Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

2.1. W jakich sklepach czy punktach szukać zdrapek?

2.2. Jak rozpoznać oszukaną aukcje na allegro?

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie aukcje na allegro są "oszukane" bo regulamin SCEE zabrania odsprzedawania kodów

Wszystkie zakupy są więc na własną odpowiedzialność

Na nowym koncie powinno być nadal możliwe, ale mówimy tu o świeżym legalnym kodzie z generatora,

pochodzenie a więc termin ważności kodów z drugiej ręki jest niepewny

Kody do zamówień z grami dorzucała ultima i jeszcze ktoś, ale nie wiem czy jeszcze akcja trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu chodziło chyba o zdrapki, jak rozpoznać oszukaną aukcje ;) Zdrapki szukaj w sklepach ultima, media markt, euro itd. Nie wiem gdzie są najtańsze bo nie kupowałem. A zdrapki raczej nie mogą być oszukane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktos chetny wygenerowac 1 kod?Chwilowo brak dostepu do PC mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrapki 90 dniowe to już zupełnie inna para kaloszy.

Proszę o nie zaśmiecanie tego tematu i pisanie o nich w głównym temacie PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja juz czekam 2 tyg i nic:(. Na facebookowym koncie żony tez zgłosiłem udział i tez cichosza. Poczte mam na wp. Czy to może być problem poczty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem z kuponem 30+ po wpisaniu karty [wszystko ok] próbuje wpisać kod a tu wyskakuje mi taka oto Informacja[Wprowadzony kod może być nieprawidłowy lub stracił ważność. Sprawdzić wprowadzone dane] . Czy wie ktoś czym jest to spowodowane co robię źle ?? Kod wpisuje na pewno dobrze Proszę o pomoc.

Edytowane przez Bueno93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem z kuponem 30+ po wpisaniu karty [wszystko ok] próbuje wpisać kod a tu wyskakuje mi taka oto Informacja[Wprowadzony kod może być nieprawidłowy lub stracił ważność. Sprawdzić wprowadzone dane] . Czy wie ktoś czym jest to spowodowane co robię źle ?? Kod wpisuje na pewno dobrze Proszę o pomoc.

czyli zapewne stracil waznosc kod, zakupiles go na alledrogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kupowałem dostałem przez Facebooka już do nich napisałem maja mi wysłać nowy kod ciekawe ile to potrwa ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prośbę o promoc i poradę.

Dostałam na FB hasło do triala na PS+ i chciałabym spróbować, bo znalazłam w ofercie "Ratcheta 4 za jednego" i chciałabym w to zagrać, ale równocześnie gdzieś czytałam, że ta gra wychodzi z oferty do końca stycznia.

Czy jeśli wpiszę się do plusa i ściągnę tę grę dziś, to w lutym będę jeszcze mogła w nią pograć?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będziesz mogła przez 30 dni.

Musisz tylko do 6 lutego dodać grę do listy zakupu i potwierdzić "zakup za 0zł" (możesz ją fizycznie nawet ściągnąć jeszcze później)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam PlaystationPlus 30 dniowy sciagnelem sobie gre LittleBigPlanet 2 juz na konsolke i gram czy moge ta sama gre sciagnac jeszcze raz na inna konsole ? Czy mozna tylko jedno razowo sciagnac gre?

Czy po wygasnieciu abonamentu Playstation Plus bede mog dalej grac w LittleBigPlanet 2 ?

Z innej beczki mam problem z wejscie na te forum jak wchodze za pierwszym razem wyskakuje mi dziwna strona a na srodku tej strony jest okienko ACCESS DENIED jak chce wyjsc z tej strony to avast nagle sie odzywa z informacja zablokowal zlosliwy adres url

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem, czyli Ratchet 4 za 1 wychodzi z oferty dopiero 6 lutego? Czyli jeśli teraz i tak nie mam czasu zagrać, to mogę to zrobić do 6-go? To fajnie, dzięki za pomoc.

@PS 3, już zakumałam, że po wygaśnięciu abonamentu nie będzie można grać w te darmowe ściągnięte gry. Ale jeśli którąś grę kupiłeś, czyli za nią zapłaciłeś, wtedy gra jest Twoja.

