Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od dawna latam tylko z Three Little Words :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie chyba celowo chce się pozbyć graczy, zamiast zając się bugami na raidach skupiają się na tym kto jaką bronią ma grać. Mało tego zamiast zbufować broń którą nikt nie gra to nerfią wszystko w koło, przecież już byłą taka sytuacja kilka miesięcy temu z The Last Wordem i Thornem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w następnej aktualizacji:

 

Pulse - buff

Auto - nerf

Hand - nerf

Fusion - nerf

Shotgun - nerf

 

I już widzę jak wszyscy teraz latają z pulsami.

 

Całość do poczytania:

 

https://www.bungie.net/en/News/News?aid=12557

 

To jakiś żart chyba.... hehehe Zrobiliśmy badziewną broń, którą nikt nie chce grać.. hmmm w takim razie znerfimy resztę, dzięki temu  wszystkie bronie będą tak samo badziewne. Inna sprawa, że auto rifle jest systematycznie nerfiony w każdym kolejnym updatcie gearu.  Ciekawe czemu nie zajmą się usuwaniem bugów z gry. Co z bugiem przez którego znika heavy ammo?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shotgun - nerf? Przecież damage w PvE zostanie dwukrotnie zwiększony. A fakt, że w PvP trzeba będzie podejść trochę bliżej, żeby zabić, to akurat prawidłowa zmiana. Zabijanie shotgunem ze średniego dystansu jest idiotyczne.

Zmniejszenie zasięgu hand cannonów i fusionów też nie wydaje się jakimś strasznym nerfem. Zabijanie mobków z drugiego końca mapy Hawkmoonem czy Fatebringerem może i jest zabawne, ale jednak przesadzone.

Natomiast nerf auto rifle'i, to faktycznie problem, zobaczymy w praktyce, jak duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shotgun w pve jest bezwartościowy i taki pozostanie nawet mimo buffa dmg, Tu nawet nie chodzi o to czy robią dobre czy złe zmiany w broniach, tylko że koncentrują się nie na tym co na prawdę kuleje w tej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale źle na to patrzysz. W Bungie jest koleś, który zajmuje się obserwacją i analizą broni. Taka osoba nie będzie zajmować się niczym innym. Koleś sobie obserwował, wyciągnął jakieś tam wnioski i podjął taką, a nie inną decyzję. Mówienie, że Bungie koncentruje się nie na tym, co potrzebne, jest trochę bez sensu w tym przypadku. Akurat ten update nie ma żadnego związku chociażby z problemem z heavy ammo - nad tym pracują raczej inne osoby.

 

Mnie też wkurza to heavy ammo, czy pierdyliard innych błędów, ale fakt, że jakiś tam koleś zdecydował o buffie czy nerfie nie ma żadnego związku. A to, że kolejna łatka poprawiająca (wg Bungie) rozgrywkę będzie ładnie wyglądać w oficjalnych dokumentach, to inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jedna osoba zajmuje się balansem, a druga bugami. To by się zgadzało. Reszta ekipy pracuje w pocie czoła nad dwójką, w którą mam nadzieję, już nikt grał nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale źle na to patrzysz. W Bungie jest koleś, który zajmuje się obserwacją i analizą broni. Taka osoba nie będzie zajmować się niczym innym. Koleś sobie obserwował, wyciągnął jakieś tam wnioski i podjął taką, a nie inną decyzję. Mówienie, że Bungie koncentruje się nie na tym, co potrzebne, jest trochę bez sensu w tym przypadku. Akurat ten update nie ma żadnego związku chociażby z problemem z heavy ammo - nad tym pracują raczej inne osoby.

 

Mnie też wkurza to heavy ammo, czy pierdyliard innych błędów, ale fakt, że jakiś tam koleś zdecydował o buffie czy nerfie nie ma żadnego związku. A to, że kolejna łatka poprawiająca (wg Bungie) rozgrywkę będzie ładnie wyglądać w oficjalnych dokumentach, to inna sprawa...

 

Zdaje sobie sprawę, że nad różnymi zagadnieniami pracują różni ludzie. Użyłem po prostu takiego skrótu myślowego, który mógł się okazać nieprecyzyjny. W każdym razie zgadzam się z Tobą w kwestii ładnie wyglądających cotygodniowych patch notsów na stronie. Pracujemy w pocie czoła, wprowadzamy poprawki na bieżąco itp  ;)  Zwróć jednak uwagę jakie rzeczy są patchowane. Głównie cheesy i broń. Kiedy ostatnio został wyeliminowany jakiś znaczący bug? Z VoGa wyeliminowali cheesy ale bugi jak były tak są dalej. Na Atheonie dalej potrafią się dziać dziwne rzeczy. Nie mówiąc już o Crocie. 

