Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam korzystałem ze swojej karty na różnych profilach i zawsze działała więc można.

jaki ten błą był?

kiedy ostatnio z kart korzystałeś w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blad ze niepoprawne dane karty.

Z karta jest wszystko ok skoro wczesniej za 1 razem sie udalo na moim podstawowym koncie wszystko zrobic. No nic poprobuje pozniej jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie jak najlepiej zapłacić za roczny abonamnet 149 zł (promocja). 2 tygodnie temu wykupiłem poprzez allegro kod na 3 miesieczna subskrypcje i chchiałbym sobie ją teraz przedłużyć skoro jest promocja. Ale jak to zrobić? Nie można kupić chyba w markecie tych abonamnrtów z promocji tylko trzeba podać im numer karty i sobie sami ściągna??

Chce wiedzieć wczesniej dlatego pytam Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi karta "działa" natomiast mam problemy z kodem tj generowałem na FB 3 raz z różnych kont na różne maile i na żadnego nic nie dostałem .

Wygenerowałem też na tej Holenderskiej stronce i o dziwo dostałem kodzik ale nie przyjmuje go psn :/

Pytanie gdzie teraz mogę dostać kod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jak już ma wykupioną ofertę na 3 m to jak dokupie 12m to bede miał zsumowane to ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kodem miałem tak że na pocztę onet wgl nie przyszło a na o2 po dwóch dniach, spróbuj tam założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy w zależności jaka poczta różnie przychodzi

ja na próbę wygenerowałem choć kod mi nie potrzebny, mam onet i czekam już jakiś czas

Na gmail z tego co niektórzy pisali przychodzi dość szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pocztą na onecie to jest tak, że nie wszystko dochodzi (szczególnie wiadomości od firm różnych), chyba mają jakiś filtr antyspamowy :biggrin:

Już nie raz miałem tak, że co na onet pocztę nie doszło to na tą z interii dochodziło szybko (konta na interii używam do rejestrowania się w serwisach i forach a prywatnie mam gmail )

blad ze niepoprawne dane karty.

Z karta jest wszystko ok skoro wczesniej za 1 razem sie udalo na moim podstawowym koncie wszystko zrobic. No nic poprobuje pozniej jeszcze.

jak próbowałeś kilka razy i nie weszło to mogło zablokować Ci kartę na chyba 48h i dopiero po tym czasie możesz ponownie próbować.

Witam,

Mam pytanie jak najlepiej zapłacić za roczny abonamnet 149 zł (promocja). 2 tygodnie temu wykupiłem poprzez allegro kod na 3 miesieczna subskrypcje i chchiałbym sobie ją teraz przedłużyć skoro jest promocja. Ale jak to zrobić? Nie można kupić chyba w markecie tych abonamnrtów z promocji tylko trzeba podać im numer karty i sobie sami ściągna??

Chce wiedzieć wczesniej dlatego pytam Was

w marketach mają normalne ceny tj od 195 wzwyż.

promo jest tylko w PlayStationStore.

Masz 2 wyjścia:

2x zdrapka po 100zł (lub 1 za 200)

lub

lub kartę zgodną z płatnościami online: wiele bankomatowych visa ma tą funkcję a jak nie masz takiej to zakładasz sobie w bzbwk prepaid kartę przez neta wirtualną i doładowujesz ją a następnie korzystasz z niej w PSS do zakupu ps+

lepsza 2ga opcja bo nie zostaje Ci 50 zł w PSS :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekałem baaardzo długo, pisałem do Sony Polska (ponad miesiąc temu) na FB, obiecali że przyślą, a do tej pory nic nie dostałem (poczta w interia.pl). Dałem sobie już z tym spokój, bo zdążyłem wykupić Plusa na pół roku w promocji. Jak kiedyś przyjdzie mi ten kod, to go oddam za darmo komukolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Nie wiem do kiedy promocja trwa, ale jeszcze dziś wypełniłem formularz. Może kiedyś kod przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem w XMB anulowac subskrypcje, ale sie nie da :/ a przynajmniej ja nie umiem znalezc tej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6FJF-MPNF-H9JG pozdro od śniętego Mikołaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Mi również dziś kod przyszedł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 10 dni mija i też nic. może to wina poczty mam onet, na inne np gmail podobno przychodzi szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poświęciłem się dla nauki, przynajmniej wiem że kody nadal przychodzą

pierwszy kod na pocztę onet nie przyszedł.

drugi na pocztę komercyjną od home.pl przyszedł w trochę ponad 24h.

więc jakość poczty ma znaczenie

Cześć

Dziękujemy za zainteresowanie 30 dniowym okresem próbnym PlayStation Plus.

PlayStation Plus to Twoja kolekcja gier od zaraz. Zawsze dostępne jest co najmniej 10 tytułów, a w ciągu roku otrzymasz ponad 45 gier. Oferuje też wiele innych ulepszeń do Twojej zabawy z grami. Na co więc czekasz? Już dziś rozpocznij korzystanie z dobrodziejstw subskrypcji Plusa.

Przekazuje kod mam nadzieję że trafi w dobre ręce

FHQG-73NG-A69R

P.S. Jak komuś zadziała może wrzucić symboliczną złotówkę na Wielką Orkiestrę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam dwa kody, czy jeśli odpale jeden teraz, to będę mógł skorzystać z drugiego jak ta pierwsza subskrypcja wygaśnie, czy takiej możliwości nie ma? Nie muszę mieć tego od razu przedłużonego, może być po tygodniu. Chodzi mi o to, że obecnie w plusie są gry, które mnie interesują, a niestety czas na większe granie będę miał za miesiąc z kawałkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przedłużenia kolejnym kodem.

Możesz ewentualnie użyć kodu na nowozałożonym koncie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przedłużenia kolejnym kodem.

Możesz ewentualnie użyć kodu na nowozałożonym koncie

A wówczas na swoim koncie będę mógł grać w te gry z plusa, czy nie ma takiej możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz mógł- chyba, że je pobierzesz ponownie o ile będą dostępne.

Aby grać w gry pobrane z konta y trzeba na tym koncie wydłuźyć ps+- polecam się pospieszyć do 9stycznia 50zł taniej w PSS na rok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×