Co do strony, to mi się wyświetla normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, czy mozna pobrac drugi raz ta same gre na inną konsole z konta na ktorym jest playstaion plus 30 dni ? ( chodzi mi o te darmowe gry )

Jak wchodze na te forum przekierowuje mnie tu http://url4short.info/41d4c737 jak chce wyjsc z tej strony avast wykakuje z informacja ze zablokowal zlosliwy adres url , za drugim razem juz normalnie wchodze na forum , moze cos u mnie jest pokombinowane z przegladarka nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z ps+ działają jak inne gry- mogą być aktywowane jednoczęsnie na 2 konsolach oczywiście konto z którego pochodzi gra musi być w obu konsolach zostawione a grać można na wszystkich profilach ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie konsoli kupiłem od razu "plusa" na rok. Sęk w tym że 10go lutego kończy mi się roczny abonament. Czy po wpisaniu tego kodu dostanę dodatkowe 30 dni czy to tylko dla tych co nie mają plusa. Chciałem pograć w sleeping dogs.

ps. Nie mam konta na FB. Pomoże ktoś. Skoro zakup przez allegro jest nie teges...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że masz zakładać pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jest wielu ludzi którzy żyją wirtualnymi postaciami w sieci.

Aha, rozumiem, czyli Ratchet 4 za 1 wychodzi z oferty dopiero 6 lutego? Czyli jeśli teraz i tak nie mam czasu zagrać, to mogę to zrobić do 6-go? To fajnie, dzięki za pomoc.

@PS 3, już zakumałam, że po wygaśnięciu abonamentu nie będzie można grać w te darmowe ściągnięte gry. Ale jeśli którąś grę kupiłeś, czyli za nią zapłaciłeś, wtedy gra jest Twoja.

Co do strony, to mi się wyświetla normalnie...

Dopiero jak odnowisz subskrypcję będziesz mogła grać dalej. Gra którą kupiłaś nie jest Twoja, Ty możesz z niej korzystać tylko wtedy jeśli uda Ci się trafić akurat na bezpłatną wersje w PS+ i możesz grać tylko wtedy gdy masz aktualny abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie konsoli kupiłem od razu "plusa" na rok. Sęk w tym że 10go lutego kończy mi się roczny abonament. Czy po wpisaniu tego kodu dostanę dodatkowe 30 dni czy to tylko dla tych co nie mają plusa. Chciałem pograć w sleeping dogs.

ps. Nie mam konta na FB. Pomoże ktoś. Skoro zakup przez allegro jest nie teges...

Te kody darmowe 30 dni PS+ nieprzedłużają istniejącego już abonamętu. Jeżeli chciałbyś z tych darmowych dni skorzydtać musisz poczekać aż obecny abonament się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kody darmowe 30 dni PS+ nieprzedłużają istniejącego już abonamętu. Jeżeli chciałbyś z tych darmowych dni skorzydtać musisz poczekać aż obecny abonament się skończy.

Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Wyobraźmy sobie sytuacje. Zciągam gry na koncie X które ma plusa. Ważność plusa się kończy a ja wklepuję kod na 30 dni na koncie Y z którego korzystam na tej samej konsoli. Czy będe na koncie Y grać dalej w gry zciągnięte na koncie X?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Wyobraźmy sobie sytuacje. Zciągam gry na koncie X które ma plusa. Ważność plusa się kończy a ja wklepuję kod na 30 dni na koncie Y z którego korzystam na tej samej konsoli. Czy będe na koncie Y grać dalej w gry zciągnięte na koncie X?

nie ,tylko na tym samym koncie plus musi byc jak chcesz grac w gry poprzednio sciagniete przez niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, tak jak Muntrill radził poczekam na skończenie się abonamentu i dopiero wtedy wklepie kod na 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak odnowisz subskrypcję będziesz mogła grać dalej. Gra którą kupiłaś nie jest Twoja, Ty możesz z niej korzystać tylko wtedy jeśli uda Ci się trafić akurat na bezpłatną wersje w PS+ i możesz grać tylko wtedy gdy masz aktualny abonament.

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Piszę, że jeśli będąc w plusie kupi sobie w promocji jakąś grę, np. zapłaci połowę ceny, albo to zwyczajowe -10%, wtedy gra zostanie u niego po wygaśnięciu plusa.

Różnica polega na kupieniu plusa, a kupieniu gry podczas posiadania abonamentu ps plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem z kuponem 30+ po wpisaniu karty [wszystko ok] próbuje wpisać kod a tu wyskakuje mi taka oto Informacja[Wprowadzony kod może być nieprawidłowy lub stracił ważność. Sprawdzić wprowadzone dane] . Czy wie ktoś czym jest to spowodowane co robię źle ?? Kod wpisuje na pewno dobrze Proszę o pomoc.

Witam chciał bym wrócić do mojego problemu dostałem nowy kod od kolegi myślałem ze wszytko będzie ok a tu wyskakuje mi ten sam błąd co może być tego przyczyna ??

Ps. Zrobilem nowe konto i kod działa o co w tym chodzi ??

Edytowane przez Bueno93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×