Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna dawno wbita. Czekałem na dlc, tylko kim tu grać jak mam postać int/faith oprtą na resonant soul? Tak strasznie to znerfili, bo nie grałem od ostatnich dwóch patchy?

 

Jak najbardzie da się grać. Nie jest już to po prostu taka moc jak kiedyś. Przy Attunment 20 masz 4 GRS'y, które robią za maksymalnie 2000 dusz obrażenia, które nie powalają. Juz lepiej biegać z 21 castami zwykłego Resonance Souls, jest zdecydowanie efektywniejszy. Różnica między Dark Weapon i RW też została mocno zatarta. Niemniej jednak zarówno w PvE i PvP hexy mają się nie najgorzej, choć nerf był potężny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Gulch, idź do ogniska, które jest po walce z Rottenem i sam zobaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, SP obejmuje wszystkie trzy DLC. Na dniach mam zamiar odkupić DS2 i zaopatrzyć się w Passa.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Koledzy, czekam na Wasze komentarze dotyczące DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupiłem, za jakies 2-3 godziny będę gral

A Ty dwypij jak, grasz juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się lubi serię demons/dark to nie ma co się zastanawiać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kupiłem, za jakies 2-3 godziny będę gral

A Ty dwypij jak, grasz juz?

 

No niestety jeszcze nie - trochę z premedytacją zostawiłem konsolę w Polsce, żeby przez te pierwsze tygodnie skupić się na nowej pracy i języku. To znaczy wracam po kilka ostatnich gratów we wrześniu do Polski, ale do tego czasu chcę sobie popolować na kilka konsol starszej generacji (Wii dla No More Heroes 2 ; Xbox dla Otogi 1 i 2) i ogólnie ponadrabiać trochę zaległości, klasyki i rzeczy które mi umknęły. Sprzętu jest tu od cholery, cany śmieszne- tylko czasubrakuje niestety. Muszę jeszcze prześmigać Armored Core 5 do końca, Verdict Day już za mną, możę jakieś tam For Answer się uda. Polecam Wam, może to nie Souls - ale zdecydowanie to From. Miodzio.

 

DLC łyknę od razu jak tylko przywionę plejkę. Artoriasa kupowałem za 49zł, więc tutaj cena jakoś nie razi - zresztą - Soulsy.

 

No i przede mną jeszcze platyna w DS2 - bo jej nie odpuszczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jeszcze nie - trochę z premedytacją zostawiłem konsolę w Polsce, żeby przez te pierwsze tygodnie skupić się na nowej pracy i języku. To znaczy wracam po kilka ostatnich gratów we wrześniu do Polski, ale do tego czasu chcę sobie popolować na kilka konsol starszej generacji (Wii dla No More Heroes 2 ; Xbox dla Otogi 1 i 2) i ogólnie ponadrabiać trochę zaległości, klasyki i rzeczy które mi umknęły. Sprzętu jest tu od cholery, cany śmieszne- tylko czasubrakuje niestety. Muszę jeszcze prześmigać Armored Core 5 do końca, Verdict Day już za mną, możę jakieś tam For Answer się uda. Polecam Wam, może to nie Souls - ale zdecydowanie to From. Miodzio.

DLC łyknę od razu jak tylko przywionę plejkę. Artoriasa kupowałem za 49zł, więc tutaj cena jakoś nie razi - zresztą - Soulsy.

No i przede mną jeszcze platyna w DS2 - bo jej nie odpuszczę...

W jakim mieście osiadłeś?

Dwie godziny za mną, jestem dopiero przy drugim ognisku w pierwszej lokalizacji ale dosłownie liże wszystkie ściany. Jest trochę roboty z podnoszeniem tych platform, trzeba mieć dobrą pamięć bo co chwile są 2-3 rozwidlenia a ze to są Soulsy to wiadomo ze trzeba zajrzeć w każdy zakamarek. Ja w każdym bądź razie ugrzązłem chwilowo. Kojarzy ktoś miejscowke zaraz przy drugim ognisku do którego żeby się dostać trzeba wysunąć cztery platformy? Przed tymi platformami widać wejście do jaskini ale nie da się przeskoczyć tam a w dole widać platformę, która trzeba wysunąć żeby się tam dostać. Problem w tym, że nie mogę zlokalizować tego podestu(?) do niej i jak na razie nie mam pomysłu co zrobić...