Z drugiej strony ciekawy jestem ile ludzi wytrwa przy tej grze do maja.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko ci co wykupili przepistki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos lubi grac samotnie, to nie ma co szukac w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Szybko zrobisz fabułę i nie będziesz miał co robić bez zgranej ekipy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram samotnie. Mam 29 lev. I wszystko zrobiłem solo. Ale powoli zaczyna mi się nudzić. Wiec solo da się grać całkiem długo ale game end u sam nie ograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram samotnie od jakichś 4 miesięcy i dalej mi się chce wiec chyba nie jest tak źle :) Choć rozumiem co SephoroT ma na myśli mówiąc ze nie :) Dużo się traci grając samemu i nie mam na myśli tylko Raidów w które poprostu bez ekipy grać się nie da. Mam kilka osób z tego forum w znajomych dodanych właśnie dlatego żeby spróbować pograć razem ale jak narazie jeszcze się nie udało głównie z racji "ograniczeń" jakie stawia mi życie ze to tak poetycko ujmę (praca, małe dziecko). Tak czy inaczej ja grę polecam nawet dla Samotnych Strażników! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także gram samotnie, bawiłem się fajnie przy tej grze. Od czasu jak zagrałem z kumplem, odechciało mi się solo. To tak jak z życiem singla, fajnie, da się, ale jakoś nudno. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Apropo samotnej gry. Czy jest możliwe wykonywanie Strike lub Weeklies samemu? W sensie, żeby nie dołączało Ci  tych 2 pozostałych gości do fireteam'u? Chodzi o to aby coś poeksperymentować samemu i nie psuć tamtym niepotrzebnie ambitnych planów :)

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien date/godzine w konsoli, pograsz sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Weekly nie posiada matchmakingu, odpal Weekly Heroic, albo Weekly Nightfall i będziesz grał sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Weekly nie posiada matchmakingu, odpal Weekly Heroic, albo Weekly Nightfall i będziesz grał sam.

Tak ale może mu się ktoś dołączyć a jemu chodzi o to by wysolować sobie te strajki.

Jest taka opcja, będąc w roster musisz ustawić sobie na swojej postaci że tylko gracze na Twoje zaproszenie mogą dołączyć i nikt w samotnej grze nie będzie Ci przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za informacje. Czyli Weekly już wiadomo. A zwykłe Strike? Tez da się solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, dzięki za informacje. Czyli Weekly już wiadomo. A zwykłe Strike? Tez da się solo?

 

Jak zrobisz tak jak szuldi82 powiedział to Ci nawet w tower nikt nie dołączy. W roster masz opcje closed.

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na pvp pewnie tez? ;)

Ok sprawdziłam. Tam gdzie masz matchmaking nie możesz grać sam. A opcje fireteamu dotyczą tylko Twoich znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli zrobić tak jak czacha pisał to się gra zupełnie sam przy opcjach gdzie jest matchmaking

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patchu 1.1.1 mają w końcu wprowadzić podgląd reputacji dla każdej frakcji.

W takim tempie to bank powiększa dopiero w Destiny 2.

Na walentynki powiedzieli, żebyśmy sobie double skirmishe grali...

Osobiście mam w dupie to "swieto", ale chodzi o sam fakt, bo kierwa nic nawet nie zrobili na święta i nowy rok... Seriously?!

Jeszcze bardzo długa droga przed nimi. Ja swoje nadzieje przeniosłem już na Destiny 2, bo tutaj wiem że już nic specjalnego nie dostanę. Co nie zmienia faktu, że i tak kupie pewnie każde DLC, ale ta gra to dla mnie jedyny wyjątek pod tym względem.

Ogólnie oglądam sobie filmiki ze starych Halo i przypominam sobie jak multi tam funkcjonowało... Dlaczego tak bardzo chcieli zrobić coś innego w Destiny, a połączenie PVE z PVP to dla mnie największa porażka w tej grze. PVP powinno działać i być tak rozbudowane jak w Halo, a nie takie popłuczyny...

Niestety PVP w Halo to czołówka światowa, a Destiny... No cóż... Można powiedzieć że jest tam gdzieś.

BTW.

Iron Banner od 17 lutego, jak kogoś to obchodzi. A przynajmniej takie są plotki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×