Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby wbic 29 lvl nie trzeba miec nic z raidu. Wystarczy jeden exotic i zwykle legendy.

Doczytałem i masz rację. Opierałem swoją wiedzę na tym co usłyszałem od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli juz wszystko traci sens w tej grze... Wszyscy lataja juz ubrani na legendach, bronie te same... Dobrze ze mozna wybrac rase i troche morde pozmieniać bo w innym razie wszyscy by wygladali identycznie ;-)

Tego xura powinni wgle wywalic. A jak po patchu raidy będzie mizna robic z randomami to coinsow będzie az nadto

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj dzień Mega snajpa od Xura i za Exotic Bounty Weapon dostalem najlepiej wygladajaca bron w grze :) Bad JuJu

Edytowane przez westmar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj dzień Mega snajpa od Xura i za Exotic Bounty Weapon dostalem najlepiej wygladajaca bron w grze :) Bad JuJu

Daleko jej do najlepiej wygladajacej, ale dosc blisko do najbardziej bezuzytecznej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli dobiega już ten dzień co wszyscy praktycznie mają zakupione od xura najlepsze bronie. Trochę to dziwnie wygląda jak robiąc 3 striki widzę wszystkich biegających z ice breakerem. Plusem jest teraz to że robiąc strike, weekly, nightfall lub rajd ta broń robi kolosalną róznice jak całe party ja ma. Ale nadal się łudze że skoro można kupić od xura najlepsze bronie i to za bezcen (ice breaker 17 coinów - pfffff) to na rajdach w takim razie będą musiały wypadać jeszcze lepsze bronie. Jeśli tego nie zmienią to faktycznie gra może polegnąć. Bo na obecnym etape wystarczy farmić coiny i ma się epickie bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku mówię, że w tej grze jest zdecydowanie za mało itemów :) Ja na raid już chodzę tylko po to, żeby wydropić epickiego Sparrowa, ewentualnie statek :)

Na Hard raid nie idę, bo póki co nie ma ekipy dobrej, aby to tam ogarnąć. Może jak reszta dobije do 29/30 to się pomyśli.

Cały sprzęt dla mojego tytana już mam, 30 level wbity, ale wciąż codziennie odpalam Destiny, chociażby żeby sobie zrobić daily bounty, sprawdzić co nowego, itd.

Na chwilę obecną nowej postaci robić mi się nie chce, wolę pograć w coś innego i zrobić sobie w końcu małą przerwę od Destiny.

 

Wg mnie Xur powinien się pojawiać minimum raz na miesiąc, albo powinien mieć sprzęt za minimum 100 coinów.

Zdobycie takiego sprzętu powinno być równoznaczne z całkowitym zaangażowaniem w grę, a nie że wydropisz randomowo parę coinów i basta, masz najlepszą broń w grze.

Ta gra jest zbyt prosta, a poziom "trudności" wg Bungie, to większa ilość addów podczas walki z bossem... Pewnie stwierdzili, że zawalą całą mapkę addami, to będzie poziom super uber hardcore...

Szczególnie jak raid można zrobić już w 2 osoby XD

 

Ehh...wszystkiego jest za mało i za łatwo do wszystkiego się dochodzi po prostu! :(

Ale to już stara śpiewka niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur sprzedaje jakies boosty do lvlowania broni (za 1 coinsa trwa 30 min) - opłaca sie w to bawić? Czy np jak zrobie 5 bounty i odpale to przed zwrotem to bron dostanie wiecej expa? Czy tyczy sie to wyłącznie strzelania do celu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Xur powinien się pojawiać minimum raz na miesiąc, 

byłoby to trochę bez sensu w grze, która nie dożyje miesiąca ;)

 

w ogóle ta gra jest na każdym etapie niedorobiona, pierwszego dnia eventu potrafią dać zadanie na zabicie x strazników, posiadając emblemat, kolor i class item z eventu, kiedy wręcz niemożliwością jest jego zdobycie tego samego dnia LOL,

 

ciekaw jestem czy w którymś momencie doczekamy sie w pełni poprawionej gry,

 

jedyne co człowieka hamuje w tej grze to legendarne minerały potrzebne do rozwijania tych legendarnych i egzotycznych itemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby to trochę bez sensu w grze, która nie dożyje miesiąca ;)

w ogóle ta gra jest na każdym etapie niedorobiona, pierwszego dnia eventu potrafią dać zadanie na zabicie x strazników, posiadając emblemat, kolor i class item z eventu, kiedy wręcz niemożliwością jest jego zdobycie tego samego dnia LOL,

ciekaw jestem czy w którymś momencie doczekamy sie w pełni poprawionej gry,

jedyne co człowieka hamuje w tej grze to legendarne minerały potrzebne do rozwijania tych legendarnych i egzotycznych itemów.

Pamiętaj że eventy są powtarzalne więc następnym razem jeżeli dotrwasz będziesz miał jak znalazł zdania "na wyrost".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili coś w systemie lootu? Od ładnych kilku dni nie wypadł mi żaden legendarny enagram a gram dużo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak już wypadł legendarny engram to dostałem głupią szmatę przykrywającą tyłek i to jeszcze nie dla swojej klasy postaci, to się nazywa fart:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej legendarnych engramow ale za to masz pewność że będzie z tego przynajmniej legenda. To chyba lepiej niż jak było poprzednio, dużo ich leciało a potem szrot z nich wypadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak innym wypadaly Surosy i IceBreakery z najslabszych mobow to bylo ok? A jak ktos gra intensywnie przez caly tydzien zeby te 17-23 coiny uzbierac to juz nie jest fair? Dziwny tok myslenia. Bo moim zdaniem ten kto zarobil wiecej sie narobil niz ten ktoremu poprostu losowo dropnelo.

Czy ktos z was robil exo bounty na Thorna i wie jak mozna latwo poradzic sobie z tym ostatnim strikiem na 26lvl zabijajac Xyora?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak innym wypadaly Surosy i IceBreakery z najslabszych mobow to bylo ok? A jak ktos gra intensywnie przez caly tydzien zeby te 17-23 coiny uzbierac to juz nie jest fair? Dziwny tok myslenia. Bo moim zdaniem ten kto zarobil wiecej sie narobil niz ten ktoremu poprostu losowo dropnelo.

 

Trochę nie zrozumiałeś o co nam zasadniczo chodziło. Ale nie ma co gnieść wątku.

 

 

Czy ktos z was robil exo bounty na Thorna i wie jak mozna latwo poradzic sobie z tym ostatnim strikiem na 26lvl zabijajac Xyora?

 

Rób solo. Ubijasz moby aż do 3 przylotu statku z mobami. Knightów i wizardów z tarczami ubijasz stopniowo z drugiego pomieszczenia przed wejściem do strikea. Po przylocie trzeciego statku uciekasz w to samo miejsce i czekasz aż pojawi się boss (wizzard).

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coiny tylko z weekly lecą czy jest inny sposób zdobycia? Mam prawie wszystko na full legendarne + full upgrade'y, ale deficyt coinów. Xur do kiedy stoi (o ile jeszcze jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 11 jutro. Najszybciej coiny poprzez farmienie engramow. Ale w sumie i tak leca wolno. Najlepiej robic weekly strike na 28 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich engramów lecą coiny? Tylko z legendarnych? Niebieskie przerabiam w ilościach hurtowych i tylko jakieś śmieci dostaję.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×