Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem na raz, ale myślę że liczy się ogólny zakup. U niego nie ma za specjalnego wyboru wiec kupiłem 10 tarcz za 15000 i jakieś rękawice czy coś w tym stylu za ok 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę uważacie, że ta część jest trudniejsza od jedynki? Póki co zabiłem 8 bossów i tylko przy tym pierwszym gigancie męczyłem się z 10 razy. Cała reszta szła na raz, Grzesznica padła za drugim razem, Pursuer chyba 3-4 próby, siostry też 3. Jedynie do Gargulców wezwałem pomagiera.

Często bardziej się pocę próbując w ogóle do tego bossa dojść.

No ale zobaczymy, może później będzie trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm...jak ktoś ma za łatwo to zapraszam do covenantu Mistrzów. Mobki na ng od razu są z poziomu ng+ i nie można nikogo przywoływać do pomocy, nawet npc'ów.

 

Poza tym zrozumcie...to nie jest wasza pierwsza czesc soulsów...macie już max dwie za soba, w takim razie ta gra nie bedzie sprawiała wiekszych problemów.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś dobry łuk w początkowym etapie gry jest gdzieś dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę uważacie, że ta część jest trudniejsza od jedynki? Póki co zabiłem 8 bossów i tylko przy tym pierwszym gigancie męczyłem się z 10 razy. Cała reszta szła na raz, Grzesznica padła za drugim razem, Pursuer chyba 3-4 próby, siostry też 3. Jedynie do Gargulców wezwałem pomagiera.

Często bardziej się pocę próbując w ogóle do tego bossa dojść.

No ale zobaczymy, może później będzie trudniej.

Tak jak wspomniał kolega. Dołącz do przymierza Mistrzów, tak jak ja to zrobiłem nieświadomie na początku gry. Nie jest wtedy za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Giganta ubiłem za pierwszym razem i myślałem ze jakiś easy mode w tej części, na drugim bossie siedzę ponad 2h i nic, męczę się z pół energii i mam ostatnią "humanity", zesram się a nikogo nie przywołam i sam go zabije ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty na to żeby wejść tam jako phantom i pomóc innym ?

 

Wtedy nazbierasz dusz na upgrade + nauczysz sie walczyc z bossem tak że z zamkniętymi oczami go pokonasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem pierwszą ścieżkę, pierwsze "duże" ognisko zapalone, pierwszy "duży" boss pokonany (w Sinner's Rise). Ruszyłem w kierunku "Shaded Woods" i hardkorowo tam się zaczyna robić.

 

Na rondzie drogi poblokowane póki co (zarówno w lewo, jak i na wprost). Ruszyłem w prawo przez mgłę, doszedłem bodaj do ogniska w Ruinach Cieni, wyszedłem z nich, dostrzegłem wielką żabę i na tym się moja przygoda w tej lokacji skończyła.

 

Wrócić planuje tam na samym końcu :P Póki co wracam do "Huntsman's Copse" z nadzieją i pytaniem:

 

Gdzie jest łatwiej? Mam SL 63. Walczyć ze szkieletorami w "Huntsman's Copse", czy ruszyć w kierunku wielkiego dołu, do "Tomb of Saints"/"The Gutter"? Którą ścieżkę robić w pierwszej kolejności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dół zostaw...dopóki nie będziesz miał drabiny. Leć teraz tam gdzie pyro a moment z wielkim obeliskiem przejdź z pomocą...później już łatwiej bedzie.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę uważacie, że ta część jest trudniejsza od jedynki?

Jest.

I nie chodzi o bossów, bo w DS1 raptem czterech mi sprawiało większe problemy. Póki co do kolekcji ubitych za pierwszym razem trafił

ten ze statku

 

Chodzi po prostu o wspomniane wcześniej elementy, takie jak zmodyfikowany system leczenia, trudniejsi standardowi przeciwnicy, większe ich natężenie w lokacjach, kara za kolejne śmierci itd. DS1 wydawało się być o wiele bardziej lajtowe pod tym względem, a byłem w sumie żółtodziobem, gdy zaczynałem.

 

Mam pytanko związane z kamieniami Pharrisa.

Jeden miałem z rezydencji, drugi od baby z całym kramem na głowie. Czy jest ich więcej? Jeśli tak to gdzie na nie trafiliście? Widzę że bywają przydatne, a że zużyłem już oba, to podejrzewam, że pojawi się więcej możliwych miejsc do ich wykorzystania.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamienie zdobywasz kiedy zabijesz kogoś z Covenantu Podgryzania, do tego można kupować u merchantów i znajdować w skrzyniach i zwłokach.

 

Tego jest mnóstwo, tak samo jak kamieni do upgrade'owania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkielety dosyć często dropią Effigy. Kamienie Pharossa dostaniesz jak dołączysz do przymierza szczura/zabijesz kogoś z tego przymierza, znajdziesz w skrzyniach. Byłby ktoś w stanie mi podarować 20 sunlight medali / Sun Sword, przydałby mi sie ten miecz do mojego builda. Aktualnie gram na 120sl PSN: CzosnekZdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zwykli przeciwnicy są wystarczająco trudni żeby adrenalina mocno skoczyła. Ale jak już wspomniałem mnie chodzi o bossów. Żeby na 8 bossów tylko 2 robiło ze mnie mielonego?

