Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne logo na emblemat :) apropo emblematów: czy gildie będą miały swoje emblematy? orientuje się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy w ogóle działać coś w tym temacie? Mam na myśli emblemat, logo klanowe. Rozumiem, że w grze na razie nie ma takiej opcji, ale dla samego oka czy prezencji na forach .

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 emblemat, logo klanowe

 

Zajrzyj do tematu gildiowego i do pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc temat logo jest już zamknięty?

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wymyśli coś nowszego to nie widzę problemu na wykorzystanie.

Każdy może sobie zrobić przecież też coś indywidualnego dla siebie.

Innym się to logo bardzo spodobało i mnie to cieszy, wiadomo że nie tak, żeby się wszystkim podobało, ale wiadomo o co chodzi.

 

PS.

Od rozmów klanowych jest specjalnie osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie można mieć tylko 25k glimmerów więc nie odkładajcie w skarpete tylko szalejcie na maksa panowie i panie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że w full wersji będą jakieś rzeczy, np. statki za 100k glimmerow. Takie rzeczy osiągalne głównie dla total no life :) Coś jak mamut za 18k golda w wowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w WoWie to naprawdę trzeba było farmić żeby ustukać na mounta a tu jakoś 30k zarobiłem praktycznie w 2 dni na biciu repa :) Podejrzewam że 100k glimmerów też nie będzie jakimś problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za milion glimmerow, chodziło o samą ideę umieszczenia rzeczy w grze, które będą praktycznie dostępne tylko dla najbardziej oddanych.

Ale w dobie casualu i itemów dostępnych w dniu 1, to pewnie obejde się tylko smakiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za milion glimmerow, chodziło o samą ideę umieszczenia rzeczy w grze, które będą praktycznie dostępne tylko dla najbardziej oddanych.

Ale w dobie casualu i itemów dostępnych w dniu 1, to pewnie obejde się tylko smakiem....

Mam takie samo podejscie, mowilem juz o tym wczesniej 

Pierwsza czesc postu : http://www.ps3site.pl/forum/topic/74789-destiny/?p=1034126

I wana have reason to farm! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za milion glimmerow, chodziło o samą ideę umieszczenia rzeczy w grze, które będą praktycznie dostępne tylko dla najbardziej oddanych.

Ale w dobie casualu i itemów dostępnych w dniu 1, to pewnie obejde się tylko smakiem....

 

Przeszłoby na pewno jeśli byłaby opcja kupna glimmerów za prawdziwą kasę.

Nie śledziłem tego dokładnie, ale mam nadzieje, że nie uświadczymy mikrotransakcji w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikro będą na bank, podobne zapewne do tych z CoD. W końcu Activision. Jakieś skórki, malowania, pierdoły nie mające wpływu na normalną rozgrywkę. Takie coś może być, sam się pewnie skuszę jak coś fajnego będzie.

Ale waluty premium czy kupowania glimmerow za realną kasę na bank nie będzie. Nie po to Bungie się pruje, żeby samemu wsio zdobyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie szwedalismy bez wiekszego celu i znalezlismy jednego Ghost'ow ktorego pilnuje milusi Ogr .. nie pamietam tylko czy byl w Alfie. Zdobycie Ghosta jest dosc latwe - jedna osoba rozprasza "misiaka" a druga zakrada sie "od tylca" ;) Na filmie nie widac Ghosta bo go zebralem wczesniej.

 

 

 

PS. Nie wiem co to bylo, ale chwile pozniej rozpetalo sie pieklo na tej lokacji .. nastapil nieustajacy spawn mobow i to tych najsilniejszych .. lecialy z jaskini na gorze non stop .. tluklismy ile sie dalo az nagle wszystkie znikly .. rownie niespodziewanie jak sie pojawily ;) Oczywiscie film sie nie nagral.. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie trafiliście na event lub statek z posiłkami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami pojawia się komunikat że moby zaczynają walczyć między sobą. Wtedy wszystkie biegną do jednego punktu i się nawalają :D Ale jak piszerz że to były "elitki" to nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie trafiliście na event lub statek z posiłkami? 

 

No wlasnie ewidetnie lecialy z jednej z jaskin. Tez myslalem ze to moze jakis event, ale nie zauwazylem zadnej informacji o jego poczatku lub koncu - moze przeoczylismy, ale czy sa takie eventy? Zolte Knighty, Wizardy i inne bydlaki ciagle wylazily z jaskini. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy też już taką akcje (elitki, chaos i nagłe znikniecie mobów)

 

BTW: tamtego koxa można wyrzucić z poza mapy sparrowem ^_^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami pojawia się komunikat że moby zaczynają walczyć między sobą. Wtedy wszystkie biegną do jednego punktu i się nawalają :biggrin: Ale jak piszerz że to były "elitki" to nie wiem :)

W ktorej lokacji to zaobserwowales?

 

Ok, kolejny glos ze czasami nastepuje taki armageddon .. czyli to norma.. ale ja chramole taka norme .. :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ktorej lokacji to zaobserwowales?

 

Ok, kolejny glos ze czasami nastepuje taki armageddon .. czyli to norma.. ale ja chramole taka norme .. :biggrin: :biggrin:

 

Często jest tak w tej lokacji na repa .... dokładnie tam gdzie się idzie do Strike'a. Z jednej strony są akolici i rycerze a po drugiej ci dokowi coś tam (nie pamiętam nazwy :). Pojawia się komunikat i nawalają się między sobą w jednym punkcie. Dodatkowo dokowcy ściągają posiłki Wizardów :) Ale to nie są elitki jak w waszym przypadku :)

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze na Strike'a tluka sie ciagle, to fakt. My bylismy w lokacji z ostatniej misji fabularnej, tam gdzie stoi kilka wrakow helikopterow - wydaje mi sie, ze ta lokacja nazywa sie Skywatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze na Strike'a tluka sie ciagle, to fakt. My bylismy w lokacji z ostatniej misji fabularnej, tam gdzie stoi kilka wrakow helikopterow - wydaje mi sie, ze ta lokacja nazywa sie Skywatch.

 

Zgadza się że się tłuką. Ale jak pojawia się komunikat to nie stoją w miejscu tylko zbiegają się z całej lokacji w jedno miejsce i tam sie tłuką :)

 

Jeśli to ta lokacja z ostatniej misji to może faktycznie to być coś na wzór tego co ja opisałem tylko zamiast normalnych mobów są elitki dla urozmaicenia :)

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha nie było tak źle:) szkoda że zniknęli bo była by piękna rozwałka. trzeba będzie tego wielkoluda z rakietnicy od strony jaskini ostrzelać to może go zwalimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×