Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To rozwiązanie brzmi dobrze głównie dla tych co nie grali na pvp. Pvp w poprzednich częściach zawsze odbywało się na określonych levelach i wszystko było fair, tutaj bardzo duża część graczy leveluje do tych 800 leveli. Moim zdaniem nie powinno sie levelować powyżej 150sl bo wtedy tworzy się jeszcze zbalansowane postaci, granie na czymś takim jest uczciwe i wymaga jakichś umiejętności. Gra na wysokich slach mija się z celem, wtedy nie chodzi o uczciwą walkę tylko o wygrywanie i jak największe cyferki zadawanego dmg. W demons i dark gracze którzy overlevelowali nadal mogli walczyć na pvp i to aktywnie, ale byli potępiani przez społeczność.

zgadzam się w 100%.

Mam nadzieję, że to naprawią przy DLC. Jeśli nie to odpalam swoją 800-tke i wtedy już nie ma zmiłuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązanie brzmi dobrze głównie dla tych co nie grali na pvp. Pvp w poprzednich częściach zawsze odbywało się na określonych levelach i wszystko było fair, tutaj bardzo duża część graczy leveluje do tych 800 leveli. Moim zdaniem nie powinno sie levelować powyżej 150sl bo wtedy tworzy się jeszcze zbalansowane postaci, granie na czymś takim jest uczciwe i wymaga jakichś umiejętności. Gra na wysokich slach mija się z celem, wtedy nie chodzi o uczciwą walkę tylko o wygrywanie i jak największe cyferki zadawanego dmg. W demons i dark gracze którzy overlevelowali nadal mogli walczyć na pvp i to aktywnie, ale byli potępiani przez społeczność.

Tez tak uważałem, ale powiem Ci ze nie jest tak zle. Po pierwsze, przedział soul memory kończy się na 15 mln i wtedy możesz zaatakować nawet kogoś kto ma np soul memory 700mln, ale i tak jak na razie ludzi ktorych spotykam sa na 300-400lvl. Levelowanie nie jest już takie proste bo sam jestem na 300lvl i jeden level kosztuje chyba ok 380k dusz, tak więc trzeba ostro farmic, co jest długie i trochę nudne w sumie. No i o dziwo, większość walk jest w zwarciu, ludzie używają mniej magii itp, bo już nie robi takiego damage jak na 150lvlu.

I jeszcze drobna podpowiedz: Jeżeli skonczyliscie, któreś tam z kolei ng+, decydujecie się grać juz tylko pvp a potrzeba Wam pofarmic troche dusz to kupcie co macie kupić od handlarza zbroi w Majuli, zabijcie go i zalozcie jego set (tseledor czy jakoś tak) + ring od zdobywania więcej dusz i idzcie do lord gianta we wspomnieniach Jeigha. Z hexem great resonant soul zabijcie go w dwie minuty i dropnie Wam 484k dusz + jego dusza za 25k daje nam lekko ponad 500k w 5 minut. Do tego w tej lokalizacji jest do wzięcia ascetic bonfire, który się respawnuje tak więc możecie go używać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważałem, ale powiem Ci ze nie jest tak zle. Po pierwsze, przedział soul memory kończy się na 15 mln i wtedy możesz zaatakować nawet kogoś kto ma np soul memory 700mln, ale i tak jak na razie ludzi ktorych spotykam sa na 300-400lvl. Levelowanie nie jest już takie proste bo sam jestem na 300lvl i jeden level kosztuje chyba ok 380k dusz, tak więc trzeba ostro farmic, co jest długie i trochę nudne w sumie. No i o dziwo, większość walk jest w zwarciu, ludzie używają mniej magii itp, bo już nie robi takiego damage jak na 150lvlu.

Na 300-400sl można zrobić builda-potwora, builda z buffami które będą trwać po 90 sekund, setem który ma tone obrony i zapewni blokade przeciwko bsom, z zbuffowanymi broniami które albo mają nieskończonego stunlocka, albo zadają ogromny dmg, fastrollem, ogromną ilością życia, dużą ilością klatek nieśmiertelności w rollu. Z tworzeniem takiej postaci nie ma sie żadnych problemów, ps3 i xboxy mają muły i edytory, pc ma trainery i cheat engine, spędzi się 2 minuty i zrobi postać na ogromnym sl. Wszystko by było ok jak by istniał stary system matchmakingu, standardową metą dla normalnych graczy by było 135-150sl, a ludzie którzy overlevelują by spotykali tylko innych graczy z overlevelem. Problemu z soul memory nie ma jesli cały czas levelujesz, problem zaczyna występować kiedy masz tą postać na tym 150sl i nie chcesz jej dalej rozwijać, jesteś zmuszony walczyć z tymi co są o wiele potężniejsi.

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak miałem stary, zostałem na 150lvlu i mnie prawie wszyscy tlukli. Teraz jestem na 300lvl i odrabiać straty hehe Masz większy damage, ale i obronę tez, wiec wszystko się wyrównuje. Nie zrozum minie źle, uważam że pvp powinno być zależne od sl jak wcześniej, ale tak jak mówię, nie jest tak źle jak się spodziewałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak miałem stary, zostałem na 150lvlu i mnie prawie wszyscy tlukli. Teraz jestem na 300lvl i odrabiać straty hehe Masz większy damage, ale i obronę tez, wiec wszystko się wyrównuje. Nie zrozum minie źle, uważam że pvp powinno być zależne od sl jak wcześniej, ale tak jak mówię, nie jest tak źle jak się spodziewałem...

