Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

POPRAWIC ........szerek rzeczy jakich w GAMEPLAYU????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POPRAWIC ........szerek rzeczy jakich w GAMEPLAYU????????

Zacznijmy od tego, że warto by poprawić pisownię. Naprawdę tragicznie to wygląda, może zainstaluj sobie na początek jakąś autokorektę.

 

Co do gameplayu to grałeś w demo, wiec sam sobie odpowiedz jakie. Jeśli nie grałeś, to zagraj ;) A jeśli nie masz możliwości to pocztaj

 

1 ten temat

 

2 inne strony o tej grze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkkOLEGO ....JAKUBEK pal gumke !Co do demka To jest Ok!Na c.  h.   u .   j sie spinasz?!!?!?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkkOLEGO ....JAKUBEK pal gumke !Co do demka To jest Ok!Na c.  h.   u .   j sie spinasz?!!?!?

Nie wchodz w dyskusje z Michałem Aniołem bo nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedukuję, że albo jesteś botem, tudzież już od rana mocno się znietrzeźwiłeś (nietrafianie w literki, caps lock itp) :)

 

Napisałem ci tylko byś poczytał sobie temat tu i na innych stronach, po co mamy ci przepisywać coś, co było już mówione. Jesteś zainteresowany- to poczytaj.

 

A ortografię popraw, myślę, ze od tego nie umrzesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubek, jak na moj gust to korelacja pomiedzy brakiem znajomosci podstawowych zasad ortografii a niechecia do czytania nawet najkrotszych tekstow jest az nadto widoczna. A jesli do tego dochodzi jeszcze koniecznosc ich szukania, to juz w ogole `popij woda`...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a co mi tam, masz: http://winningelevenblog.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=19593&start=60

 

Cztery strony topiku, gdzie ludzie raportują błędy. Najczęsciej powatarzane to:

 

1 online

 

2 zmienienie zawodników

 

3 przedurne statystyki- obrońca Legii dogania Messiego

 

4 błędy w SI

 

5 czasem piłkarza "zamuruje"- biegniesz sam na sam z bramką, a on składa sie do strzału jak amator, jakby chciał ułożyc sobie piłkę

 

 

No i wiele wiele więcej, masz na stronie. Czytaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1 Jak będzie taki jak w 2013 to spoko bo mi chodził b.dobrze

Ad2. Co z tym zmienianiem ?? że już R3 nie można czy jak?

Ad3. Mi się to podoba ponieważ  bez problemu można zagrać słabszą drużyną przeciwko Barcelonie i Realowi . (Ci narzekają co w 2013 gimbowali)

Ad.4??

Ad.5 Chyba zamuruje tego co trzyma pada :D

 

W ogóle każdy ma problem z tym, że go obrońca dogania przecież wystarczy kliknąć 2x :r1: i :r3:  się odpychać i bez problemu można wyjść sam na sam albo na skrzydle poszaleć. Muszę nagrać taką sytuacje telefonem bo nie mam innego urządzenia i podam wam link.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tymi 5 punktami.Kolejność tez nieprzypadkowa.... Janusz widze nie masz zielonego pojecia o tej grze skoro przy 2 punkcie stawiasz znak zapytania.Tak tak zajebscie że jakiś leszcz dogania najszybszych graszy ....Wygląda to tak nienaturalnie ze aż rzygać sie chce .Miała byc najlepsza cześć a wyszła chyba najgorsza!!

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie juz polecic jakichs grajkow najlepiej ofensywnych z dobrym speedem czy jeszcze za wczesnie jesli chodzi o MLO ? i oczywiscie dostepnych jesli chodzi o finanse na poczatku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może być też potrzebne wolne miejsce do odpowiedniego działania ;)

ja mam zainstalowana gre i miejsca duzo i jest zwolnienie pytanie czy to tez naprawi patch czy tak juz bedzie w tym pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za parę miesięcy będzie wiadomo,wyluzujjjjj,randomie,KING IS BACK!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gameplay to niewiem czy w liczac takie bledy jak ,obrona bramkarzy zamiast wybic pilke po strzale to wbija sobie reka do wlasnej bramki,obroncy we wlasnym polu karnym biegna do przeciwnkia jak zolwie,no i czasem po zagraniu dlugich wogole nie maja szans dogonic przeciwnika a czasem jest tak ze byle jaki obronca dogania najleszpego pilkarza,no i nie mowiac o tej zmianie zawodnika mamzrobione na sissted i tak nie widze zadnej roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam... ludzie... wy naprawdę nie macie pojęcia jak grać w tą grę :) ma swoje wady, za online na chwilę obecną wydłubałbym im te skośne oczka, ale ta gra jak się wie o co chodzi to sama słodycz... amen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam. Jak sie komuś gra nie podoba to niech ja sprzeda. Jaki jest sens wiecznego narzekania? Jest jaka jest i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tymi 5 punktami.Kolejność tez nieprzypadkowa.... Janusz widze nie masz zielonego pojecia o tej grze skoro przy 2 punkcie stawiasz znak zapytania.Tak tak zajebscie że jakiś leszcz dogania najszybszych graszy ....Wygląda to tak nienaturalnie ze aż rzygać sie chce .Miała byc najlepsza cześć a wyszła chyba najgorsza!!