Jak sobie przypomnę Flame Lurkera albo Caprę z poprzednich części, to do dziś chcę mi się płakać.

A co do tej trudności związanej z leczeniem się, to też się nie zgadzam. Ogniska są co kawałek, a w Majuli babka ma nieograniczoną ilość kamieni.

Nie żebym marudził bo gra jest miodna, ale jak dla mnie nie jest aż tak trudna. Może dlatego, że jestem weteranem serii :D

I jeszcze pytanie. Gdzie znajdę ten item do odblokowywania posągów? Bo jeszcze ani jednego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Takie pytanie mam: w miejscówce ze statkiem spotykamy takiego grubego NPC , niestety tylko raz. Ziomek mi mówił że można mu zbędne fanty sprzedać. Spotkał ktoś typa drugi raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkielety dosyć często dropią Effigy. Kamienie Pharossa dostaniesz jak dołączysz do przymierza szczura/zabijesz kogoś z tego przymierza, znajdziesz w skrzyniach. Byłby ktoś w stanie mi podarować 20 sunlight medali / Sun Sword, przydałby mi sie ten miecz do mojego builda. Aktualnie gram na 120sl PSN: CzosnekZdrowy.

 

Mogłeś się odezwać wcześniej...rozdawałem na lewo i prawo po 30 sztuk każdemu...

 

@up sprawdź w Majuli.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty na to żeby wejść tam jako phantom i pomóc innym ?

 

Wtedy nazbierasz dusz na upgrade + nauczysz sie walczyc z bossem tak że z zamkniętymi oczami go pokonasz.

Miałeś rację kolego, sam walczyłem z nim 2 godziny i stałem w miejscu mimo iż poznałem jego ataku, trochę popomagałem ludziom i rozwaliłem w pojedynkę sukin.... :) teraz zatrzymam się tu na chwilę aby pomagać innym bo wkurzył mnie ten boss jak nikt od dłuuuugiego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pomagam ludziom na żabie...boss wkurzający więc lepiej bez phantoma nie podchodzić...mimo że sam go wysolowałem XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pomagam ludziom na żabie...boss wkurzający więc lepiej bez phantoma nie podchodzić...mimo że sam go wysolowałem XD

Ja mam zasadę, że każdego muszę zabić sam, najwyżej paznokcie do końca zjem z nerwów :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bossowie nie sprawiają na razie większych problemów, ale procentuje na pewno doświadczenie z poprzednich Soulsów i dobry ekwipunek (nie mogę się doczekać NG+ dex buildem, to będzie hardcore unikać tych wszystkich ciosów).

 

Im dalej w las tym lokacje coraz lepsze, w tej kwestii jest naprawdę bardzo dobrze, w DkS I jak pomyślę o Blighttown, Lost Izalith czy Tomb of Giants to mi się słabo robi, tutaj owszem są lokacje bardziej upierdliwe, ale każdą przechodziłem z przyjemnością.

 

Poza tym w jednym z wywiadów pamiętam jak koleś z From mówił, że chcą połechtać ludzi z fobiami i widać, że na tym polu się postarali

wielkie szczury, pająki, ciemność, robale [jak zobaczyłem w Gutter, że dymiące coś to odwłok wielkiego robala pod którym właśnie stoję (byłem bez pochodni nie widziałem z daleko, co to), to aż z obrzydzenia uciekłem od razu :p

.

 

Myślę, że obok Bioshock 1 w moim osobistym rankingu jest to gra generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie bo dostałem te rękawice ogniste. Co teraz należy zrobić żeby z nich strzelać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy mial ktos taki dziwny przypadek, to poczatek gry, wchodze po konarze na mury a nastepnie ubijam 2 gosci i 1 co rzuca bomby wchodze po drabince i tam taki rycerz sie pojawia duzy i tak jakby lekko lewituje tuz nad ziemia... Mysle chodu ale on sie jakos dziwnie zwiesil po czym zniknal... Mial ktos tak? Aaaa co do co-opa wypowiem sie jako Mega noob, to moj pierwszy souls i niby jest git ze jes co-op Ale, np. jakis czas temu polecialem na giganta, a po drodze mozna bylo kogos przywolac no to przywolalem 2 ludkow i co pozamiatal nas raz dwa, za kilka minut wystartowalem na niego 2 raz (te same staty i ten dam eq mialem) ale sam i co? nawet mnie nie drasnal a padl raz dwa... Bo co-op zabija czujnosc... A to moze oznaczac tylko jedno: Prepare to die...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest randomowy Pursuer...jeden z bossów zza mgły występuje też jako zwykły mob i podróżuje po całej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku w Majuli gdy przechodzi sie przez jaskinie

siedzi rycerz a droge zagradza statua/pomnik przy przelaczniku

czy cos przegapilem? Czy z czasem bede mogl tam wejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku w Majuli gdy przechodzi sie przez jaskinie

siedzi rycerz a droge zagradza statua/pomnik przy przelaczniku

czy cos przegapilem? Czy z czasem bede mogl tam wejsc?

Jest taki item coś tam Branch Of Yore. Miałem ich już ze 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×