Nie jest źle bo jak już powiedziałeś wszystko się wyrównuje, ale i tak masz teraz ogromną przewage przeciwko tym co nie overlevelują i to o to w tym chodzi, jak by ten system był dobrze zaplanowany to ludzie z 150 sl grali z ludźmi ze 150sl a ci z 300 grali by z ludźmi z 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 838 SL na arenie nie przegrałem ani jednej walki. W normalnych najazdach tylko gankerzy mnie ubijali. Z kolei na 150 na ng+ z tier 41 szlo mi srednio bo ja bylem na 2 hity a ja musialem zadac z 10-20 ciosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 838 SL na arenie nie przegrałem ani jednej walki. W normalnych najazdach tylko gankerzy mnie ubijali. Z kolei na 150 na ng+ z tier 41 szlo mi srednio bo ja bylem na 2 hity a ja musialem zadac z 10-20 ciosow.

Gracze którzy overlevelują są z reguły bardzo słabi i można z nimi wygrać, ale właśnie problem polega na tym że trzeba ich trafić milion razy a oni będą się leczyć cały czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 838 SL na arenie nie przegrałem ani jednej walki. W normalnych najazdach tylko gankerzy mnie ubijali. Z kolei na 150 na ng+ z tier 41 szlo mi srednio bo ja bylem na 2 hity a ja musialem zadac z 10-20 ciosow.

Tez tak miałem... Jak Ci się udało dobić do 800 levelu? Ja na początku farmilem na giant lordzie, ale juz mi się nie chce, nudno i zaczynam zaraz ziewac. ognisko przed nim mam chyba na 56 poziomie hehe. Teraz leveluje tylko z tego co ugram w pvp, jakieś 5-10 leveli dziennie...

Gracze którzy overlevelują są z reguły bardzo słabi i można z nimi wygrać, ale właśnie problem polega na tym że trzeba ich trafić milion razy a oni będą się leczyć cały czas.

dlatego mam 3 buildy, na 125, 150 i chyba na 310lvl. Jeśli from cos zmieni to wracam do mojego dex builda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 na 150 SL kilka na 60-135 jedem na 300 na gankerow i 800. Najwiecej gram 150.

Tez tak miałem... Jak Ci się udało dobić do 800 levelu? Ja na początku farmilem na giant lordzie, ale juz mi się nie chce, nudno i zaczynam zaraz ziewac. ognisko przed nim mam chyba na 56 poziomie hehe. Teraz leveluje tylko z tego co ugram w pvp, jakieś 5-10 leveli dziennie...

dlatego mam 3 buildy, na 125, 150 i chyba na 310lvl. Jeśli from cos zmieni to wracam do mojego dex builda

wbij do nas na FC. Ekipa na prawde trzyma poziom.

Zreszta im wiecej ludzi tym lepiej

Gracze którzy overlevelują są z reguły bardzo słabi i można z nimi wygrać, ale właśnie problem polega na tym że trzeba ich trafić milion razy a oni będą się leczyć cały czas.

ty tez wbij nastepnym razem na FC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kategorii głupie pytanie: FC? Co, gdzie i jak?

zawsze na forum jest info lub na grupach na FB.

Normalnie 150sl

Ponad 12 mln SM

I NG+

Arena tam gdzie Pursuer robi najazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze na forum jest info lub na grupach na FB.

Normalnie 150sl

Ponad 12 mln SM

I NG+

Arena tam gdzie Pursuer robi najazd

Zakładam, że mówimy o pvp bez żadnych buffow, magii itp. Tylko czysta stal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że mówimy o pvp bez żadnych buffow, magii itp. Tylko czysta stal?

dokładnie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się... Dzisiaj pierwszy raz od 11 marca odpaliłem inna gra niż Dark Souls. Troche mi się przejadlo, wiec odpoczynek parę tygodni. Odpaliłem... Skyrim hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zrobiłem tak samo. Ale gdy trochę powalczyłem w Skyrim, zaraz wróciłem do Dark Souls. Głód znowu się odezwie, zobaczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w ng+ warto zrobić coś przed przejściem do ng++?Z trofików brakują sory,mire i pyro.Mam już wybitych wszystkich poza Darklurkerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w ng+ warto zrobić coś przed przejściem do ng++?Z trofików brakują sory,mire i pyro.Mam już wybitych wszystkich poza Darklurkerem.

Zbierz sorceries a cuda i pyro kupisz od merchanta w zamku zaraz po przejściu przez wrota. Od tego ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Żyję, by kuć
Otrzymaj ekwipunek od McDuffa Pewnej Ręki
 

Lucatiel
Otrzymaj ekwipunek od Lucatiel z Mirry

 
Wielki miecz blasku księżyca
Otrzymaj ekwipunek od Benharta z Jugo
 
 

Najgorsze trofea.. Co teraz zrobić jeżeli np. wykorzystałem ich tylko przy 2 bossach?

Edytowane przez WikFlesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×