Skocz do zawartości
fingo

[Psv] Soul Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest świetna, pogralem wczoraj troche znowu i sciezka audio oraz muzyka w tej grze jest tak dobrze dobrana ze nie moge sie nadziwic chyba dawno mi tak nie pasowala, duzo konkretnego klimatu z tej gry sie wylewa i wciaz jestem ciekaw co bedzie dalej w ksiazce hehe. Warto bylo kupic plusa i vite dla takich gierek oby wiecej ich bylo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej takich gier na vitę wychodziło :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie klimat urzekl. Na poczatku bylem srednio przekonany co do gry polegajacej tylko na eskterminacji jakichs tam wrogow, ale teraz mnie wciagnelo i rozgrywka jest przyjemna.

 

Dobre sa te grajace na emocjach historie np. Harpii lub Belzebuba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wessała mnie totalnie. Sposób narracji i prowadzenia fabuły w książce jest genialny :-) Możecie poradzić w co lepiej pakować def (ocalenia) czy atak (poświęcenia) ? wiem, że jest limit lvl 100 a nie chcę zepsuć postaci i nie wiem jak to później wygląda, która statystyka jest ważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wessała mnie totalnie. Sposób narracji i prowadzenia fabuły w książce jest genialny :-) Możecie poradzić w co lepiej pakować def (ocalenia) czy atak (poświęcenia) ? wiem, że jest limit lvl 100 a nie chcę zepsuć postaci i nie wiem jak to później wygląda, która statystyka jest ważniejsza.

 

Ja mam postać 1def. 99atk. Słaba obrona,ale używam głównie offeringów rzucających.

Dzieki lacrimie można sobie ustawiac def. i atk. jak chcesz. Masz np. level 1 def. 99 atk. a zmienisz sobie na 70 def. 29. atk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie: Jestem na pakcie walki z Sortiarą i po pokonaniu jej chcę ją ocalić, jednak gdy to robię tracę energię a ona bije się ze mną dalej po 3 takich ocaleniach nie mam już czarów do walki i mnie zabiją, oznacza to, że nie da jej się ocalić i trzeba poświęcić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie: Jestem na pakcie walki z Sortiarą i po pokonaniu jej chcę ją ocalić, jednak gdy to robię tracę energię a ona bije się ze mną dalej po 3 takich ocaleniach nie mam już czarów do walki i mnie zabiją, oznacza to, że nie da jej się ocalić i trzeba poświęcić ?

 

Tak. Musisz ją poświęcić.

Później podczas gry w innych paktach,bedziesz musiał powtarzać walki z potworami by odblokować kolejne misje.

Ja najpierw poświecam potwora,a później ratuję by mieć kolejną postać w drużynie do wyboru. 

Dobieraj też postacie do tego jak grasz. 

Jezeli planujesz poświecać potwory to wybieraj postacie z dark arm, a jeżeli chcesz ratować to z dvn arm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Delty:

 

 

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość odnośnie Delty, jak będziecie instalować należy zmienić język konsoli na angielski bo przy polskim menu wgrywają się trofea po japońsku!

Swoją drogą delta jest naprawdę warta tych 120zł. Wiele usparwnień i ulepszeń względem pierwowzoru zachęca do zatopienia się w świat SS ponownie.

Wracając do trofeów jest jakiś sposób żeby zmienić ich język na Vicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS D jest niesamowita. Wczoraj do pierwszej w nocy grałem tak się wciągnąłem. Gameplay jest świetnie poprawiony. A content powiększony praktycznie o drugie tyle jak nie więcej z tego co zauważyłem.

 

Co do trofeów masz problem :/ bo zmiana języka trofeów jest chyba nie możliwa. Da się nieco naprawić ale chyba tylko formatem konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh..., nawet takiego kalibru gry nie wydają w pudle w Europie. Ta konsola nigdy już nie wyjdzie ze swojej niszy.  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem dla tych co mają wersję cyfrową SS nie ma dlc podnoszacego do SLD. czyli drugi raz musze zapłacić za całą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem dla tych co mają wersję cyfrową SS nie ma dlc podnoszacego do SLD. czyli drugi raz musze zapłacić za całą grę?

 

SSD to praktycznie druga cała gra więc trzeba zapłacić. Aczkolwiek 119 zł za taką grę to wręcz okazja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć w podstawowa wersje SS? Jestem na samym początku zaraz po odblokowaniu możliwości gry przez sieć ;)

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie. Posiadam SS w wersji cyfrowej - ps+, chcialbym zakupic SS:D i pobrac content z podstawki. W tym celu bede musial wykupic dostep do ps+ czy nie bedzie on potrzebny?

Edytowane przez mefistofx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim contencie piszesz? O dodatkowych bossach? Do tego nie potrzebujesz plusa. Zresztą sprawdź, czy SS:D już tego nie zawiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to do SSD mozna wrzucic swoja postac z podstawki, czy moze jestem w bledzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jezeli tak, to potrzebujesz save z SS. Jak miales plusa, to masz w chmurze, a jak usunales SS to prawdopodobnie save tez poszedl.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie usuwalem, wciaz ja mam na konsoli. Nie pamietam czy save sie zapisuje bezposrednio w chmurze czy musi byc dostep z poziomu gry, jak to bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save w chmurze jest powiazany z ps plus. Taki save robisz manualnie lub robi się sam, jeżeli masz w opcjach vity zaznaczoną odpowiednią opcję. Oprócz tego save na vicie jest nierozerwalnie powiązany z grą, więc jak chcesz zaimportować dane do Soul Sacrifice Delta, potrzebujesz zakupić plusa, wyeksportować save do chmury i zaimportować. Lub mieć zainstalowane Soul Sacrifice + SS Delta.

 

No ale wiadomo, że trzeba powyższe przetestować samemu i sprawdzić jak to chula.

 

http://www.gamefaqs.com/boards/730565-soul-sacrifice-delta/68470916

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przespałem listopadową promocję, SS D był za 50 zł :/ 

Biorąc pod uwagę, że gra była w promocji teraz, to raczej nie ma co liczyć na zniżkę świąteczną? Ja w ogóle wpada ta gra w porównaniu do Freedom Wars, które będzie zaraz w plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to dwa zupełnie inne tytuły. Jedno jest bardziej podobne do soulsów połączonych z mH a drugie to takie shingeki no kyojin the game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Specjalnie założyłem konto, bo ostatni post był dodany dość niedawno. Mam pewne pytanie. Otóż miałem swego czasu konsolę PS Vita i bardzo, ale to bardzo spodobała mi się gra Soul Sacrifice, miałem o tyle szczęście, że owy tytuł pojawił się w tym własnie czasie na PS+. Niestety ze względów finansowych niedługo potem musiałem sprzedać konsolę i żeby więcej zarobić dodałem swoje konto. Teraz znów stałem się posiadaczem PS Vita, jednak kupno "starej" wersji to koszt 80zł, a Delty aż 120zł. Powiem szczerze, że wolałbym dokończyć / przejść od nowa "starą" wersję, żeby przejechać całą fabułę a dopiero potem zabrać się za Deltę. No ale to 200zł za dwie gry. Z tego co wyczytałem, jedno konto PS+, może być podłączone do dwóch konsoli PS Vita. Czy na forum są użytkownicy, którzy dzielą się kontami i ewentualnie można się z nimi "dogadać" co do współdzielenia w jakiś sposób? Ewentualnie wiecie, gdzie mógłbym kupić konto PS+ z grami? Pozdrawiam!

Edytowane przez zabko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×