Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko ja tez mam fan z tej gry zwlaszcza jak wczoraj gralem legia z porto byl remis 0:0 i w 90 minucie strzelilem radovicem w poprzeczke hehe :P

albo fan z gry jak przegrywasz 4:2 online z graczem i wszystkie bramki dla przeciwnika padaja po wbiciu sobie pilki do bramki przez bramkarza :)

niestety znowu nie widze ligi mistrzow online....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktops moze mi wytlumaczyc dlaczego kazdy mecz rankingowy online zaczynam? Jeszcze sie zdarzyla sytuacja zebym nie wykonywal pierwszego kopniecia. W towarzyskich zaczyna zalozyciel pokoju. A jak to jest w rankingowych? Jedyne co przychodzi mi do glowy, ze zaczyna zawsze ten, ktorego gra wybierze jako hosta z lepszym polaczeniem. Ja mam neta 40 mbit UP i DOWN, japonska infrastruktura wiec moze dlatego:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko ja tez mam fan z tej gry zwlaszcza jak wczoraj gralem legia z porto byl remis 0:0 i w 90 minucie strzelilem radovicem w poprzeczke hehe :P

albo fan z gry jak przegrywasz 4:2 online z graczem i wszystkie bramki dla przeciwnika padaja po wbiciu sobie pilki do bramki przez bramkarza :)

niestety znowu nie widze ligi mistrzow online....

Ja online nie gram ;/ bo niestety lipa na razie zagrałem 4 mecze MLO a tak poza tym to czekam na patch, który to poprawi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze poprawi :)

Musi.... No tak na chłopski rozum w tych czasach żeby tak się gra lagowała nie do pomyślenia.... Ja nawet takiej myśli nie dopuszczam, że tego nie poprawią.

Tylko by mogli podać datę kiedy wyjdzie a nie nikt nic nie wie.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi.... No tak na chłopski rozum w tych czasach żeby tak się gra lagowała nie do pomyślenia.... Ja nawet takiej myśli nie dopuszczam, że tego nie poprawią.

Tylko by mogli podać datę kiedy wyjdzie a nie nikt nic nie wie.

W PES 2008 tez mialem nadzieje, ze poprawia.

Tez wydawalo mi sie nie do pomyslenia.

Nie naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co na piracie jedziesz? :biggrin:

nie, chyba sie nie da :) haha

mam po angl. a widzialem ze niektorzy maja pl...poczytal bym sobie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES 2008 tez mialem nadzieje, ze poprawia.

Tez wydawalo mi sie nie do pomyslenia.

Nie naprawili.

Tylko to było 5 lat temu....czasy się zmieniły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja online nie gram ;/ bo niestety lipa na razie zagrałem 4 mecze MLO a tak poza tym to czekam na patch, który to poprawi. :)

Panowie a czy konami oficjalnie wydało jakies info, co ten niby patch ma poprawić? Bo błedów jest sporo, a grając człowiek czuje ogromny niedosyt. Bo gra ma ogromny potencjał moim zdaniem ale mulenie, zwalnianie, niereagowanie na to jak kierujemy, strzelamy, przełaczanie na innego zawodnika, czy też wychodzeniem bramkarzem co zauwazyłem masakra - jak slimaki bramkarzem reagują na wyjście trójkątem . Ja podobnie gram z kompem bo online to niestety tragedia.  Teraz pytanie kosztem czego konami poprawi zauwazalne błedy w grze a co w zamian spierdoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac z cpu, i z zywym graczem na 2 pady tez tak sie dzieje jak w online czyli mulenie zwalnianie niereagowanie /strzaly,przelaczanie itp.??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy konami oficjalnie wydało jakies info, co ten niby patch ma poprawić? Bo błedów jest sporo, a grając człowiek czuje ogromny niedosyt. Bo gra ma ogromny potencjał moim zdaniem ale mulenie, zwalnianie, niereagowanie na to jak kierujemy, strzelamy, przełaczanie na innego zawodnika, czy też wychodzeniem bramkarzem co zauwazyłem masakra - jak slimaki bramkarzem reagują na wyjście trójkątem . Ja podobnie gram z kompem bo online to niestety tragedia.  Teraz pytanie kosztem czego konami poprawi zauwazalne błedy w grze a co w zamian spierdoli :)

Dla mnie niech tylko poprawią online reszta może być bo jak za dużo zaczną grzebać to masakra będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac z cpu, i z zywym graczem na 2 pady tez tak sie dzieje jak w online czyli mulenie zwalnianie niereagowanie /strzaly,przelaczanie itp.??????????

