Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wgrasz patch byś mógł mi napisać czy bundesliga ma oryginalne stroje bo w tym od WENB jest lipa ze strojami.

Patch sie przyjal,muza gra,Blus zadzialal,no stroje sa ale czy to takie jak maja byc to chyba nie, choc znaczek Borusi na klacie jest :).ale zas Borusia widze od pesa10 zawsze z ta druzyna jest problem ze nazwy pilkarzy inne, paul jeszcze musi ogarnac sprawe i dodac pare rzeczy, ale wierze w niego,gra szybko sie wgrywa, w porownaniu do plyty to szybko sie wgrywa wszystko,i zdecydowanie szybciej niz w pesie13. ale online kaszana pierwszy mecz zagralem lagow zero,ale mutacja zoltkow wolno i ciulowo,bramkarze posrani ciezko im sie wstaje,inaczej z kompem sie gra.trza trenowac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klamka zapadla, pes sprzedany, nigdy wiecej sie nei dam naciagnac zoltkom...:/ zycze wam cierpliwosci;)

Dzięki i pozdrawiamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziales kiedys gre EA bez reklamy ?

Pozatym nie przypominam sobie wybitnej gry na ta generacje od EA, Sony pozamiatało wszystkich imho. No i of course Namco z DSami ;]

Jak widze te wszystkie statystki z najlepiej sprzedawana gra to co mam w to wierzyc czy co ?

Rynek w USA jest tak zjebany, że gówno im można wcisnąć i tak będą to jeść i beda prosić o więcej  :biggrin: EA jak ich widzi to tylko, więcej nerdów więcej kasy ...

Inna sprawa Konami i Capcom nauczyło się sprzedawać gówno, bo nic ciekawego teraz nie wypuścili a szkoda bo silnik Pesa jest świetny ;/

 

Tak zajechalo offtopem, ze nie odwaze sie tu odpisac na to wszystko :) Spodziewaj sie pw.

Powiem, ze tylko glupiec robi gre i jej nie reklamuje. Konami reklamuje (bandy w Champions League widzial?), Ubisoft reklamuje etc. Takie prawa rynku i wytykanie kogos palcem bo reklamuje swoj produkt jest dla mnie niezrozumiale. Reklama? Super, byle w niej nie klamac (palcem wskazywac nie bede, wiadomo o jaka wybrakowana gre chodzi). 

 

Nie uwazam tez, zeby ludzie w USA byli tak glupi jak sugerujesz. Oni naprawde od malego sa tam uczeni liczenia pieniedzy, stad na ulicach nie zobaczysz multum aut europejskich (bo sie psuja), stad pozwy zbiorowe (moze i Konami sie doczeka za online, trzymam kciuki) etc. Mysle, ze po wieloma wzgledami obywatele tego kraju sa bardziej dojrzali i swiadomi niz europejczycy. Zreszta nie wiem co ma Pes/Fifa do rynku USA, oni tam na soccera nie potrafia patrzec :) Wyjasnij pls.

 

Silnik Pesa swietny wg mnie nie jest. Rozroznijmy silnik od gameplaya. Na silniku sie zawiodlem, jednak spodziewalem sie wiecej - zwlaszcza po jego technicznej stronie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa z ta muzyka tzw. intro  operowe ... jest w opcjach wylaczenie tych utworow od konami , wylaczylem wszystkie utwory od konami (w tym ta muzyke operowa)  , wlaczylem swoja muze , a nadal mam na poczatku ta gowniana opere  wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cycorus

Spodziewałes sie wiecej po tym silniku? Ale on jest lepszy od tego z EA, a na ich silnik z tego co wiem to nie narzekasz. Nie czaje :D

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa z ta muzyka tzw. intro  operowe ... jest w opcjach wylaczenie tych utworow od konami , wylaczylem wszystkie utwory od konami (w tym ta muzyke operowa)  , wlaczylem swoja muze , a nadal mam na poczatku ta gowniana opere  wtf?

