Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wszystko przechodzę sam, żadnych NPC, żadnych przyzywanych. Tak sobie założyłem, pomoc zaburza wszystko - rozkłada zainteresowanie przeciwnika na 2 zawodników.

Żeby splatynować dks2 będziesz musiał skorzystać z pomocy NPC. A nawet dwóch. I to kilkukrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby splatynować dks2 będziesz musiał skorzystać z pomocy NPC. A nawet dwóch. I to kilkukrotnie

 

No jak trzeba, to trzeba ;). Wiecie co miałem na myśli - Duet z jedynki pokonany samemu a pokonany z pomogą 2 rozgarniętych wymiataczy (którzy załątwią sprawę zanim się człowiek zorientuje) smakuje zupełnie inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 300h na liczniku a ja dopiero dzisiaj odkryłem ten "helm". Stoczylem kilka setek walk pvp, ale jeszcze go nie widziałem. Tak teraz wygląda mój nowy outfit:

eqebaga6.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 300h na liczniku a ja dopiero dzisiaj odkryłem ten "helm". Stoczylem kilka setek walk pvp, ale jeszcze go nie widziałem. Tak teraz wygląda mój nowy outfit:

eqebaga6.jpg

Zbroja fajna ale hełm mi się nie podoba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 300h na liczniku a ja dopiero dzisiaj odkryłem ten "helm". Stoczylem kilka setek walk pvp, ale jeszcze go nie widziałem. Tak teraz wygląda mój nowy outfit:

eqebaga6.jpg

 

Troszkę przypomina mopa ;). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie chcialbym pograc troche hexami i zastanawiam sie jaki armor i bron beda do tego w miare spoko mozecie cos podpowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postac juz mam na 400 lvl tylko mysle zeby innymi rodzajami magii polatac po lokacjach

Chime juz mam ogarniete tylko jakas bron co dobrze wymiata i ubiur zeby nie ginac na hita tak jak teraz moim sorcerrem w lion robbe na + 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć był jakiś patch ostatnio ale nie jestem w temacie bo grę opyliłem już dawno, ale zważając na to, że pojawiło się nowe DLC to zastanawiam się nad powrotem do gry. 

Jak ma się sprawa z cudami bo myślę nad zrobieniem Paladyna, ciężka zbroja, tarcza i używanie cudów...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio pod faith zostało podobno tak osłabione że się grać nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to w końcu tak na 100% jest osłabione do poziomu bezużyteczności, czy "podobno"? ;) Bo nawet tu widziałem kilka wersji, w tym "osłabione, ale nadal mocne". I inna kwestia, czy mowa jest o PvP, czy PvE. Dziś, albo jutro przyjdzie mi gra i też myślę nad jakimś buildem, jeszcze nie wiem czy na DLC lecieć ze starą postacią, czy może pomęczyć się od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tego akurat jestem świadomy. Chodziło mi o to, że nie wiem jeszcze czy odpalić starą postać, czy stworzyć i dopakować nową. Jeśli faktycznie hexy są o kant dupy rozbić, nawet w PvE, to nie będę sobie nimi zawracał głowy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tego akurat jestem świadomy. Chodziło mi o to, że nie wiem jeszcze czy odpalić starą postać, czy stworzyć i dopakować nową. Jeśli faktycznie hexy są o kant dupy rozbić, nawet w PvE, to nie będę sobie nimi zawracał głowy ;).

Moim zdaniem hexy są jeszcze lepsze niż były. Zmniejszyła się ich ilość, ale zwiększył damage, wiec nie ma co narzekać. No i co najlepsze, kojarzysz ten czar souls great sword? No to w DLC jest do zdobycia podobny hex, który jest jeszcze lepszy bo nie dość, że pojawia się wielki miecz to jeszcze wypuszcza trzy szybkie a'la emitenta force.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powie mi ktoś czy sa jakies buildy dla typowego archera?? Da się grać samym łukiem czy dystansowe bronie to tylko dodatek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powie mi ktoś czy sa jakies buildy dla typowego archera?? Da się grać samym łukiem czy dystansowe bronie to tylko dodatek ??

Jak pod archera to pakuj w dex. Aczkolwiek z samym łukiem łatwo nie będzie. To nie Skyrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodze juz trzeci raz wiec chciałbym zagrać czymś "świeżym" :) jakimś wymiataczem nie jestem ale ciągnie mnie do tej giery :) chyba ze macie jakies inne propozycje na ciekawe buildy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem hexy są jeszcze lepsze niż były. Zmniejszyła się ich ilość, ale zwiększył damage, wiec nie ma co narzekać. No i co najlepsze, kojarzysz ten czar souls great sword? No to w DLC jest do zdobycia podobny hex, który jest jeszcze lepszy bo nie dość, że pojawia się wielki miecz to jeszcze wypuszcza trzy szybkie a'la emitenta force.

W takim razie trzymam się póki co swojej postaci pod hexy. W innym wypadku rozważałem jutro zaczęcie całkiem od nowa, bo wszystkie sejwy które mam to albo jakieś cuda niewida z którymi nie idzie nic zrobić, albo NG++ i wyżej. Na nowy obszar idę dopiero jutro.

 

W "jedynce" przynajmniej wcześniej stworzyłem nową postać i sporo pograłem, zanim wyszło DLC.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli się pozbyło kamieni, czy dusz. Skończyłem grę hexerem ale to był koszmar - zadawałem zauważalnie mniejsze obrażenia niż dotychczas, w efekcie Nashandę wykończyłem zwykłą pałą kleryka (:P). Z kolegami przed nią nawet nie byłem w stanie nadążyć, żeby jeden nie podniósł drugiego, porażka. Potem stworzę postać podobną do swojej pierwszej, bo zdecydowanie najlepiej mi się nią grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli się pozbyło kamieni, czy dusz. Skończyłem grę hexerem ale to był koszmar - zadawałem zauważalnie mniejsze obrażenia niż dotychczas, w efekcie Nashandę wykończyłem zwykłą pałą kleryka (:P). Z kolegami przed nią nawet nie byłem w stanie nadążyć, żeby jeden nie podniósł drugiego, porażka. Potem stworzę postać podobną do swojej pierwszej, bo zdecydowanie najlepiej mi się nią grało.

Dziwne, przed patchem giant lordowi GRS-em zabierałem 1257hp, a teraz 1361hp, wcześniej jak farmilem kamyki u smoków to potrzebowałem 2x GRS żeby zabić jaszczurke, teraz wystarczy jeden strzał. Moim zdaniem hexy zyskały na mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robię silnego rycerza w zazwyczaj jakiejś złotej zbroi używającego cudów ofensywnych jak i leczących. Nie wiem, taki mój styl i dlatego spytałem o zmiany w FAITH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×