 

Z żywym na dwa pady nie grałem, ale z CPU nie ma mulenia. Moim zdaniem to wina lagów, wynikających albo z błędów w grze, albo z jakiś ustawień na serwerach obsługujących cały ruch. Ktoś już tu pisał, że na x360 nie ma lagów w online. Jeżeli tak jest to raczej Sony/Konami się ogarnie i to poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żywym na dwa pady nie grałem, ale z CPU nie ma mulenia. Moim zdaniem to wina lagów, wynikających albo z błędów w grze, albo z jakiś ustawień na serwerach obsługujących cały ruch. Ktoś już tu pisał, że na x360 nie ma lagów w online. Jeżeli tak jest to raczej Sony/Konami się ogarnie i to poprawi.

Tzn co macie lagi jak gracie z kimś offline??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zywym przeciwnikiem na dwa pady jak gralem z kumplem to gra jest miodna ... a najwiecej fanu jest jak gralem z kumplem w jednej druzynie przeciwko komputerowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zywym przeciwnikiem na dwa pady jak gralem z kumplem to gra jest miodna ... a najwiecej fanu jest jak gralem z kumplem w jednej druzynie przeciwko komputerowi :)

Online 2vs2 jest super jak lagow nie będzie ;-)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelił ktoś na basic z za 16-stki bramkę?? Bo u mnie albo poprzeczka albo zawsze bramkarz obroni. W poprzednich częściach nie było z tym problemu a w tej jakby magiczny magnes znowu na piłce która ma ją ściągać na bramkarza chodzi ale o strzały tylko z za poza pola karnego. Jak sie strzeli z L2 czyli manualnie to spoko ale niekiedy jest mało czasu żeby strzałeczką wycelować. W poprzednich częściach wydaje mi się że dalekie strzały miały w sobie więcej nieprzewidywalności. Tu jakby 3 kierunki na basic i wszystko robione tak aby nie wpadło. strzelił ktoś tak bramkę??

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelił ktoś na basic z za 16-stki bramkę?? Bo u mnie albo poprzeczka albo zawsze bramkarz obroni. W poprzednich częściach nie było z tym problemu a w tej jakby magiczny magnes znowu na piłce która ma ją ściągać na bramkarza chodzi ale o strzały tylko z za poza pola karnego. Jak sie strzeli z L2 czyli manualnie to spoko ale niekiedy jest mało czasu żeby strzałeczką wycelować. W poprzednich częściach wydaje mi się że dalekie strzały miały w sobie więcej nieprzewidywalności. Tu jakby 3 kierunki na basic i wszystko robione tak aby nie wpadło. strzelił ktoś tak bramkę??

Mój kolega wczoraj na turnieju z około 20 m i ja kilka dni temu z podobnej odległości. Jakby wszystko wpadalo to nudne by to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wczoraj na turnieju z około 20 m i ja kilka dni temu z podobnej odległości. Jakby wszystko wpadalo to nudne by to było.

Na basic mieliście ustawione strzały bo to ważne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie samochody produkowane przez amerykańców to raczej gówienko, kiedyś to może tworzyli dobre fury. W ilu stanach byłeś wogóle bo ja w wielu, w bogatych metropoliach jak Chciago wszyscy bujają się Niemieckimi czy Japońskimi furami, klasa średia i Ci bogatsi. Zresztą rozmawiałem z wieloma osobami, twierdzą że Niemieckie maszyny są najlepsze, sorry za oftopa.

Wracając do Pesa największy fun jest granie turnieju z 4 kumplami, mnie nie interesują żadne licencje, stadiony, herby czy inne nazwiska, bo i tak patchmakerzy zrobią to idealnie. Póki co offline jest super, a na online trzeba poczekać pewnie z 1,2 tygodnie i powinno być wszystko wporządku tak jak w 13. Myśle, że Konami chyba miało troche zbyt mało czasu, żeby ogarnąć nowy silnik. Dlatego może być troche błędów, oby to naprawili w następnych patchach.

Offtopa ciagnac nie bede, ale tez rozmawialem z wieloma osobami (to chyba koronny argument twojego wywodu).

