Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaka będzie rzeczywiście zawartość całej gry.

NeoGaf spekuluje:

 

Earth: Old Russia (1 Strike, Expolre, 5-7 Story Missions)

Moon: 1 Zone (1 Strike, Expolore, 5-7 Story Missions)

Mars: 1 Zone (1 Strike, Explore, 5-7 Story Missions)

Venus: 1 Zone (1 Strike, 1 Raid, Explore, 5-7 Story Missions)

The Reef: 1 Zone (1 Strike, Queen Bounties, Explore, 5-7 Story Missions)

 

12 Crucible maps with teases of other planets and locations (Jupiter, Phobos, Europa)

Pewnie będą dodawać resztę planet w dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja jeśli nie mam PS+? Chciałem pograć, żeby tylko zobaczyć grafę + sprawdzić model strzelania, a że łącze super słabe to wole się pierw upewnić... Słyszałem, że pvp jest niedostępne ale coopa można gra... czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku liczyłem na epicką pod względem zwartości grę (bo oprawa i fabuła na pewno epicka będzie), ale im bliżej premiery tym mam mniejsze oczekiwania, bo realniej na to spoglądam. Nie będzie to raczej nic pokroju Skyrima .. dla mnie mała wada, dla innych zapewne zaleta .. ale nic nie poradze że chciał bym 70-100h+ ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie rzeczywiście zawartość całej gry.

NeoGaf spekuluje:

Pewnie będą dodawać resztę planet w dlc

Niech dadza chodziaz te , a reszta pomartwimy sie pozniej:)

 

Ja od początku liczyłem na epicką pod względem zwartości grę (bo oprawa i fabuła na pewno epicka będzie), ale im bliżej premiery tym mam mniejsze oczekiwania, bo realniej na to spoglądam. Nie będzie to raczej nic pokroju Skyrima .. dla mnie mała wada, dla innych zapewne zaleta .. ale nic nie poradze że chciał bym 100h+ ;)

 

Nie mozna porownywac tych dwoch gier. Skyrim jest singlem , a Destiny idzie w Multi. To 100h+ dobijesz na coopie:D Zabawa lepsze bo w grupie:)

Edytowane przez nestinioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupitera i Saturna na bank dadzą do DLC, skoro będą mapki w PVP to tylko kwestia czasu aż puszczą całe planety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko wszystkiego z kosmosu nie dodawali w dlc, bo jak wiemy kosmos jest ogromny a portfel już tak duży nie jest  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ile jest planet to jeszcze kilka DLC bedzie do ogrania. Obstawiam PLUTON  jako ostatnia stacje metra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plutona na bank nie będzie, chyba samo Bungie już to gdzieś mówiło. Za mały obszar XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na ziemi jest jeden strike to na Saturnie powinny byc min 3:)

Edytowane przez nestinioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA znalazłem takie spekulacje

The following are confirmed and speculated locations on Earth proper.

info z http://destinynews.net/the-frontier/

 

Swoją droga musi być więcej lokacji bynajmiej na ziemi bo sama old russia to dużo za mało

Edytowane przez Angelus528
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem ślepy albo nie wiem jak odpalić PVP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5lvl i przy wybieraniu celu w prawo od ziemi Ci się odblokuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA znalazłem takie spekulacje

The following are confirmed and speculated locations on Earth proper.

info z http://destinynews.net/the-frontier/

 

Swoją droga musi być więcej lokacji bynajmiej na ziemi bo sama old russia to dużo za mało

Mam nadzieję, że waśnie taka zawartość lokacji będzie na samej Ziemi :) ... oby.

cZ05xdl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Earth: Old Russia (1 Strike, Expolre, 5-7 Story Missions)


Moon: 1 Zone (1 Strike, Expolore, 5-7 Story Missions)


Mars: 1 Zone (1 Strike, Explore, 5-7 Story Missions)


Venus: 1 Zone (1 Strike, 1 Raid, Explore, 5-7 Story Missions)


The Reef: 1 Zone (1 Strike, Queen Bounties, Explore, 5-7 Story Missions)


 


12 Crucible maps with teases of other planets and locations (Jupiter, Phobos, Europa)


 


- jesli to będzie prawda - umrę ze szczęscia.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna porownywac tych dwoch gier. Skyrim jest singlem , a Destiny idzie w Multi. To 100h+ dobijesz na coopie:D Zabawa lepsze bo w grupie:)

Mozna mozna .. w MMORPG gra sie jeszcze dluzej :P A ze to ani MMORPG ani SinglePlayer .. to jak nic powinni dac 100h rozgrywki pomijajac powtarzajace sie mini misje i PvP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w Destiny w pojedynkę? I mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak wygląda mechanika taj gry? Destiny to moja pierwsza przygoda z grami MMO i nie do końca wiem, jakie prawa obowiązują w tym świecie :D Jeśli ktoś jest chętny, jutro można byłoby pograć w betę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac solo ... ale to nudne ;) Pytanie o prawa obowiazujace .. to zbyt obszerny temat ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać w Destiny w pojedynkę? I mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak wygląda mechanika taj gry? Destiny to moja pierwsza przygoda z grami MMO i nie do końca wiem, jakie prawa obowiązują w tym świecie :biggrin: Jeśli ktoś jest chętny, jutro można byłoby pograć w betę ;)

To nie jest MMO. Tutaj grę przechodzisz albo sam albo w drużynie do 3 osób. Jeden tryb (Raid) pozwoli grac w 6 osób, ale nadal jest to co-op a nie MMO. 

