Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak uzbierać te ascend shardy najszybciej. Te ewenty trafić to też ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu?

Przecież wystarczy przebiec przez środek prosto do wyrwy i na 100% żadna cię nie wykryje.

Musisz uważać tylko na tę pierwszą,którą spotykasz,bo jak za wcześnie zaczniesz biegać,to ona się odwraca.

Na hardzie jest ciężko,bo stoją dodatkowe Gorgony i uniemożliwiają zwykły bieg.Trzeba po kamieniach skakać

Gorgony to pikuś nawet na hardzie .. skakanie za Gorgonami to mega adrenalina gdy robisz Raid po to zeby zaliczyc trofeum bez zginiecia kogokolwiek z teamu.. presja jest niesamowita bo to jedyny moment Raidu gdzie drobny blad oznacza stracony czas i rozpoczynanie wszystkiego od poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kad ja to znam :) ,najlepsze jest to ze normal Po 30-40 krotnym ograniu jest jak zwykly strike brak emocji,ale jak Juz gra sie calym teamem bez zginiecia to jest wieksza adrenalina i presja jak Na hardzie :D i chce sie znow grac raid :P

A Mial ktos cos takiego ze podczas powrotu w lewym portalu przenosi nas nie do atheona tylko w bardzo podobne miejsce z tym ze kolo portali jest trawa i nie ma tam atheona.Wczoraj wybieglem z tarcza i mnie tam teleportowalo wiec wrocilem portalem zpowrotem i wylidowalem znow Na lewym ,niestety dopiero Po 3 przejsciu portalem przenioslo mnie do atheona ,i oczywiscie Juz bylo za pozno bo teleportowalo nowych Na venusa

Nie wiem jak uzbierać te ascend shardy najszybciej. Te ewenty trafić to też ciężko

rob daily na 28 lvl daje dwa shardy lub energy,lub graj raidy :) ew.zrob druga postac i przenos armor z jednej Na druga i mozesz wtedy wszystko robic x2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt czacha za 2 razem już niewiele brakowało do trofika ale w tym tygodniu liczę że wpadnie nam choć zapomniałeś dodać że wcześniej tez trafiliśmy buga przed gorgonami z markowaniem a i te zginięcie z bańką było dziwne bo padłem już stojąc w bańce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy season pass do destiny mozna kupic gdzies poza ps store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie jeszcze chyba nie, tzn. widziałem coś na Amazonie, ale nie wiem czy to ma prawo działać na europejskim koncie. Też bym wolał kupić gdzieś indizej, bo dla mnie zakup na pss = kupienie dwóch kart po 100 zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po premierze pojawią się jakieś promocje na psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek obniżka? Nie wcześniej niż pół roku minimum. W końcu muszą wydać jeszcze drugi dodatek, a przecież nie będą też robić promocji zaraz po.

Ja proponuję brać normalnie z psstore, ewentualnie od kogoś kto sprzedaje kod z limitki lub kolekcjonerki. W jakieś podejrzane kody z allegro czy innych regionów bym nie ryzykowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.Musi być kupiony w tym samym regionie co gra.

Nie do końca.

 

Całkiem możłliwe, że jeżeli gra jest kupiona na koncie US a grasz w nie na Polskim koncie to będzie ci działać na Polskim koncie. Gry potrafią robić różne cyrki z dodatkami. Różne kombinacje działają na różnych grach. Trzeba by to sprawdzić na Destiny. 

Jeżeli grasz na koncie US to na koncie US na 100% nie zadziała. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w sumie to może być indywidualna kwestia danej gry. 

Lepiej się tym nie sugerować. Edytuję posta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak destiny ale COD ghost mam wersję pudełkową z USA i aby pobrać dodatki do tej gry musiałem założyć konto psn US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz niestety czekam na dodatek. Destiny super gra ale dla mnie sie juz skończyła w obecnym kontencie. Traktuje ja teraz jako 15 minutową strzelanke.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Crucible w każdym trybie gry dostajemy 3 marksy za wygrany mecz, a 2 za przegrany? Innaczej mówiąc jak najszybciej farmić crucible marks? Swoją drogą to słabe, że nosząc przedmiot jakiejś frakcji zbieramy dla niej expa z vanguard i crucible, ale zakupy można zrobić tylko za walutę z crucible :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innaczej mówiąc jak najszybciej farmić crucible marks?

Wygrywając mecze ;) najkrótsze chyba są na Clashu, ale to tak na oko oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez różnicy czy gramy długi control na księżycu, czy szybki clash to i tak nagrada to 3 lub 2 marksy? Czeka mnie weekend w multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe aktualizacje nadchodzą a oto zmiany

 

Here are some things we’ve mentioned:
  • Channels for talking to matchmade teammates, if you so wish
  • Exotic weapons that are stronger and more interesting to upgrade
  • New gear to let you slip into something a little more Legendary
  • That which waits in The Dark Below
 
Here are some things we’ve kept secret, until now:
  • New shaders for your gear
  • Ways to preview items before you spend your Glimmer
  • Greater chances of “showers” in public spaces
  • Adjustments to some arenas that needed better traffic flow
  • New economies to equip you with upgrade materials
  • Fixes, patches, and other invisible technical evolutions
  • Some other tricks up our sleeve
  • Maybe even a more generous Cryptarch

 

więcej tutaj http://www.bungie.net/7_Bungie-Weekly-Update---11072014/en/News/News?aid=12364

Edytowane przez ma3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba opis tego co bedzie w dodatku a nie w patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak sie zastanawialem czy to zwykly patch czy czesc dlc. Chociaz tak jak czytam to co on skopiowal to sie zastanawiam skad sie to wzielo, bo niektore czesci nie maja sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×