O jakiej operze mowisz sprawdze u mnie bo muze wgralem wczoraj,ale nie slyszalem tego o czym piszesz,gdzie ona jest,gdzie jej szukac ?

 

Podaj jej tytul jak sie zwie to zbadam i ci napisze pozniej jak u mnie jest :)

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak sie pojawia napis push any button nawet troche wczesniej sie pojawia nazwy w tej chwili nie pamietam , bo nie mam wlaczonej konsoli :)

jaki gosciu spiewa operowym glosem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cycorus

Spodziewałes sie wiecej po tym silniku? Ale on jest lepszy od tego z EA, a na ich silnik z tego co wiem to nie narzekasz. Nie czaje :D

Bo wcale nie uwazam, zeby silnik PESa byl lepszy? Nie wmowisz mi, ze mysle tak jak Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest teraz w MLO z zakupem/sprzedażą piłkarzy??


Bo wcale nie uwazam, zeby silnik PESa byl lepszy? Nie wmowisz mi, ze mysle tak jak Ty :)

Oja to grasz chyba w pes 2013. Ten silnik jest sto razy lepszy he..... niektóre wypowiedzi mnie dobijają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak to jest teraz w MLO z zakupem/sprzedażą piłkarzy??

Dla mnie o niebo lepiej niz w pes 2013. Mozesz sie bawic skladem jak chcesz i nic nie tracisz. W mlo grasz kim chcesz bez kalkulowania czy oplaca ci sie kogos wystawic. Nie tracisz nic, zawsze, z kazdym meczem jestes do przodu.

Jak online zadziala... MLO sprawi, ze nawet po tym jak kupie ps4 to ps3 bedzie nadal uzywane.

Edit: co do silnika to jak sama nazwa wskazuje czesc techniczna gry. A technicznie silnik szwankuje, klatkuje, zwalnia etc. Nie mowie tu o mozliwosciach tego silnika, ale o konkretnej implementacji w edycji 2014

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja odpaliłem PES 2011 i względem PES 2014 graficznie jest tam pięknie. 

Nic się nie wiesza, wszystko płynnie chodzi a animacje piłkarzy są więcej niż bardzo dobre. 

3 lata a oni robią trzy kroki w tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie o niebo lepiej niz w pes 2013. Mozesz sie bawic skladem jak chcesz i nic nie tracisz. W mlo grasz kim chcesz bez kalkulowania czy oplaca ci sie kogos wystawic. Nie tracisz nic, zawsze, z kazdym meczem jestes do przodu. Jak online zadziala... MLO sprawi, ze nawet po tym jak kupie ps4 to ps3 bedzie nadal uzywane. Edit: co do silnika to jak sama nazwa wskazuje czesc techniczna gry. A technicznie silnik szwankuje, klatkuje, zwalnia etc. Nie mowie tu o mozliwosciach tego silnika, ale o konkretnej implementacji w edycji 2014

No to wiem, że można bawić się składem itp. ale chodzi o samą sprzedaż i zakup piłkarzy bo teraz nie ma "gotówki" tylko budżet drużyny tak?? zagrałem tylko 4 mecze w MLO więc jestem zielony :biggrin: a nie mam za bardzo czasu grać bo praca itd. Może podam, przykład za wygrane 2 mecze dostałem punkty, sprzedałem dwóch zawodników i chciałem kupić w zamian jakiegoś piłkarza ale po sprzedaży tych dwóch tak jakby ten budżet się zmniejszył więc o co chodzi?

 

A co do silnika to było do przewidzenia, że będą bugi itp. ponieważ dla Konami to też coś nowego. Z biegiem czasu na pewno to ulepszą.

Panowie, ja odpaliłem PES 2011 i względem PES 2014 graficznie jest tam pięknie. 

Nic się nie wiesza, wszystko płynnie chodzi a animacje piłkarzy są więcej niż bardzo dobre. 