Uptade: dobra już ogarnąłem sprawę. Zastanawiam się tylko jak miałby sobie z tym poradzić ktoś kogo build jest oparty np na dex albo str i nie używa hexow/ magii albo cudów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim mieście osiadłeś?

Dwie godziny za mną, jestem dopiero przy drugim ognisku w pierwszej lokalizacji ale dosłownie liże wszystkie ściany. Jest trochę roboty z podnoszeniem tych platform, trzeba mieć dobrą pamięć bo co chwile są 2-3 rozwidlenia a ze to są Soulsy to wiadomo ze trzeba zajrzeć w każdy zakamarek. Ja w każdym bądź razie ugrzązłem chwilowo. Kojarzy ktoś miejscowke zaraz przy drugim ognisku do którego żeby się dostać trzeba wysunąć cztery platformy? Przed tymi platformami widać wejście do jaskini ale nie da się przeskoczyć tam a w dole widać platformę, która trzeba wysunąć żeby się tam dostać. Problem w tym, że nie mogę zlokalizować tego podestu(?) do niej i jak na razie nie mam pomysłu co zrobić...

Uptade: dobra już ogarnąłem sprawę. Zastanawiam się tylko jak miałby sobie z tym poradzić ktoś kogo build jest oparty np na dex albo str i nie używa hexow/ magii albo cudów...

 

The Black Country - Walsall (tu pracuje), ale juz niedlugo kierunek Birmingham jako docelowe miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Lincoln. Bylem parę razy w Birmingham. Cóż, sporo muslism delikatnie mówiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Lincoln. Bylem parę razy w Birmingham. Cóż, sporo muslism delikatnie mówiąc...

 

No to fakt ;). Ale generalnie jest ok...nie ma co narzekać. Przenosiłeś (albo ktoś może inny) konto ps z Pl do Uk?

 

To jak z tym DLC, bo nie chcę sobie spalić niczego.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt ;). Ale generalnie jest ok...nie ma co narzekać. Przenosiłeś (albo ktoś może inny) konto ps z Pl do Uk?

To jak z tym DLC, bo nie chcę sobie spalić niczego.

Nie, jak kupowałem ps3 to mieszkałem juz tutaj. No ale zakładam, że zmieniasz tylko adres, dodajesz ewentualnie debit card i chyba nic więcej nie musisz robić.

Co do DLC no to jasna sprawa, że warto. Aczkolwiek na razie zdobyłem tylko jedna broń, która wygląda ciekawie, kamienny miecz czy coś w tym stylu. Widziałem już taki w jakimś filmie tylko nie kojarzę w którym. Miecz jest pod dex, a jak robisz silny atak (R2) to widać, że miecz jest zrobiony z wielu kawałków i ma o wiele większy zasięg tak jak by wszystko było połączone jakąś żyłka czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak kupowałem ps3 to mieszkałem juz tutaj. No ale zakładam, że zmieniasz tylko adres, dodajesz ewentualnie debit card i chyba nic więcej nie musisz robić.

Co do DLC no to jasna sprawa, że warto. Aczkolwiek na razie zdobyłem tylko jedna broń, która wygląda ciekawie, kamienny miecz czy coś w tym stylu. Widziałem już taki w jakimś filmie tylko nie kojarzę w którym. Miecz jest pod dex, a jak robisz silny atak (R2) to widać, że miecz jest zrobiony z wielu kawałków i ma o wiele większy zasięg tak jak by wszystko było połączone jakąś żyłka czy coś w tym stylu.

 

Kącik emigranta nam tu się powoli robi hehe. Przypomina mi się ile się namęczyłem, żeby uciąć Kalameetowi ogon. Później to już cwaniakowałem jako wspierający innych. 

 

Zastanawiam się z tym przenoszeniem konta, bo może usługi są tu lepsze? Coś p[oza tą nędzą a'la tvn player itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi odwaliło i zacząłem SL1 w DLC! Jest trudno jak cholera. Co prawda ogniska odkryłem poniżej 2 h ale bossowie to już inna sprawa.

