że fabuła jest baaardzo krótka to jeszcze dla Ciebie jest nudna?? ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 600 stron masz do przeczytania jak dojedziesz do końca może zrozumiesz o co chodzi w tej grze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś biłem 1 raz Crota i dostałem bazooke hangry of crota czy jakoś tak dobra jest ??

Hunger of Crota, dobra jak nie masz Gjallarhorna :) naprowadzanie + clustery to dobre kombo + mozesz gdzie indziej upchnac Exotica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zwykłej fabuły czy z dlc dają ta legendarna broń? Bo przeszedłem wszystkie misje z podstawki i nic nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redlumek  wnioskuję że jesteś rozczarowany

znajdź kilka osób (nie będzie z tym raczej problemu) i zacznij robić raidy i inne zadania w teamie, odkryjesz najciekawszą część gry

Edytowane przez mc55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem rozczarowany. Inaczej bym to określił. Po prostu mam teraz 26 level i męczę się z niebieską bronią na 18 lev szukając kolejnych epikow. Jak je znajdę na 28 lev zacznę szukać ekipy na rajd bo teraz to chyba jeszcze za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redlumek od kiedy grasz w Destiny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie od premiery. Praktycznie to dopiero zacząłem grać więcej niż parę godzin w tygodniu. Moja poprzednia wypowiedź dotyczy się stwierdzenia SephiroT odnośnie legendarnej broni jaką dostaje się za skończenie story. To prawda czy coś przegapiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na koniec fabuły dostałem broń tej laski którą przez całą fabułę z Tobą gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robienie fabuły na 20 lvlu jest nudne, skoro na luzie robię striki 22 lvl (oczywiście nic nie wypada) to robienie misji na 14 lvlu polega na biegnieciu i wciskaniu r2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta broń która na koniec się dostaje to żadna legendarna tylko zwykła rare :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robienie fabuły na 20 lvlu jest nudne, skoro na luzie robię striki 22 lvl (oczywiście nic nie wypada) to robienie misji na 14 lvlu polega na biegnieciu i wciskaniu r2...

To rób brakujące misje na wyższym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robienie fabuły na 20 lvlu jest nudne, skoro na luzie robię striki 22 lvl (oczywiście nic nie wypada) to robienie misji na 14 lvlu polega na biegnieciu i wciskaniu r2...

Szukaj znajomych i zbieraj marki Vanguard robiąc strike z playlisty. Tam są przedziały levelowe więc dobierz sobie jaki chcesz. Potem za marki kupujesz sprzęt i levelujesz i możesz iść na raid po lepsze bronie i sprzęt.

Tak się ta gra kręci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym dropie co dostaję nigdy nie pójdę na raid...

Tak jak Ci Patricko napisał: zbieraj marki za strike'i. Jakbyś od razu wykręcał maksymalną tygodniową ilość marek to już dawno kupiłbyś cały legendarny zestaw broni i ubranek. Jak wykręcisz te 100 vm to zawsze możesz cisnąć crucible'a i zbierać tamtejsze marki (nawet za przegrany mecz dostajesz marki). Zresztą nawet jak pójdziesz na raid to i tak nie masz pewności, że wykręcisz cokolwiek oprócz szardów, pomidorów i kolorku :P Jeśli grasz od premiery to pewnie masz jakieś strange coiny za które można kupować od Xura egzotyczne zbroje lub bronie. Nawet za mote of light można czasami wyhaczyć engramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem najlepszy dzień na dropie od kiedy gram w Destiny, tak apropos. Wystrzeliło mnie ze skarpet, nie mogłem uwierzyć w to co widziałem.

Po godzinie próbowania uwaliliśmy Crotę. Patrzę po prawej stronie ekranu, a tam z 5 tych kwadratów się wczytuje z dropem. Już mi gały wyszły wtedy, a jak się wczytało, zobaczyłem tak:

  • emblemat (ok, jak każdemu)
  • cryptographic shader (ok, jak każdemu)
  • radiant energy (ok, jak każdemu)
  • Black Hammer (!!!)
  • Hełm do raidowego zestawu (!!!)

W jednym dropie, za jeden checkpoint. Hełm i chyba najlepsza broń z tego raidu, a na pewno najlepsza snajperka w grze, po Ice Breakerze. Teraz mam już kompletny set pancerza. Myślałem o przemieleniu moich radiant energy na shardy, żeby szybciej 32 wbić, ale teraz nie ma mowy, idą w Black Hammera

 

qs4ueN5.jpg

W jednym dropie :beach:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na dziś wieczór na zaliczenie misji fabularnych z Dark Below. Zaliczyłem sam pierwsza misję ale solo lipnie się gra, a randomami się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×