Gram w tą wersje od ISS przykro mi ale tego skrótu nie znam albo po prostu nie kojaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę mam od jakiegoś czasu, ale online nie tykałem, żeby się nie zniechęcić. Słyszałem (czytałem) tylko, że to i tamto...

 

Dziś zagrałem i napotkałem dwie rzeczy:

1. Zawodnik biegnie z piłką, wciskam podanie, pasek podania rośnie, odpuszczam przycisk, zawodnik biegnie dalej i zamiast podać, to biegnie i biegnie z tym paskiem... Co jest grane??

2. Ktoś pisał o tym, że zawodnicy wykonują podania. Nie wierzyłem w to, ale faktycznie miałem coś takiego! Zagrywam piłka na dobieg do obrońcy wychodzącego do przodu, on do tej piłki dobiega i wykonuje lekkie podanie przed siebie (daje sobie uciąć palca, że nie wcisnąłem podania, ani trójkąta drugi raz...) O co chodzi??

 

Żeby było jasne- nie wierzę, że to się dzieje samoczynnie . Wydaje mi się, że to jest efekt kombinacji klawiszy, albo nie wiem czego... Zwłaszcza, że nie wszyscy o tym piszą. Grałem na manualu, może o to chodzi? (wcześniej pisaliście o problemach ze strzałami z pierwszej piłki, może ten tryb sterowania jest zwalony...?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę mam od jakiegoś czasu, ale online nie tykałem, żeby się nie zniechęcić. Słyszałem (czytałem) tylko, że to i tamto...

 

Dziś zagrałem i napotkałem dwie rzeczy:

1. Zawodnik biegnie z piłką, wciskam podanie, pasek podania rośnie, odpuszczam przycisk, zawodnik biegnie dalej i zamiast podać, to biegnie i biegnie z tym paskiem... Co jest grane??

2. Ktoś pisał o tym, że zawodnicy wykonują podania. Nie wierzyłem w to, ale faktycznie miałem coś takiego! Zagrywam piłka na dobieg do obrońcy wychodzącego do przodu, on do tej piłki dobiega i wykonuje lekkie podanie przed siebie (daje sobie uciąć palca, że nie wcisnąłem podania, ani trójkąta drugi raz...) O co chodzi??

 

Żeby było jasne- nie wierzę, że to się dzieje samoczynnie . Wydaje mi się, że to jest efekt kombinacji klawiszy, albo nie wiem czego... Zwłaszcza, że nie wszyscy o tym piszą. Grałem na manualu, może o to chodzi? (wcześniej pisaliście o problemach ze strzałami z pierwszej piłki, może ten tryb sterowania jest zwalony...?)

 

1. Miałem tak wiele razy, wina albo serwerów albo kodu gry (choć w offline nie ma takich kwiatków więc raczej jakość połączenia)

2. to uwierz że samo :] zmień w support settings prostopadłe piłki z advance na basic... przetestowałem i to właśnie to jest winowajcą, na advance własnie sam podaje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroce jeszcze raz to temtu ktory zaczalem moze ktos zna odpowiedz, chodzi o zwolnienie gry w pewnych sytuacjach np w polu karmnym przy klepaniu albo dluzszym dryblingu gra zwalnia okropnie obrona stoi ruchy mega wolne i to dziwne mowie o grze offline . Czy ktos mysli ze patch to poprawi czy tak wyglada ta gra bo to jak dla mnie calkowicie ja skresla. pozdro innym co to czuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Miałem tak wiele razy, wina albo serwerów albo kodu gry (choć w offline nie ma takich kwiatków więc raczej jakość połączenia)

2. to uwierz że samo :] zmień w support settings prostopadłe piłki z advance na basic... przetestowałem i to właśnie to jest winowajcą, na advance własnie sam podaje :]

 

1. Ale z drugiej strony grało się bardzo płynnie, nie było opóźnień, wszystko było elegancko... Fakt, że offline tego nie ma, bo trochę grałem.

2. Dzięki, spróbuję przestawić.

 

Cholera, czy oni w to nie grali, zanim wypuścili do ludzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, czy oni w to nie grali, zanim wypuścili do ludzi...?

 

hehe niedługo Konami będzie sprzedawać swoje narzędzia do tworzenia PESa a społeczność graczy będzie pisać kod gry :biggrin: pewnie wyszłoby to na dobre tej serii bo i tak już w tej chwili sporo w kwestii edycji robią fani :biggrin: po co licencje, muzyka, twarze, stroje stadiony... lepiej zrobić do wszystkiego edytory niech sobie sami ludzie robią ale najpierw oczywiście niech zapłacą :]

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×