Gram Club +10 na lightning

Dagger+10 Dark Magic

Łapka pyro +10

3 sloty na pyro z ringa(jutro dam fote)

Dziś poszedłem na Gank Squad i była masakra. Na razie 25 prób i same porażki. Mam taktykę z Firestormem x 15 ale zawsze pod koniec trójka dostaje jakiegoś boosta:/ jutro wrzucę taktykę. Myśle, że bez pyro same melee też się sprawdzi. Najgorsze jest to, że na SL 1 jest tak mało życia.

Normalni przeciwnicy też potrafią zaskoczyć ale tych da się obiec:)

Jak na razie Fighter vs DLC SL1 0:1

Wrzucę filmiki z taktyką nawet jeśli się nie uda...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem cale dlc w jakies 5 h na 4ng. Lokacja super zrobiona a przeciwnicy i bossowie doprowadzali mnie do szalu:-)

Pozdrawiam bg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny patch 1,08. Najwazniejsze to niemoznosc korzystania z estusow w PvP.

m.incgamers.com/2014/07/dark-souls-2-getting-a-major-calibration-1-08-update-on-18-july?fdx_switcher=true

Edytowane przez brzana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny patch 1,08. Najwazniejsze to niemoznosc korzystania z estusow w PvP.

m.incgamers.com/2014/07/dark-souls-2-getting-a-major-calibration-1-08-update-on-18-july?fdx_switcher=true

Jest już od ładnych paru dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie kazdy moze wiedziec co nowego wnosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem cale dlc w jakies 5 h na 4ng. Lokacja super zrobiona a przeciwnicy i bossowie doprowadzali mnie do szalu:-)

Pozdrawiam bg

Ludzie piszą, że skończyli dlc w 4-5 godzin a ja już się bawię ponad 8 i dopiero ubilem pierwszego bossa. No ale co wpadnie nowa broń to od razu wale do smoków farmic twinkling titanite, a to trochę czasu też zajmuje. Ponadto lize wszystkie ściany, aczkolwiek odkryłem jak na razie tylko jedno illusionary wall z ogniskiem. Trzeba się podelektować trochę dodatkiem, następny dopiero za miesiac

Ja skonczylem cale dlc w jakies 5 h na 4ng. Lokacja super zrobiona a przeciwnicy i bossowie doprowadzali mnie do szalu:-)

Pozdrawiam bg

Ludzie piszą, że skończyli dlc w 4-5 godzin a ja już się bawię ponad 8 i dopiero ubilem pierwszego bossa. No ale co wpadnie nowa broń to od razu wale do smoków farmic twinkling titanite, a to trochę czasu też zajmuje. Ponadto lize wszystkie ściany, aczkolwiek odkryłem jak na razie tylko jedno illusionary wall z ogniskiem. Trzeba się podelektować trochę dodatkiem, następny dopiero za miesiac

Ale nie kazdy moze wiedziec co nowego wnosi

Spoko. Zmniejszyli tez ilość hexow, ale za to damage jest większy. Przed 1.08 GRS zabierał u mnie Giant Lordowi 1257hp a teraz 1361. Mała rzecz a cieszy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie zrobią juz nic z SM. Myślę, że zdecydowana większość graczy levelowala wyżej niż 150sl, wiec sporo osób mogłoby mieć pretensje gdyby From coś zmienił.

Chyba coś przegapiłem, można wezwać jakiegoś npc przed walką z Elena czy jak jej tam? Widziałem jakieś znaki, ale jestem pewny ze to inni gracze byli. A tak na marginesie: spotkaliście jakiś NPC-ów? Oprócz Thomasa rzecz jasna, który jest zajebisty jako red phantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do smoka jeszcze nie doszedłem, z gangami to nie mam pojęcia o czym mówicie, wiec chyba też mnie tam jeszcze nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystko przechodzę sam, żadnych NPC, żadnych przyzywanych. Tak sobie założyłem, pomoc zaburza wszystko - rozkłada zainteresowanie przeciwnika na 2 zawodników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×