Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje kupic PS+ chociaz na te 90 dni i wydac to 55 zl a nie laszczyc sie na miesiac Plusa, jesli ktos chce to oddam dwa darmowe kody (pisac na gg) za free, 55 zl za 3 miesiace to chyba nie az tak duzo a wy dajecie zarabiac naciagaczom z allegro, spalil bym ich na stosie za takie oszustwo. Pozdrawiam Ronnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne

Zwracam się do ogarniętych ludzi o potwierdzenie(lub nie) tego, że po wygaśnięciu pierwszego 30dniowego kodu można wpisać kolejny na tym samym koncie

I czy można tak zrobić 2 razy czy w nieskończoność?

Będzie to ważne info do poradnika w 1 poście.

Robiłem 2 razy i nie było problemu. Mam jeszcze kod ale wykupiłem PS+ w promocji więc póki co to nie sprawdzę czy można użyć więcej niż dwa kody na jedno konto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dodałem info o 2 krotnym wykorzystaniu.

Poczytałem te ofert z Allegro

W opisach każdy na napisane co innego więc resztę plotek np 3 krotne wykorzystanie też trzeba by potwierdzić,

Uwaga na Allegro pojawiły się tanie nielegalne kody z generatorów.Za ich używanie Playstation usuwa konta!!!!!!!

:)

Np jedni piszą że ważne do końca 2013 inny do 17.12.2013, 01.03.2013 jeszcze inny 14.01.2013!!

choć obawiam się że SCEE może szybko skończyć akcje jak zobaczy jaki przemysł powstał na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę, że nikt tam w Sony nie wie o tym co się wyprawia na allegro- im jest chyba na rękę to aby jak najwięcej ludzi brało te kody, nawet jeśli płacą komuś na allegro za nie bo cześć z tych się nie dowie/ nie doczyta że trzeba wyłączyć auto przedłużenie a kasa do SCE poleci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem się o to osobiście i ich dział prawny już zajął się sprawą,

w regulaminie który wrzuciłem w 1 poście jest napisane jak byk że zakazuje się odsprzedaży kodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kupować te kody na allegro to głupota. Ja dzięki tym kodą nareszcie mogę pograć w coś dobrego bo wydawanie co chwila 100zł na gry to dużo. Jak kody nie będą już działać to plusa i tak kupię bo jest warty swojej ceny. Nawet myślę czy Vity nie kupić bo też ma być pare tych gier za darmo, a większość czasu poświęcam i tak na Fifę.

Podliczając wszystko co bym musiał zapłacić za gry z PS Plusa Vita/PS3 w samym styczniu jest to 1200zł ponad a płaci się tylko 200zł więc to naprawdę jak za darmo.

Jeszcze mam pytanie jak teraz na PS3 pobiorę np. Uncharted na PS Vita to mogę go wgrać na Vitę nawet za rok jak Plus będzie aktywny tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kupować te kody na allegro to głupota. Ja dzięki tym kodą nareszcie mogę pograć w coś dobrego bo wydawanie co chwila 100zł na gry to dużo. Jak kody nie będą już działać to plusa i tak kupię bo jest warty swojej ceny. Nawet myślę czy Vity nie kupić bo też ma być pare tych gier za darmo, a większość czasu poświęcam i tak na Fifę.

Podliczając wszystko co bym musiał zapłacić za gry z PS Plusa Vita/PS3 w samym styczniu jest to 1200zł ponad a płaci się tylko 200zł więc to naprawdę jak za darmo.

Jeszcze mam pytanie jak teraz na PS3 pobiorę np. Uncharted na PS Vita to mogę go wgrać na Vitę nawet za rok jak Plus będzie aktywny tak?

starczy tylko przejść procedurę zakupu gry, nie musisz jej pobierać- masz ps+ - masz ją na liście pobranych w pss nawet jak jej nie pobrałeś na HDD konsoli- store po skończeniu "płatności" dodaje grę każdą do download list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianoo Możesz za 5zł założyć kartę internetową w BZWBK.

dzieki za odpowiedz

Edytowane przez Adrianoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy karta debetowa w PKO BP konkretnie z oferty "PKO Konto Pierwsze" (Nie mam osiemnastu lat) i czy będzie ona wystarczała by zatwierdzić tą umowę z PS Plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musi być karta z opcją transakcji zagranicznych, karty do 18 zwykle mają różne ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta karta ma taką możliwość, nie mogę u nich tego wyczytać, więc spytam się ich jak już będę takową ofertę brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krosek

zalozylem ta karta ale po wprowadzeniu wszystkich danych wyskakuje komunikat ze dane sie niie zgadzaja i na koncu jest (43).

nie ma mozliwosci zebym cos zle wpisal :(

ktos ma jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakaś kasę tam ??

Karta z pko nie działa z psn

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez areek1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakaś kasę tam ??

nie

a moze to miec jakis wplyw? cos przelac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy aktywacji pobiera około 60 gr ale spokojnie potem zwraca ;-)

W nijaki pko wymaga kodu cvv do każdej transakcji. Mam odnich do konta i kredytówkę i nie działa. Musiałem kartę z aliora założyć

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak zakupię PS PLUS na rok , to mogę te gry pobierać za darmo tak ? I jak mi się skończy ps plus to te gry zostaną na dysku ? I w razie jak by mi padł dysk lub coś to te gry ponownie mogę pobrać z mojego konta ? I czy jedna taka gra zajmuje dużo miejsca , bo nie wiem czy kupić 500 GB czy 1TB do moich 12 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy aktywacji pobiera około 60 gr ale spokojnie potem zwraca ;-)

przelew zrobilem jaktylko bedzie na karcie to sprawdze i dam znac czy sie udalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obstawiam że dopiero w pon ci dojdzie. Głupie sesje elixir na weekend nie działają.

Zależy od gry, Infamus waży 15 gb. Jak masz kase to bierz 1tb i masz spokój na długo. I tak co dodasz do ściągania, i masz aktywowanego plusa możesz dowoli ściągać i kasować ( pytanie to już było wiele razy wałkowane....)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna dodac info ze jesli ktos korzysta z karty BZWBK (wirtualnej) to trzeba miec zlotysza zeby zadzialalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak zakupię PS PLUS na rok , to mogę te gry pobierać za darmo tak ? I jak mi się skończy ps plus to te gry zostaną na dysku ? I w razie jak by mi padł dysk lub coś to te gry ponownie mogę pobrać z mojego konta ? I czy jedna taka gra zajmuje dużo miejsca , bo nie wiem czy kupić 500 GB czy 1TB do moich 12 GB :)

Możesz za darmo pobierać te które są akurat w danym miesiącu na PS+, zostaną na dysku, ale możesz w nie grać tylko wtedy jak masz aktualnie opłacony PS+, możesz je pobrać. Im większy dysk tym lepiej, zwłaszcza jak zamierzasz dużo pobierać z PS+, gry zajmują od kilku mb do 15giga i więcej.

Edytowane przez ljbigluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o konto tylko o kartę. Pod jedno konto można mieć różne karty więc pytanie o konto jest bez sensu.

karta musi mieć opcję transakcji zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×