Konami mialo malo czasu? Przestancie ich tlumaczyc, prosze. Sami sobie ustawili date premiery przeciez. Fox engine robia pewnie dluzej niz od roku. Raczej nie sadze zeby przy takich pieniadzach management nie monitorowal postepow z silnikiem i zostali zaskoczeni na tydzien przed koncem projektu.

Decyzja o wydaniu wybrakowanego produktu byla wiec w pelni swiadoma i podyktowana wzgledami ekonomicznymi. A gracze? Jakos to sobie wytlumacza...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wracając do Pesa największy fun jest granie turnieju z 4 kumplami, mnie nie interesują żadne licencje, stadiony, herby czy inne nazwiska, bo i tak patchmakerzy zrobią to idealnie. Póki co offline jest super,.

U mnie w sobotę będzie sześciu chłopa.Do tej pory robiliśmy turnieje w fifkęAle wkońcu nastał ten czas by wyrzucić Asa z rękawa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sobotę będzie sześciu chłopa.Do tej pory robiliśmy turnieje w fifkęAle wkońcu nastał ten czas by wyrzucić Asa z rękawa xD

To jak was będzie 6 to szykuj kartkę i długopis bo w 2013 roku konami nie przewidziało takiego czegoś że chcesz zagrać ligę sobie na 6 osób co powinno być standardem i niewrzucenie takiej opcji, trybu do gry powinno skutkować tym że taka gra nie powinna trafić do sprzedaży dla dobra innych bo  jak sie dowiesz że niema takiego trybu w grze piłkarskiej o charakterze rywalizacji to nie chcę abyś udusił się ze śmiechu że jednak w 2013 roku może takiej opcji nie być. Pisze to żeby nie było że nie ostrzegałem i nie mówiłem o kartce i długopisie (sic! w 2013 really!?) i żebyście wkurzeni nie szukali takiego trybu jak liga na powiedzmy 6 bo takiego czegoś najzwyczajniej w świecie niema w tej grze. Ludzie odpowiedzialni za implementację trybów powinni w trybie natychmiastowym zostać wyrzuceni na zbity pysk z pracy. Chyba że ktoś napisze że to za trudne żeby to wrzucić to wtedy tylko się uśmiechnę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno w takim razie :sad: Będziemy musieli rywalizować w fifkę.No dali dupska po całości z tym skoro tak. 

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam, ze na PSX też dostawałem wybrakowany produkt, Coku zamiast Cocu kazdy to pewnie pamięta te naziwska :biggrin: i nie miałem pretensji do Konami dla mnie liczy się gameplay a w tym roku jest super. Można psioczyć na online, ale poczekajmy to się zmieni napewno.

 

jak to ktoś już tu trafnie zauważył "czasy się zmieniają" i teraz mamy zaraz PS4 a nie PSX... w XX wieku nikt nie myślał o czymś takim jak online... dziś to podstawa każdej gry sportowej...  nikt nie ma pretensji o licencję bo to dzięki patcherom każdy jest w stanie spokojnie przełknąć ale te spadki fpsów w polu karnym czy na cut scenkach, interwencję bramkarzy czy ubogość w tryby gry już nie bardzo... to że gra klatkuje jest dla mnie totalną porażką po tylu latach kiedy PS3 jest na rynku nie mają prawa wypuszczać czegoś takiego do sprzedaży z tak słabymi teksturami... co z tego że jest nowy silnik ale raczej w fizyce czuć różnicę bo graficznie niespecjalnie... argumenty typu że EA się reklamuje a Konami nie, to już ignorancja co niektórych... w takim razie skoro PES to taki niskobudżetowy projekt to czemu nie wydają tego tylko w wersji cyfrowej za 60 zł a każą sobie płacić jak za każdą inną "dużą" produkcję... niebywałe jak ludzie potrafią sobie wiele wytłumaczyć i jak wiele wybaczyć Konami... każdy inny developer zostałby tak zmieszany z błotem że musieliby zamykać studio... 

 

Na przykładzie GTA 

 

kiedy wychodziła IV część PS3 było świeże i gra mimo średniej grafiki muliła na konsoli Sony momentami strasznie... teraz kiedy poznali PS3 wydali GTA V które nie dość że jest dużo większe ma zdecydowanie lepsze tekstury (miejscami wygląda naprawdę ślicznie) a śmiga dużo dużo lepiej niż część IV... więc jednak da się wyciągać wnioski i robić postępy na tym samym już przestarzałym sprzęcie... 

Edytowane przez Chris de la Rosa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×