Skocz do zawartości
fingo

[Psv] Soul Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda...tak było z wersją JP i tak samo będzie w EU...dlatego niestety nałożyli limity w demie na lvl,lacrima itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz lvl 1/19, sporo zaklec na 3 poziomie, niektore podwojne i tak katowalismy z kumplami cerberusa ze na sam nasz widok ucieka z podkulonym ogonem. Wiecej w tym demie dla mnie juz nie ma, zamowilismy w 3jke pre-ordery i czekamy do 1 maja :biggrin:.

Polecam przeczytac LORE, jest G-E-N-I-A-L-N-Y !

Edit: Jak cos to zgrana ekipa przygarnie jednego bezdomnego do ostrego grania, jesli ktos jest chetny to zapukac na PW/PSN :)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak zawsze... ale pijesporo dobrego powka jak wiesz a i zona, dziecko i praca czasem mnie stopuja... dodaj moje vitowe konto (glutyzkalkuty) i mozemy od 1 maja ogrywac... (kutwa 30ka tydzien temu piknela jak ten czas zapyerdala ;) )

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama fabuła się dość fajnie prezentowała w demie, Lore też czytałem i bardzo mi się podoba że w takim niby zwykłym slasherze postarali się i wykreowali ciekawy świat. Design bossów i ogólnie potwórków jest świetny, aż chce się bić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, Trace, dodajcie moje konto, Bansai_ ;). 1 maja moze juz cos pogramy jak ktorys z was bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kutwa od roku mam twoje konto gapa ;)

Jesli tym grasz na Vicie to luzik :D, zgadamy sie na pewno na jakies wspolne polowanie chciwych dusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już sie nie może doczekać to mały newsik...grę można normalnie pobrać na ps3 i przenieść na psv za pomocą kabla, co zaoszczędzi później czekania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś manualnie ściągnąć tą paczke z głosami i DLC? Bo automatyczne pobieranie coś mi nie działa, a jest to jedyna opcja jak na razie w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś manualnie ściągnąć tą paczke z głosami i DLC? Bo automatyczne pobieranie coś mi nie działa, a jest to jedyna opcja jak na razie w PSS.

Sony chyba coś strolowało. Bo wszedłem na stora przez przeglądarkę PC i za pomocą tej nowej magicznej funkcji dodałem jp voice do kolejki ściągania i tam mam datę 1 maj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się niby włączyło to ściąganie, nacisnąłem wstecz według wskazówek żeby konsola mi to w tle ściągała. Problem w tym że po naciśnięciu kółka się PS3 wyłączyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla preorderowców dwa DLC są do pobrania już od dzisiaj a dla tych co czekają do premiery dopiero po 1 maja.

Mnie już nawet dzisiaj sony zabrało kasę za preorder konta więc będzie git. Zostaje czekać te pozostałe dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul już działa. to tyle idę grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit: nvm, juz wszystko gra i buczy :)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wpadlem na sekunde aby napisac ze gra rozpyerdala system po calosci... ogrywam od okolo 9 rano do teraz z przerwami na przewinieciee/nakarmienie corki oraz czasem rozmowe z zona... wessalo po calosci.. malo co mi sie w tym tytule nie podoba... ideal na handhelda (krotkie, intensywne sesje na kupe) ale na stacjonarkach co najwyzej gra dobra jakby wyszla...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadlem na sekunde aby napisac ze gra rozpyerdala system po calosci... ogrywam od okolo 9 rano do teraz z przerwami na przewinieciee/nakarmienie corki oraz czasem rozmowe z zona... wessalo po calosci.. malo co mi sie w tym tytule nie podoba... ideal na handhelda (krotkie, intensywne sesje na kupe) ale na stacjonarkach co najwyzej gra dobra jakby wyszla...

same here ciśniemy w trzech od rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram...gra niszczy i wczoraj cały dzień przegrałem :)

Polecam biegać na początku z neutralami i wszystkim "ratować" a dopiero potem "poświęcać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie o walkę chapter 4

Macie jakieś pomysły jak pokonać Illecebrę, kiedy zamienia się w potwora. Magusar jest bezużyteczny, a boss non stop robi niekończącą się szarże + jej pozostałe kombinacje ataków nie dają specjalnego wyboru.

Jej słabością jest kamień, ale to nie wiele pomaga.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

up jestem przy cyklopie wiec srednio pomoge... do tego biegam poki co sam w multi wbije jak konkretnym koksem bede ;)

tytul rozwala totalnie mam juz na liczniku jakies 15 godzin maniakalnie farmiac i upgradeujac czary (zrobic 3lvl czaru to mordega - z 6 godzin spamuje jedna walke aby wbic na maksa ten poerwszy axe a jeszcze z 2 godziny przede mna... w wielkim skrocie tytul to mieszanka demons soulsa, monster huntera z domieszka szybkich handheldowych gier na paro minutowe posiedzenia i do tego dodaje swoj wlasny swietny klimat. dark fantasy tu jest tak mroczne jak chyba w rzadnym innym tytule od lat... w kazdym razie wracam podjarany do gry gdyz uzaleznia i to ostro na ten czas lvl 1/34 na magie i zaraz pierwsze maksymalne na 3lvlu (3x3 i do formy ostatecznej) przedmioty. chyba niedlugo skupie sie na fabule bo troszke ja olalem na rzecz farmingu...

co irytuje?? si kompanow a wlasciwie inteligencji brak, czesto przeszkadzaja i wbijaja swoje 3 grosze w nasze ataki przrywajac je i np. wywala nas w gore, nie zabiera nam to hp ale przerywa combo...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aż tak hardcorowo koksać zaklęć nie trzeba, bo na wyżej lv misjach za wynik, od razu wypadają te axy itp.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i później wypadają srebrne czary które odstawiaja te brązowe z palcem w nosie...ja ogólnie mam radę dla każdego kto walczy z ludzkimi przeciwnikami... wystarczy mieć miecz lodu i walić zwykłym atakiem, co czwarte uderzenie to pchnięcie które przewala przeciwnika i przerywa castowanie.

Co do Pani z chaptera czwartego to ja dopiero próbuję drugą walkę z Cerberusem wygrać i nie mogę za bardzo xD

Jedno poświęcenie oka i wyładowanie w niego całego zaklęcia zabiera mu 3/4 hp ale potem to on już kosi mi wszystkich jak leci jakimiś specjalem...mimo że mam 48lvl to jeszcze muszę podexpić....

Ale sprawdź czy wywalenie z Gorgona w nią coś da...w końcu ten czar narzuca petryfikację na cel.

A tak i używajcie w walce chainów ponieważ one zadają masywne obrażenia.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerberus solo w story to tylko atak tarczą jak szarżuje (upada) potem podbiegamy power atak i w długą. Wskrzeszamy też magusara służy jako przynęta. Ja tak go pokonałem w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok Cerberus padł...taktyka jakiej użyłem to chainy + ucinanie mu głów. 3Min walki i po sprawie.

Ufff....udało mi się wysolować Werewolfa i zdobyć Legendary Sorcerer na nim ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skonczna, po 30 godzinach odkrylem sekrety single-playerowe jakie skrywal w sobie Librom i jestem baaaaardzo zadowolony z historii, giera jest genialna.

A ostatnia walka ... uff! :D

Pora tluc dalej z kumplami avalon pacty w multi, jeszcze duzo godzin przede mna :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×