Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie

żeby w ng wejść do Shrine of Winter trzeba mieć albo 4 potrzebne dusze bossów albo 1 000 000 dusz na liczniku

a jak to się ma w ng+ i dalej ?

Licznik zaczyna pracować od zera zliczając dusze od momentu przejścia na ng+ ? Czy jakoś inaczej to jest ?

Licznik bije od nowa w ng+ potrzebujesz 2 mln, ng++ chyba 4mln itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idzie to gdzieś zobaczyć (licznik z ng+ ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idzie to gdzieś zobaczyć (licznik z ng+ ?)

Musisz po prostu zapamiętać z jaką ilością dusz zacząłeś ng+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie postanowiłem wbić platynę. Został mi tylko Navalan, Bernard no i czary w ng++. Pisaliście, że Bernarda można zrobić podrasowując ognisko w Brighstone Cove na tych magach w katedrze, żeby ich trzy razy pokonać. Obawiam się tylko czy oni nie będą za silni w pewnym momencie. Tzn. mam teraz ng+ wię podbiję jeszcze dwa razy to będzie ng+++ i muszę później jeszcze raz grę przejść do zamku Drangelic to będzie u nich ng++++ czy to będzie do przejścia? Jak bardzo rośnie ich siła przy każdym +. Nie wiem czy to robić czy normalnie przy każdym bossie, którym trzeba to go wezwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie postanowiłem wbić platynę. Został mi tylko Navalan, Bernard no i czary w ng++. Pisaliście, że Bernarda można zrobić podrasowując ognisko w Brighstone Cove na tych magach w katedrze, żeby ich trzy razy pokonać. Obawiam się tylko czy oni nie będą za silni w pewnym momencie. Tzn. mam teraz ng+ wię podbiję jeszcze dwa razy to będzie ng+++ i muszę później jeszcze raz grę przejść do zamku Drangelic to będzie u nich ng++++ czy to będzie do przejścia? Jak bardzo rośnie ich siła przy każdym +. Nie wiem czy to robić czy normalnie przy każdym bossie, którym trzeba to go wezwać.

Jak się przejmujesz tym że on zginie to możesz zabić wszystkich przeciwników po drodze, a w samej walce na żadnym ng nie powinieneś mieć większych problemów, podobno woda święcona zadaje im spory dmg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rób normalnie NG+ to pikuś jak masz odpowiedniego builda (czytaj cudy/hexy)

Nie wiem po co bawić się w podbijanie + jeśli masz możliwość normalnie wbić .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na cokole tego wielkiego posągu na szczycie schodów w Majuli. Musisz być offline, żeby zobaczyć swoje statystyki.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tam też statystyki dotyczące gry online? Na przykład ile razy komuś pomogliśmy, ile razy korzystaliśmy z pomocy kogos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 4h farmienia, ognisko w Aldia's Keep na ng+23 i Monastery set w końcu zdobyty☺

ubydaqa4.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 4h farmienia, ognisko w Aldia's Keep na ng+23 i Monastery set w końcu zdobyty

ubydaqa4.jpg

ochydny jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje coś ciekawego ten set Fighter ?

Satysfakcję

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem więźniem tej gry.

Od 14 marca nie włączyłem PS4.

Już ostatnia prosta do platynki i wreszcie będzie można zaległości (wszelakie) odkurzyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej da niewidzialny set z dwoma niewidzialnymi ringami :)

O ringach wiem nawet próbowałem parę razy, ale podałem się. O niewidzialnym secie nie słyszałem. Jest takowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ringach wiem nawet próbowałem parę razy, ale podałem się. O niewidzialnym secie nie słyszałem. Jest takowy?

"Invisible Aurous, dostaniesz go od zbrojmistrza w majuli jak wydasz 16k u niego i pogadasz z nim jak masz 0 dusz na liczniku. Set jest niewidzalny, ale postać nadal widać." pare stron wcześniej o tym pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Invisible Aurous, dostaniesz go od zbrojmistrza w majuli jak wydasz 16k u niego i pogadasz z nim jak masz 0 dusz na liczniku. Set jest niewidzalny, ale postać nadal widać." pare stron wcześniej o tym pisałem.

Ach ten to wiem, właśnie próbuje wyfarmic ten set w wersji "visible", ale na 125lvl dex buildem to koszmar. Dzisiaj grałem 2 godziny, na razie zdobyłem tylko rekawice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ten to wiem, właśnie próbuje wyfarmic ten set w wersji "visible", ale na 125lvl dex buildem to koszmar. Dzisiaj grałem 2 godziny, na razie zdobyłem tylko rekawice

Zawsze możesz sobie podlvlować do 150sl, wziąć hexy i z hexami farmić i dopiero później sobie na dexa znowu dasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie podlvlować do 150sl, wziąć hexy i z hexami farmić i dopiero później sobie na dexa znowu dasz.

Myślałem o tym, ale chcę jeden build zostawić na 125tym. Pomęcze się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... ok 7 godzin farmienia i Visible Aurous set zaliczony:)

e3yny4ur.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma armor Smougha w wersji organic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Mam pytanie czy jak zrobie covenant do 3 poziomu na ng to czy bede go musiał robić na ng+ od nowa czy przechodzi?


Uff... ok 7 godzin farmienia i Visible Aurous set zaliczony:)
e3yny4ur.jpg

a gdzie go można wydrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy działa dalej ten skrót z przeskakiwaniem do Shrine of Winter bez miliona duszy, bądź zabijania 4 old ones ?

Polujemy na ring widzę? ;)

chyba już nie działa, naprawił to ostatnim patchem

witam

Mam pytanie czy jak zrobie covenant do 3 poziomu na ng to czy bede go musiał robić na ng+ od nowa czy przechodzi?

a gdzie go można wydrobić?

Zatoka niczyja, od red phantom a na statku. Zabija go i jak masz szczęście dropnie jakąś część zestawu. Ubijania bossa, wracasz do ogniska, używasz bonfire ascetic i lecisz znowu. mi się udało po 21 razach

Polujemy na ring widzę? ;)

chyba już nie działa, naprawił to ostatnim patchem

Zatoka niczyja, od red phantom a na statku. Zabija go i jak masz szczęście dropnie jakąś część zestawu. Ubijania bossa, wracasz do ogniska, używasz bonfire ascetic i lecisz znowu. mi się udało po 21 razach

Sorry za język, autokorekta w telefonie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, olej te trzy strażniczki w zaginionej twierdzy i wal prosto do grzesznicy, łatwa jest nie powinieneś zginąć. Weźmiesz gałązkę, odblokuj pyromancerke, parę kroków i jesteś na miejscu

Hehe koleś pokazuje jak robi invaderow w balona:

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×