Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@wojcik_dan

Ten pierścień podnosi EQ Load: http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Royal+Soldier%27s+Ring

Kamieni potem jest pod dostatkiem, musisz tylko znaleźć odpowiednich NPC (używaj opcji Talk dopóki się nie powtarzają).

Na mglę nie zaradzisz nic, musisz lokację przejść i zaopatrzyć się w więcej itemków leczących niż zwykle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam prośbę o poradę do walki z bossem


Mytha, The baneful queen- to jest ta meduza- wąż, gdzie walczymy z nią na arenie wypełnioną trucizną.. Podobno da się ją wyłączyć. Ktoś wie gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit co do flame embera. Kruk nie zawsze go wyrzuca. Na jednej postaci dostałem ember, a na innej rzuciłem 3 kamienie i nic. I nie trzeba się relogować żeby podnieść nowy item.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam prośbę o poradę do walki z bossem

Mytha, The baneful queen-to jest ta meduza- wąż, gdzie walczymy z nią na arenie wypełnioną trucizną.. Podobno da się ją wyłączyć. Ktoś wie gdzie ?

Odpowiedź:

Jak będzie w wiatraku to jak dojdziesz trochę wyżej to po prawej będziesz miał schody, a po lewe będziesz widział wiatrak.

Musisz podejść do wiatraka z pochodnią i go podpalić, przestanie się kręcić i trucizny w pomieszczeniu nie będzie.

Też się kilka razy namęczyłem zanim dzięki podpowiedzią graczy odkryłem to.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Wam, że widok statku w jaskini oszałamiający. Od razu mi się film Goonies przypomnial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blackhawkpl

Trace - dzięki za wskazówki. Jaką tarczę polecasz, bo póki co chodzę z Dranglaec Shield, ale niestety jest "nietypowa" i potrzeba specjalnych kamieni do upgrade'u.

Najlepszą to ta za duszę pursuera wg. Mnie...100% dmg reduction i inne bajery.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

LOL właśnie widziałem jakaś postać, która jeździ na skorpionie co to jest ?  :ohmy:

To niezależny NPC którego możemy przyzwać przed walką z bossem skorpionem, fajna sprawa jak się tłuką między sobą. 

Ja w tej walce uczestniczyłem jako biały phantom, ale gracz przyzwał na pomoc tego NPC.

Sam nie sprawdzałem czy mogę go przyzwać, zabiłem bosa solo ale jak go spotkałem to miałem bardzo ograniczone opcje dialogowe tzn było tylko. "?...."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to u kogo można wykuwać bronie za soulsy z bossów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Musisz ożywić kolesia w bastylii przy ognisku. Tam można czary i bronię wymieniać. Jest podobno jeszcze jedną osoba od tego ale jej nie znalazłem.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Musisz ożywić kolesia w bastylii przy ognisku. Tam można czary i bronię wymieniać. Jest podobno jeszcze jedną osoba od tego ale jej nie znalazłem.

chodzi o tego co blokuje przejście do bonefire? taki co stoi przed celom ? Jeśli tak to już do niego podchodziłem i nic sie nie dzieje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Jest progress. Dotarłem do bossa w "Sinner's Rise". Pewnie z jego towarzystwem spędzę to popołudnie i wieczór. Przy okazji jeszcze Lost Bastille:

 

Jak dostać się do Belfry Luna? I czy warto?

 

A tak w ogóle to czy w "Sinner's Rise" jest więcej niż jedno ognisko? Zapaliłem to jedno, które jest na górze tuż przy wejściu, ale trofeum za "Light the primal bonfire in Sinner's Rise" nie wpadło.

 

EDIT: Acha, okej. Chyba, że jest drugie ognisko po pokonaniu bossa. Teraz na to wpadłem.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokładnie nie pamiętam, ale jest to na pewno za pierwszym bossem w The Lost Bastille (te 3 wysokie babki).

Jak go pokonasz musisz iść dalej i schodzisz przy następnym ognisku po drabinie, na dole będzie miejsce na Pharros Lockstone.

Jak wsadzisz kamień otworzą się drzwi. Możesz tam dołączyć do przymierza i walczyć z dodatkowym bossem.

Moim zdaniem warto, przymierze jest świetne, a boss daje nieźle popalić.

Możesz przy okazji napisać o co chodzi z ogniskiem i kowalem?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - to o czym pisali koledzy wyżej.

 

W Lost Bastille (i to niedaleko od startu) jest kowal, do którego dostać się możemy przez wysadzenie ściany. 

Tutaj pokazują w którym miejscu dokładnie. Tyle, że chyba jest w posągu i trzeba go ożywić, tak jak pannę przed wejściem do Shaded Woods. Problem w tym, że wciąż nie mogę się natknąć na ten kwiatek ożywiający NPC z posągów. Niby jeden jest po pokonaniu bossa w Sinner's Rise, którego wykorzystam właśnie na tą pannę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o tego co blokuje przejście do bonefire? taki co stoi przed celom ? Jeśli tak to już do niego podchodziłem i nic sie nie dzieje ;/

 

Jup dokładnie.

 

Okej. Jest progress. Dotarłem do bossa w "Sinner's Rise". Pewnie z jego towarzystwem spędzę to popołudnie i wieczór. Przy okazji jeszcze Lost Bastille:

 

Jak dostać się do Belfry Luna? I czy warto?

 

A tak w ogóle to czy w "Sinner's Rise" jest więcej niż jedno ognisko? Zapaliłem to jedno, które jest na górze tuż przy wejściu, ale trofeum za "Light the primal bonfire in Sinner's Rise" nie wpadło.

 

EDIT: Acha, okej. Chyba, że jest drugie ognisko po pokonaniu bossa. Teraz na to wpadłem.

