Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co nie podoba mi sie w tym zwiastunie to napis activision :) Mam nadzieje ze za jakis czas nie przyjda im glupie pomysly do glowy.Kazdy wie jak pazerne activision jest.Dato premiery przybywaj !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem tylko 2 (zgody formalne czy jak to tam się zwie) i też dostałem kody. Edycja limitowana zamówiona :)

 

Kiedy się rejestrowałeś? Ja kurde cały czas czekam na kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź niezła, to już tuż tuż :biggrin:

 

Kiedy się rejestrowałeś? Ja kurde cały czas czekam na kod.

Ja wczoraj zapisałem się i dziś mi przyszło, i od razu zamówienie zrobiłem za 289 złociszy  :biggrin:.

 

Eeee czy ja dobrze widzę, smok ? :shok:

oqlVtya.jpg?1

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zapisałem się i dziś mi przyszło, i od razu zamówienie zrobiłem za 289 złociszy  :biggrin:.

Ja dokładnie tak samo, wczoraj się zapisałem a kody przyszły dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee czy ja dobrze widzę, smok ? :shok:

 

oqlVtya.jpg?1

 

Nie.To moj Tytan narobil takie szkody na ksiezycu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się rejestrowałeś? Ja kurde cały czas czekam na kod.

Sprawdź czy nie masz ich na swoim koncie(na stronie EURO) w zakładce "kupony rabatowe", prawdopodobnie tam je już będziesz miał.

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się rejestrowałeś? Ja kurde cały czas czekam na kod.

Nieważne kiedy się rejestrowałeś. Ja mam konto już ze 2 lata a wczoraj dopiero zgodziłem się na przysyłanie mi ich pierdół. Kody wylądowały na mailu dziś. Limitka w promocyjnej cenie 289 zamówiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego momentu, wszelkie rozmowy o jakiś kodach, zniżkach, gdzie kupić i za ile piszcie w temacie Wieża. Tutaj chce poczytać informacje o grze, a nie pierdoły o Euro :P

 

Odnośnie gry...

Na raidzie będą checkpointy, ale będą one miały swój określony czas trwania.

Czyli zapewne jak w innych MMO, mamy jakiś tam czas na zrobienie raidu, a potem reset.
Bungie powiedziało już też, że będą dodawać raidy w miarę upływu czasu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raidy, smoki...co raz bardziej zaczynam się bać tej gry, WoW'a próbowałem rzucić przez rok dawno temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się zdenerwuje jak dla mnie limitki nie starczy :P Mam nadzieję, że dadzą z tydzień przed znać jak z dostępnością by mieć czas zamówić preorder na zwykłą wersję :biggrin: Także nie dostałem żadnego kodu, a już grubo ponad miesiąc jestem zapisany na ten newscośtam

 

Zaloguj się na konto i sprawdź. Ja na email tez nic nie dostałem, a pre-order juz mam.

Coś ty, bryndza. Na koncie jak i na mailu mam same kody na AGD szit. Czasem coś dzadzą innego, ale to na TV, karty pamięci i itp. Jeszcze nic nie miałem związanego z konsoloami czy ogólnie z grami. Mówię o tym kodach dla wszystkich, bo indywidualnych nie dostałem żadnych. Poza tym nawet jak bym dostał ten kod, to niewiem czy bym go wykorzystał, bo bałbym się anullować transakcję i robić nową. Jeszcze mi limitka przepadnie na dobre :P

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na konto i sprawdź. Ja na email tez nic nie dostałem, a pre-order juz mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, w pdf jak wół kod na tacy podają, a Wy czekacie, jak na zbawienie :P

KOD: 0309043000000005

Ps. dla nie kumatych, to jest kod do euro rtv agd, który po wpisaniu upoważnia do zakupu destiny limited edition za 289 zł, mam nadzieję, że tym sposobem zakończyłem bezowocną dysputę na temat kodów :)

Ps. jakby komuś nie zadziałał, to zapraszam do Wieży :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja apk. W końcu  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bungieinc.bungiemobile&hl=en.

 

Czy wy czytacie co Patricko napisał ?? O Euro piszcie w temacie Wieża.

 

A co do smoka mam nadzieję, że to będzie jakiś bossik :biggrin:

dragon.gif

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale z racji tego, że większość pytań o kod padła w tym wątku, więc odpowiedziałem tutaj i zakończyłem temat... niepotrzebnie drążysz ;) ew mogę powtórzyć w Wieży :)

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah!!

Jeszcze było info, że przed premierą gry dowiemy się co będzie za te karty z kodów. Do tego zwiększą chyba wielkość klanów do 100 co mnie cieszy.

Jezusie, jeszcze niecałe 3 tygodnie....

PS.

Wg wstępnej informacji podanej przez Bungie, serwery ruszą dopiero o północy czasu PST (Pacific Standard Time).

Czyli jeśli przeliczać to na nasze, to gra ruszy u nas dopiero 9 września, o godzinie 9:00.

Także ten kto się jarał, że będzie grał od północy naszego czasu, może się trochę zawieść.

Bungie powiedziało, że możecie mieć grę nawet parę dni wcześniej i jedyne co będzie można zrobić to postać.

Do gry wejdziemy dopiero jak odpalą serwery.

Druga sprawa, że nie wiem czy to dotyczy to tylko rejonu USA czy całego świata.

W każdym razie trzeba czekać na więcej informacji, ale tak było z betą i alfą, więc pewnie z full wersją będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te budynki będą dostępne i będziemy tam biegać... :o

 

MnXtE67.jpg

 

Jak coś to Venus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie powiedziała, że grę bedzie można dorwać kilka dni przed premierą, ale grać dopiero po starcie będzie można. Jestem ciekawe czy mowa tutaj o wersjach cyfrowych pre-downloadowanych, czy może nasz limitki też dojdą pare dni wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to Destiny ma być 1 pre-downoadem gier aby już w premierę od razu grać tak? Jeżeli tak to winiasz masz rację. Wątpię, że wyślą limitki i inne rzeczy prędzej. Może być tak jak z betą. Mogłeś pobrać wcześniej, a później tylko mały patch i można było latać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im chodziło po prostu o to, że jak się znajdą jak zwykle cwaniaki co to srają w gacie, że mają gierkę kilka dni przed premierą i wcześniej od innych, to i tak obsrają się na miętowo bo nie zagrają :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×