Skocz do zawartości
fingo

[Psv] Soul Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano sprawdziłem.

SS pre order jest już dostępny na PS Vita store. Wystarczy wpisać Soul w wyszukiwarce.

Cena 139 zł

Data udostępnienia 01/05/2013

Dostajemy w pre wszystkie dodatki jap Dub itp.

Wymagane miejsce 2048 mb.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo to mnie przekonałeś xD zaraz zobaczę czy przez strone zadziała :biggrin:

Zamówienie wstępneZłóż zamówienie wstępne na Soul Sacrifice™ i otrzymaj wyjątkowe przedmioty:• Dwa kostiumy postaci.• Trzy magiczne przedmioty - Ogniopikę Duchów, Kamień Plagi i Drzewo Błyskawic. • Pakiet z japońskim lektorem. Aby odebrać materiały przysługujące za zakup w przedsprzedaży i otrzymać przepustkę sieciową, przejdź do strony Soul Sacrifice™ w PlayStation®Store po premierze gry – 1 maja 2013 r. (Europa) lub 3 maja 2013 r. (Wielka Brytania i Irlandia).

Tylko Ciekawi mnie jedno...czy nie podbiją ceny...no bo 130zł to jednak trochę mało mimo że RO na PsV też tyle kosztowało...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamówię preordera na PSS, to zawsze jest pre-download, czy tylko przy wybranych tytułach? Chciałbym ściągnąc sobie grę 30 kwietnia, bo od 1 maja możliwe że przez jakiś czas nie będę miał dostępu do internetu.

Zdarzyło się kiedyś że zmienili cenę preordera na PSS? Ja mam dokładnie te 140 zł na koncie w PSN, dobrze by było jakbym się zmieścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj szarpnąłem preorder ( a w sumie to wczoraj ) i już mogłem pobrać grę ale nie mogłem pobrać dodatków do niej...tak czy siak szkoda że ceny nie odejmują od razu od portfela tylko kilka dni przed premierą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ograłem demo, oprócz tych misji co-opowych i od razu po tym złożyłem preordera. Podoba mi się ogrom tych wszystkich skilli czy pasywek, w ciągu tych 5-6 misji z wersji demonstracyjnej po każdej dostaje się conajmniej jeden nowy skill do przydziału. Mam nadzieję że w pełnej wersji też tak będzie, biorąc pod uwagę tą prawą rękę gdzie wsadza się pasywki. Fajnie jakby w grze wybory miały znaczenie większe niż upgrade życia/magii, ale to zobaczy się w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy w trzy osoby prawie przez 6 godzin. Game is awesome. SS jest:

- niesamowicie intensywne,

- gameplay wspomaga team play,

- multi świetnie działa,

- zero lagów,

- lobby jest dobrze pomyślane,

- kupa kombinowania z czarami.

Brak mi słów jak ten tytuł jest zajebisty.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie oczy zamulaja od tego giercowania wspolnego :), konkret giera, czekamy na premiere i odlot, PS3 bedzie sie dlugo kurzyc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamówię preordera na PSS, to zawsze jest pre-download, czy tylko przy wybranych tytułach? Chciałbym ściągnąc sobie grę 30 kwietnia, bo od 1 maja możliwe że przez jakiś czas nie będę miał dostępu do internetu.

Zdarzyło się kiedyś że zmienili cenę preordera na PSS? Ja mam dokładnie te 140 zł na koncie w PSN, dobrze by było jakbym się zmieścił.

Nie mogą już raczej zmienić tej ceny po złożeniu preordera ponieważ w systemie jest już zaklepane że powinni Ci pobrać to 139zł i jakby chcieli to podnieść to musieliby anulować Twój preorder, dać Ci wiadomość o zmianie ceny i możliwość wyboru czy chcesz płacić więcej czy nie.

I tak...grę będziesz mógł już ściągnąć dzień czy tam dwa przed premierą :) więc ja czekam jeszcze to 10-11 dni i ogień xD

Szkoda że zmienili imię głównego złego w wersji EU/US...Magusaur czy jakoś tak w oryginale nazywał się Marin...które jakby nie było jest japońskim sposobem na wymówienie imienia Merlin...tak samo Soltiara nazywała się inaczej...

EDIT: tak to mam pytanie...czy jak pobiorę sobie już Soul Sacrifice ( tak na ps3 można już pobrać ! ) to będę mógł później w dniu premiery przez kabel sobie przerzucić grę na PsV czy i tak będę musiał pobrać grę od nowa ?

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: tak to mam pytanie...czy jak pobiorę sobie już Soul Sacrifice ( tak na ps3 można już pobrać ! ) to będę mógł później w dniu premiery przez kabel sobie przerzucić grę na PsV czy i tak będę musiał pobrać grę od nowa ?

Będziesz mógł. Gdyby nie zabezpieczenie, że musisz być zalogowany do psn, który sprawdza aktualną datę to już byś mógł. W momencie wybicia 01.05.2013 śmiało kopiuj.

Ja nie mam ps3 i ściągam bezpośrednio ze stora Vity i będę mógł pobrać dopiero pier-ego maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie ma tam info o dostępności do ściągnięcia 30 kwietnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie ma tam info o dostępności do ściągnięcia 30 kwietnia ?

Gra będzie udostępniona 01.05.13 (Takie mam info w liście pobierania)

Wcześniej będzie można ściągnąć japoński dubing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem i niestety dupy nie urywa, typowo japońska gra, zbyt krótkie misje, nie ma rewelacji, BRAK WERSJI PL

dlatego wolę już Slaja Kupera i paczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonski tytul, na kieszonsolke, nie liczylbym zbyt predko na jezyk polski w tego typu produkcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem

ale Sony jakby nie było to obiecało że każda gra przez nich wydawana będzie w PL.

Chyba po raz kolejny sobie zapomnieli o obietnicach vide Gravity Rush.

Jest wiele tytułów do ogrania(guacamelee, sly cooper) więc nie będę sobie zawracał dupy wywodami na temat SC.

Wiem że jak jednej osobie na 100 się gra nie podoba to od razu jest potępiana że się nie zna, że gra co najwyżej na SNES-ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demo pierwsza klasa, przypomina mi klimatem Shadows of the Damned - np te opisy w jaki sposób dany boss stał się zły :happy:

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbyś :)

Mówimy STOP grom od Sony bez j.PL

W takim razie nie pograsz w prawie nic od Sony xD

Tak czy siak czekam na premierę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sekunde wbilem aby napisac... hit jak uj... bedzie system seller na vite a kto mysli inaczej wessie jesgo dusze... kutwa ale to jest dobre... czekam na premiere i plusowego szmatczarted na vite chyba nigdy nie ogram ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun w KKW właśnie SouSaki okazał się system sellerem więc u nas będzie pewnie tak samo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem już multi i jest naprawdę zajebiste. Myślałem że jeśli chodzi o wciągający tryb wieloosobowy na Vicie to trzeba będzie czekać na Killzone Mercenary. Cerberusa już biłem jakieś parę razy z róznymi teamami i jeszcze mi się nie udało go pokonać :P. Szkoda tylko że dusze może wchłonąć ktoś kto wogóle danego potworka nie atakował, zdarzyło mi się już że koleś tylko czekał aż ludzie ubiją potworki i podchodził tylko zbierać upgrade'y :/. Premiera już niedługo, więc co najwyżej mogliby to patchem poprawić.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie...na pełnej wersji tak nie ma ponieważ po multi nie gra się dla farmienia dusz...Kinetic bardzo fajnie to pokazał na swoim kanale ytb z pełnej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×