Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie

Jak From rozwiązuje sprawę z DLC?

W sensie poziomu trudności pytam

Przy założeniu splatynowania gry i skończenia jej 2,5 raza rozumiem że gra dopasuje poziom trudności do momentu (levelu) w którym aktualnie jestem?

Czy trzeba będzie zabawić się jeszcze raz levelując od poczatku? Czy też np po rozpoczęciu na nowo gry od razu będzie można wybrać się do obszaru oferowanego w DLC?

Jeszcze nie wiadomo, ale to pewnie będzie tak jak w 1 że DLC będzie dopasowywać się do tego poziomu trudności który aktualnie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ci gracze, chętnie wezmą pomoc ale pomóc innym to już nie łaska. Postawiłem białego rysika 2 sek i mam wezwanie. Żeby zobaczyć rysik to już wielka sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś żywy? + jolkysuperbrocooperation covenant zwiększa widly na przyzwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem żywy... :) Nie chce ktoś z forum pomóc? 170k SM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język systemu konsoli = język napisów w grze (oczywiście tych możliwych, podanych na pudełku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci adick007 napisal: napisy w grze będziesz miał w takim języku w jakim masz ustawiona konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, premierowy noobfest już sie skończył. Kiedyś co 10 s były znaki itp itd...teraz Wsio prawie solo jed,ie albo pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zdobyć duży biały rysik?

Od Patego jak przejdziesz przez miejscówke przed którą cie ostrzega. Z 2 ogniska w lesie olbrzymów będzie on sobie siedzieć blisko pierwszego żółwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie jakieś patenty na zdobycie Hidden Weapon i Sunlight spear? Zostały mi 3 trofiki pyro,miry i sory do platynki,już końcówka ng+ więc trzeba się za nie zabrać.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie jakieś patenty na zdobycie Hidden Weapon i Sunlight spear? Zostały mi 3 trofiki pyro,miry i sory do platynki,już końcówka ng+ więc trzeba się za nie zabrać. ;)

Na offline jeśli chcesz zdobyć hidden weapon musisz zabić czerwonego phantoma z katanami w belfry sol 30 razy, on ma szanse pojawienia się chyba ~20% co każdy reset ogniska. Sunlight medale wyfarmisz od sokolników tam gdzie zaczynasz grę. Polecałbym oba zrobić na online bo w dzwonach cały czas pvp żyje, a duża część graczy jest słaba na pvp, a sunlight medale dostaniesz za pomoc przy bossach ja na wysokim soul memory pomagałem na Velstadtcie i Demon of Song.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Macho.A ten red phantom z katanami to nie przypadkiem ten który pojawia się na Słonecznej Dzwonnicy?Belfry Sol to tam gdzie Gargulce prawda?Tam najeżdza mnie czasem czerwony krasnal.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Macho.A ten red phantom z katanami to nie przypadkiem ten który pojawia się na Słonecznej Dzwonnicy?Belfry Sol to tam gdzie Gargulce prawda?Tam najeżdza mnie czasem czerwony krasnal.

To nie ten, tamten będzie w masce predatora i musisz tam wejść od strony Iron Keep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie dostaję nagrody za oddanie w Bell covie? ubiłem z 15predatorów i dalej u kota 0 poziom;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bell to nie kot tylko karły. Oddajesz w wieży tam gdzie walczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań n00bka. Grałem w Demons Souls i Dark Souls 1 ale jakoś nigdy specjalnie nie zagłębiałem się w pvp i lore, nie maksowalem też wszystkiego. Obecnie gram w DS2 i mam kilka pytań - na jakich lvl obecnie są 'umowne' potyczki pvp? Pamiętam jak kiedyś czytałem że w ds najwięcej graczy naparzało się na 100lvl i 250lvl....

Czy są jakieś konkretne przedziały lvlowe dla poszczególnych Covennatów? Czy są jakieś dobre stronki z buildami? Zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiejś low lvl postaci do co-op pvp , czy jest sens? Warto bawić się w coś takiego?  i w końcu jak gracie w DS2 , pve i kolejne new game ++++++++++ czy raczej jakiś konkretny lvl i tylko pve ? 

 

ps. na swojej aktualnej postaci mam 106lvl robilem ją luźno pod str/dex , będzie coś z tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań n00bka. Grałem w Demons Souls i Dark Souls 1 ale jakoś nigdy specjalnie nie zagłębiałem się w pvp i lore, nie maksowalem też wszystkiego. Obecnie gram w DS2 i mam kilka pytań - na jakich lvl obecnie są 'umowne' potyczki pvp? Pamiętam jak kiedyś czytałem że w ds najwięcej graczy naparzało się na 100lvl i 250lvl....

Czy są jakieś konkretne przedziały lvlowe dla poszczególnych Covennatów? Czy są jakieś dobre stronki z buildami? Zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiejś low lvl postaci do co-op pvp , czy jest sens? Warto bawić się w coś takiego? i w końcu jak gracie w DS2 , pve i kolejne new game ++++++++++ czy raczej jakiś konkretny lvl i tylko pve ?

ps. na swojej aktualnej postaci mam 106lvl robilem ją luźno pod str/dex , będzie coś z tego ?

Niestety w dark souls 2 nie liczy się już level a soul memory, czyli ogólna ilość zdobytych przez Ciebie dusz. Możesz ją sprawdzić w opcjach postaci, soul memory będzie w prawym górnym rogu. Tutaj masz kalkulator z kim możesz się łączyć:

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Summon+Range+Calculator

W wielkim skrócie, jeżeli chcesz invadowac innych graczy albo grać co-op pakuj w level ile wlezie bo wszystko zależy od soul memory. Np. możesz mieć 125 level i soul memory 5mln i najedziesz albo zostaniesz najechany przez kogoś kto tez ma soul memory 5mln ale level np 300. No raczej będziesz skazany na porażkę. No chyba, że planujesz walczyć tylko na arenach pvp w convenantach to tam liczy się tylko level +-10% chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ciekawe, nawet podoba mi sie to rozwiązanie bo osoby które zagalopują się w pve i dobiją np do 279lvl nadal mają szansę na pvp ,

z koleji wymaksowywanie setów ma sens przy pvp-covenant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ciekawe, nawet podoba mi sie to rozwiązanie bo osoby które zagalopują się w pve i dobiją np do 279lvl nadal mają szansę na pvp ,

z koleji wymaksowywanie setów ma sens przy pvp-covenant.

To rozwiązanie brzmi dobrze głównie dla tych co nie grali na pvp. Pvp w poprzednich częściach zawsze odbywało się na określonych levelach i wszystko było fair, tutaj bardzo duża część graczy leveluje do tych 800 leveli. Moim zdaniem nie powinno sie levelować powyżej 150sl bo wtedy tworzy się jeszcze zbalansowane postaci, granie na czymś takim jest uczciwe i wymaga jakichś umiejętności. Gra na wysokich slach mija się z celem, wtedy nie chodzi o uczciwą walkę tylko o wygrywanie i jak największe cyferki zadawanego dmg. W demons i dark gracze którzy overlevelowali nadal mogli walczyć na pvp i to aktywnie, ale byli potępiani przez społeczność.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×