Skocz do zawartości
pakasiedlce

Wirtualne Kluby Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Raz lepiej, raz gorzej, przede wszystkim przydałby się solidny GK, często grający :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niech mi ktos wytłumaczy jak gk bronic bo nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem niektórzy bronią X, a niektórzy prawym analogiem, zależy jak komu wygodniej. No i przede wszystkim kwestia wyczucia i refleksu. W WK większość strzela po długim rogu, dlatego często "żywi" bramkarze idą w ciemno na długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje wirtualnego klubu! Mogę grać na każdej pozycji w pomocy oraz w ataku. W 13 dopiero zacząłem grać WG, lecz od 10 grywam w wirtualnych klubach. Mój PSNID:Ribin94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem iż dopiero co zacząłem grać na napastniku mam 78, na pp 77 i tak samo na reszcie. Ale mimo słabego skilu potrafię grać, poniważ długo już gram w WG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda jak bys mial mocnego gracza to bym ci polecil polski klub cb szukaja albo pomoc ale tam to jak masz 89 to czasami wejsc w pierwsza 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie tacy menedżerowie co mówią/piszą, że trzeba mieć co najmniej 90 na ŚPO mniej więcej, bo inaczej jest kupa. Gram w WK na PS3 od jakiegoś czasu i zawsze kończę po paru meczach, dlatego, że gra nie ma sensu. Poziom polskich klubów z niższej półki jest mizerny. Gracze mają po 90 overalla, a nie potrafią podać w odpowiednim momencie czy strzelić. Nie wiem jak jest w POLAND POWER czy VIVA POLONIA, mają dobry bilans na korzyść zwycięstw. Napisałem do jednego z menedżerów i napisał, że nie przyjmują graczy, a szkoda, bo jestem jednym z najlepszych bocznych obrońców na PC. Nie wiem od czego zależy ta kupa, ale prawdopodobnie od tego, że nie grają większą ilością graczy tylko w 5 na przykład. Zaznaczam, że czołowe kluby na PC grają często w 11 i prezentują się znakomicie, dlatego raczej zrezygnuję z PS3, bo gram tylko w FIFĘ. Wolę zagrać 1 dobry mecz niż 100 do kitu. www.fvpa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie tacy menedżerowie co mówią/piszą, że trzeba mieć co najmniej 90 na ŚPO mniej więcej, bo inaczej jest kupa. Gram w WK na PS3 od jakiegoś czasu i zawsze kończę po paru meczach, dlatego, że gra nie ma sensu. Poziom polskich klubów z niższej półki jest mizerny. Gracze mają po 90 overalla, a nie potrafią podać w odpowiednim momencie czy strzelić. Nie wiem jak jest w POLAND POWER czy VIVA POLONIA, mają dobry bilans na korzyść zwycięstw. Napisałem do jednego z menedżerów i napisał, że nie przyjmują graczy, a szkoda, bo jestem jednym z najlepszych bocznych obrońców na PC. Nie wiem od czego zależy ta kupa, ale prawdopodobnie od tego, że nie grają większą ilością graczy tylko w 5 na przykład. Zaznaczam, że czołowe kluby na PC grają często w 11 i prezentują się znakomicie, dlatego raczej zrezygnuję z PS3, bo gram tylko w FIFĘ. Wolę zagrać 1 dobry mecz niż 100 do kitu. www.fvpa.pl

O nie, to teraz muszę sprzedac konsolę zeby z Toba pograć najlepszy boczny obrońco ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha :) dobre chyba znalazł ten tekst t ciasteczku z wróżbą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie tacy menedżerowie co mówią/piszą, że trzeba mieć co najmniej 90 na ŚPO mniej więcej, bo inaczej jest kupa. Gram w WK na PS3 od jakiegoś czasu i zawsze kończę po paru meczach, dlatego, że gra nie ma sensu. Poziom polskich klubów z niższej półki jest mizerny. Gracze mają po 90 overalla, a nie potrafią podać w odpowiednim momencie czy strzelić. Nie wiem jak jest w POLAND POWER czy VIVA POLONIA, mają dobry bilans na korzyść zwycięstw. Napisałem do jednego z menedżerów i napisał, że nie przyjmują graczy, a szkoda, bo jestem jednym z najlepszych bocznych obrońców na PC. Nie wiem od czego zależy ta kupa, ale prawdopodobnie od tego, że nie grają większą ilością graczy tylko w 5 na przykład. Zaznaczam, że czołowe kluby na PC grają często w 11 i prezentują się znakomicie, dlatego raczej zrezygnuję z PS3, bo gram tylko w FIFĘ. Wolę zagrać 1 dobry mecz niż 100 do kitu. www.fvpa.pl

a może to jest 5 kolegów z osiedla i mają CIę gdzieś? Ich sprawa jak i w ilu grają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal poszukuje klub, proszę o pisanie tutaj na PW bądź na PSN: Ribin94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem iż dopiero co zacząłem grać na napastniku mam 78, na pp 77 i tak samo na reszcie. Ale mimo słabego skilu potrafię grać, poniważ długo już gram w WG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mogę grać na każdej oprócz bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rib , jak chcesz zadomowić dłużej w jakimś klubie to musisz nauczyć się trzymać pozycje ;-) taka dobra rada na przyszłość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukam klubu, gram nominalnie jako ŚPO ale ogólnie w pomocy ogarniam mam gwiazdę na poziomie 87 można pisać na PSN lub forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu.

PSNid: miciukiewicz

Pozycja: Najlepiej pomoc (LP). Może być również obrona i atak.

+40% wyzwań

HS: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukamy osób na napad/pomoc które potrafią podać i strzelić. Nie wymagamy headseta ani wysokiego overa, pisać na psnid: DDSSTINY17.

Edytowane przez DDSSTINY
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrocilem do tego trybu po dlugim rozbracie z nim :) obecnie gram z ludzmi z oficjalnego forum EA UK, jest zajebista atmosfera i ogolnie spoko ludzie ;) i nikt nie stwarza problemow, ze moj CM jest tylko 83 overall ;d a gra jakby mial 90!

link do klubu ;d

http://www.eafootballworld.com/en_GB/clubs/391A0001/1179540/overview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×