Jest również tryb PvP czy Multiplayer jak kto woli gdzie się gra przeciwko sobie w drużynach 3 na 3 lub 6 na 6 graczy.

Co do mechaniki to rusz szacowną dupę i ściągnij bo BETA jest otwarta dla wszystkich. ...chyba że nie masz Plusa to nawet nie masz co ściągać bo większa część gry opiera się o współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja jeśli nie mam PS+? Chciałem pograć, żeby tylko zobaczyć grafę + sprawdzić model strzelania, a że łącze super słabe to wole się pierw upewnić... Słyszałem, że pvp jest niedostępne ale coopa można gra... czy to prawda?

Bez PS Plus można grać w singla, więc spokojnie obadasz grafikę i strzelanie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Earth: Old Russia (1 Strike, Expolre, 5-7 Story Missions)

Moon: 1 Zone (1 Strike, Expolore, 5-7 Story Missions)

Mars: 1 Zone (1 Strike, Explore, 5-7 Story Missions)

Venus: 1 Zone (1 Strike, 1 Raid, Explore, 5-7 Story Missions)

The Reef: 1 Zone (1 Strike, Queen Bounties, Explore, 5-7 Story Missions)

 

12 Crucible maps with teases of other planets and locations (Jupiter, Phobos, Europa)

 

- jesli to będzie prawda - umrę ze szczęscia.

 

 

Ja tam sie ostro wkurvie.

 

Na kazdej planecie tylko jedna strefa wielkosci Old Russia ? Slabo. Zwiedzenie Old Russia to 2 godziny grania, ja liczylem ze sama eksploracja planet i miejsc na nich (co najmniej 2-3 strefy wielkosci Rosji na kazdej planecie) bedzie pozeraczem czasu a tu sie okaze ze pozeraczem czasu bedzie robienie 15 razy tego samego strajka na kazdej planecie.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ostro wkurvie.

 

Na kazdej planecie tylko jedna strefa wielkosci Old Russia ? Slabo. Zwiedzenie Old Russia to 2 godziny grania, ja liczylem ze sama eksploracja planet i miejsc na nich (co najmniej 2-3 strefy wielkosci Rosji na kazdej planecie) bedzie pozeraczem czasu a tu sie okaze ze pozeraczem czasu bedzie robienie 15 razy tego samego strajka na kazdej planecie.

Nie bądź taki sceptyczny. Old Russia jest większa niż to co widziałeś, ale mobki z "??" skutecznie blokują dalszą eksplorację. Mimo wszystko chętnie widział bym więcej miejsc do eksploracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ostro wkurvie.

 

Wcale nie zartowalem piszac ze gra moze nie byc tak epicka (czyt. wielka .. ogromna .. kompleksowa .. rozbudowana .. itd ) jak to sobie wyobrazalismy ;)

Nie bądź taki sceptyczny. Old Russia jest większa niż to co widziałeś, ale mobki z "??" skutecznie blokują dalszą eksplorację. Mimo wszystko chętnie widział bym więcej miejsc do eksploracji.

 

Nie blokują, da się przejść tą jaskinię z ??? i wyjdzie się przy wrakach statków z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te mobki z jaskini to pikuś teraz maja po 11  lv te dalej za statkami w THE GROTTOS 2 sztuki 20 lv blokują drogę ,widać jest coś tam dalej do zwiedzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mi też sie wydaje , że z epickością Destiny ma mało wspólnego . Marketing robi swoje , ale fakt faktem gra jest super miodna i wciąga, ale zawartość jaką sobie niektórzy wyobrażają pewnie będzie taka jak w destiny+destiny 2 +destiny 3 . 

Patrząc np na ziemię nie wydaje mi się ,że jest tam wiecej zawarte contentu bo wątpie aby w becie by dali inną mapę. Obym się mylił . tak czy inaczej , pograłem trochę w betę w tamtym tygodniu i mi wystarczy bo nie chce sobie zamulić dalszej gry jakby się okazało ,że to jednak taka mała zawartość . Ale tak czy inaczej limitka zamówiona.

Tak przy okazji mam pytanie bo śledzę ten topic i widziałem jak wczęśniej ktoś się pytał kiedy będzie ten event sobotni i odpowiedz była ,że o 21:00 , dzisiaj dostałem maila z bungie ,że event zaczyna się o 2 pm PDT , i czy przypadkiem nie jest to 23:00 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 2 a 6 PDT czyli między 23cią a 3 rano Polskiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×