Skocz do zawartości
pakasiedlce

Wirtualne Kluby Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Polish Hussars chętnie zagra, ale z tego co widziałem na forum było wspomniane o zakazie używania DOW. U nas z racji małej ilości graczy gramy tylko z DOW, więc jeśli taka opcja wejdzie w grę, to możemy się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto woli, ja jakbym miał patrzeć na samodzielną grę botów w obronie to w ogóle bym nie grał, bo by mnie to bardziej irytowało niż bawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby taka opcja weszla w gre bo obowiazuje na stronach FVPA w kazdym kraju.

Wystarczy znaleźć wiecej graczy :)

Scena PC robi wrazenie. Stworzyli cos fajnego - 4 ligi, puchary i reprezentacjia Polski.

Nie nudzi wam sie 1 -2 liga w kolko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapraszam na forum strony fvpa.pl WSZYSTKICH graczy sceny PS3

Dla ligi i reprezentacji, ktore powstaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galacticos PL szuka obroncow oraz PP LP SPD zapraszam 23805586 nick psn slawinski1991

Edytowane przez slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik/pomocnik (wszystkie pozycje) szuka klubu, HS, gwiazda ogarnięta, ustawienia kontrolera pół-manualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy SPD - umiejętnie ustawiajacego sie, z dobrym przeglądem pola oraz lubiacego ''czarna robote''.

W rank kolo miejsca 1000 ale jeszcze 1,5 miesiaca temu 3000 wiec awansujemy dosc szybko. Gramy bez HS , glownie wieczzorami i nawet do poznycg godzin.

Zainteresowani prosze dodac Zimny___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze raz zapraszam na forum strony fvpa.pl WSZYSTKICH graczy sceny PS3

Dla ligi i reprezentacji, ktore powstaja

Aco to za reprezentacja ,kraju czy strony internetowej? Bo o ile sie orientuje wlasnie powstaje reprezentacja kraju skladajaca sie,

z zawodnikow grajacych w czolowych polskich klubach

Edytowane przez VitruvianManPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraju gosciu. Przeczytaj najpierw bo założę sie że o tym samej reprezentacji mówimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moglbys mi cos wiecej powiedziec, kto tam gra,tzn. jacy zawonicy sa juz testowani bo nie wiem czy masz racje piszac ze o tej samej reprezentacji mowimy .(GOSCIU) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAa nie gram w niej ani mnie ona maloobchodzi . Jedynie staram sie sciagnac jak najwiecej osob by pomoc w stworzeniu mocnej sceny PS3 na fvpa.pl

Liga duzo bardziej mnie kreci ale niestety slabo z chetnymi. Szkoda ze te Top kluby nie chca udowodnic Nam ze sa lepsi w bezpośrednich starciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyraznie dla tych top klubow jest warzniejszy niz liga polska,ale co nie zmienia faktu ze to czolowka polskich klubow,i graja tam naprawde swietni gracze, tera powstal pomysl zeby zrobic reprezentacje no i jest grupa chlopakow z ktorej powstanie trzon kadry,a reszta napewno bedzie sie o nia ocierac , i mozecie mi uwierzyc ze tam niema samych przyjaciol lub inaczej wczesniej nie wszyscy darzyli sie sympatia ale teraz graja razem i miejmy nadzieje ze powstanie mocny sklad a to czy to jest oficjalna kadra czy tez nie to nie qiem bo nie czytalem zadnych regol dotyczqcych reprezentacji narodowych . Mam namysli na jakich zasadach powstaja.

Ps. Polska liga to fajny pomysl sami kiedys probowalismy zrobic cos takiego ale niestety nie wyszlo ..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję stałego klubu :) Gram głównie wieczorem na dowolnej pozycji. Od bramkarza do napastnika ;). Nie chodzi mi o miejsce klubu w rankingu ani o ligę. Ważne aby byli stali gracze i dobra atmosfera. OVR i opcjonalnie cechy mogę podać w prywatnej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emm. Siemanko. Szukam klubu Wg. Mam już za sobą wiele godzin gry i chciałbym spróbować swoich sił teraz z Wg. Grałem już sezony, FUT, i potem już wszystko wygrywałem. Teraz chce wygrać 1 ligę jako Wg. Mój nick To Damian_B-wo . Mam nadzieje, że jakoś się dogadamy. Jak coś to pisać mi priv.

Damian_B-wo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Klub Galacticos PL szuka graczy grajacych na pozycjach GK LP, PP, N zapraszam gg 23805586 nick psn slawinski1991.Pozdrawiam Edytowane przez slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×