 

Jup...po każdym bossie jest jedno primal...

 

@up kowal nie jest w posągu a jedynie smęci że potrzebuje Embera. Jeżeli spełnicie jego prośbę to macie sojusznika.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dosłownie 3 godzinach, tak jak koledzy powyżej stwierdzam że DS2 wygląda na trudniejsze od poprzedniczek.

Kowal w Majuli ubolewa nad zgubionym kluczem... szukać, czy sytuacja "sama" się rozwiąże ?

:)

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nic samo nie rozwiązuje :p Szukaj, chociaż na wszelki wypadek podpowiem...

że klucza nie znajdziesz leżącego gdzieś na ziemi, aczkolwiek w pewnym momencie będziesz mógł zdobyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej...

 

Szybkie pytanie do doświadczonych graczy ;)

 

Gram Knightem (jakiś tam początek gry :P) i wbiłem kilka punktów w DEX-a abym lepszą tarczę móc założyć, a reszta to w co?? Bo obmyśliłem prosty schemat czyli SIŁA i WIGOR (PŻ) ewentualnie co nie co jak trzeba będzie aby zwiększyć udźwig...

 

PS: Te gry są wspaniałe bo każdy może grać "jak chce" ALE zawsze jakaś rada co do rozwoju się przyda od doświadczonych graczy, aby później było troszkę lżej :)

 

Dziękuję za pomoc jak coś :P

 

PS: Staram się nie zerkać kto gdzie jest, ALE masakra co wy gracie 24h/dobę?? :P Ja przy 1 bossie jestem, bo tak trudno mi wolny czas na grę zorganizować :P

 

A co do tego 1 bossa i ogniska (tam gdzie jest tam wiedźma od której można kupić klucz do kuźni) to:

 

W pewnym miejscu można wybuchowe beczki rozwalić i niszczy to nam ścianę zamku, dzięki czemu mamy o połowę krótszą drogę :P

 

Podbijam jeszcze raz bo pytanie przepadło bez wieści :P

 

Może tym razem ktoś jakąś dobrą radę podrzuci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się nudzić moja postać, dobra tarcza + OP halabarda + nieco pyromancji i łuk. Kusi mnie by zacząć od początku, i spróbować dual wielding + cuda, ale niektórzy bossowie bez dobrej tarczy samymi unikami wydaje się, że będą arcy-trudni

Grzesznica, Meduza...

. Próbował ktoś grać dual wield? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam jeszcze raz bo pytanie przepadło bez wieści :P

Może tym razem ktoś jakąś dobrą radę podrzuci :P

Generalnie nie ma jednej odpowiedzi na Twoje pytanie. To zależy w dużej mierze od tego jaki styl walki preferujesz. Jeżeli lubisz duże ciężkie bronie pakuj w siłę, endurance (wytrzymalosc) i vitality (udzwig). Twoja postac bedzie wolna, ale pancerna czyli typowy tank. A jeżeli preferujesz szybki styl np. katany to skup się na dex i adaptability (szybkosc postaci np. rolek). Sam musisz sobie odpowiedzieć co jest dla Ciebie lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL - każdy upgrade'uje według własnego pomysłu. Ja gram Swordsmanem i od początku cisnąłem dużo w Endurance i Strenght, bo w "Dark Souls" podobny build na innej postaci mi się dobrze sprawował. Dexterity Swordsman ma dobrze rozwinięte, więc tykać nie trzeba. Teraz mam gdzieś 55 SL i skumałem, że mogę się przejechać mając tak niskie statsy w Vitality i Adaptability. Szczególnie ta druga wydaje się być kluczowa w dalszych lokacjach, gdy przyjdzie się nam mierzyć z rozmaitymi truciznami, klątwami itd. Vitality niby podnosi udźwig, ale ja przeważnie gram z lekką zbroją by zwiększyć zwinność, więc nie jest to istotne. Pozostałych statsów (magicznych) nie tykam. Do tego stopnia, że czarodziej w Zagubionej przystani powiedział mi, że mi czarów nie sprzeda, bo jestem żółtodziób :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się nudzić moja postać, dobra tarcza + OP halabarda + nieco pyromancji i łuk. Kusi mnie by zacząć od początku, i spróbować dual wielding + cuda, ale niektórzy bossowie bez dobrej tarczy samymi unikami wydaje się, że będą arcy-trudni

Grzesznica, Meduza...

. Próbował ktoś grać dual wield? Jak wrażenia?

Grałem swordmanem, nie jest źle aczkolwiek nie jestem przyzwyczajony do miecza w lewym ręku i praktycznie go nie używałem. Tez zmieniłem postać, gram klerykiem, tez bez tarczy, miecz + rolki + cuda i nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć odpowiedni przedmiot:

Soul Vessel, jak go już masz wracasz do pierwszej lokacji i gadasz z tymi wiedźmami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, jest jeden myk ze sprzedawca broni w Majuli, ten co siedzi w budynku po lewej stronie tej wielkiej studni.

Kupcie u niego rzeczy za 16000 dusz i wroćcie do niego z 0 duszami. Da Wam hm... dziwna zbroje. Używam jej cały czas, jest spoko

Aha, jest jeden myk ze sprzedawca broni w Majuli, ten co siedzi w budynku po lewej stronie tej wielkiej studni.

Kupcie u niego rzeczy za 16000 dusz i wroćcie do niego z 0 duszami. Da Wam hm... dziwna zbroje. Używam jej cały czas, jest spoko

Edit: aha, no i przez to, że się wzbogacił to ma wiekszy wybor zbroi w tym elite knight armor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donsarcasm: a trzeba na raz kupić za te 16000 dusz czy po prostu można co jakiś czas do niego podbijać i coś kupować aż do osiągnięcia sumy 16000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×