3 lata a oni robią trzy kroki w tył

Proszę nie pisz już  że 2011 jest lepszy od 2014 błagam :biggrin:

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa z ta muzyka tzw. intro  operowe ... jest w opcjach wylaczenie tych utworow od konami , wylaczylem wszystkie utwory od konami (w tym ta muzyke operowa)  , wlaczylem swoja muze , a nadal mam na poczatku ta gowniana opere  wtf?

"Tsubasa" , nie da się tego wyłączyć , też próbowałem , ten utwór z automatu jest wyłączony , a jednak "gra go puszcza". :pardon: Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zajechało bo to była rozkmina po głębszym haha Cycorusie :biggrin:

Odnośnie aut to nie masz racji bo ogólnie amerykańce uważają, że najlepsze auta są z Europy głównie Niemieckie maszyny Prosche, BMW i Mercedes. Nie wspominając o Włoskich cudach :)

Silnik jest ekstra tylko konsola nie wyrabia już niestety ;/ A Fifa ciągle na tym samym ciągnie, a zabieranie licencji EA stadionów jest żałosne wdg mnie, tym chcą kupić nowych odbiorców, chyba sa nienormalni.

Co do aut, to chyba bylismy w innych regionach USA, niemieckie auta sie zdarzaja, ale to wyjatki od amerykanskich czy japonskich. Zrezzta z tego co mi mowili to i tak produkowane w stanach... Przez 2 tygodnie nie widzialem tam ani jednego francuza czy wlocha (nadal o autach mowie).

Mlo, janusz, jak sprzedales pilkarza to spadla wartosc teamu, ale nie limit funduszy. Jak wejdziesz w sign player to zobaczysz ile masz teraz punktow do wydania.

I silnik znow: mozna napisac zajebisty silnik, ktory pojdzie dopiero na komputerach z 2020 roku. Tylko po co. Silnik sie pisze na sprzet dostepny i na nim kunszt jego wykonania nalezy oceniac. To nie wina ps3, tylko developerow. Wiedzieli na jakie maszyny silnik ma byc napisany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa silnika w Pes 2014 wygląda w ten sposób, że jest on o niebo lepszy od tego z EA tylko problem polega na tym, ze wykorzystany jest może w 40 %. Dodać do tego błedy i mamy gdzie 25% wykorzystanej mocy. Ea mając gorszy wykorzystuje swój w 100% co w rezultacie można odnieść wrażenie, że ma lepszy. Szkoda bo Konami tym silnikiem jeśli chodzi o techniczą stronę mogołby zjeść Ea, ale przez głupie decyzje o wydaniu gry zbyt wcześnie tak nie jest i nie będzie bo znając życie łatka wiele nie zmieni. Szkoda.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa silnika w Pes 2014 wygląda w ten sposób, że jest on o niebo lepszy od tego z EA tylko problem polega na tym, ze wykorzystany jest może w 40 %. Dodać do tego błedy i mamy gdzie 25% wykorzystanej mocy. Ea mając gorszy wykorzystuje swój w 100% co w rezultacie można odnieść wrażenie, że ma lepszy. Szkoda bo Konami tym silnikiem jeśli chodzi o techniczą stronę mogołby zjeść Ea, ale przez głupie decyzje o wydaniu gry zbyt wcześnie tak nie jest i nie będzie bo znając życie łatka wiele nie zmieni. Szkoda.

Skad wiesz, ze to 40% ? Bo tak napisali, czy tak Ci sie wydaje, lub tak bys sobie zyczyl?

Oceniam to co widze, Konami juz nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając opisy deweloperów na temat FOX ENGINE,a także widząc możliwości Havok Engine na next geny jeśli chodzi o fizykę, a jednocześnie widząc Pes 2014 działającego na tych silnikach wysuwam moje domniemania. Oczywiście mogę się mylić, ale jak każdy człowiek. A tak w ogóle to wiara nie ma nic do tego.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam w ogole nad kupnem po tych wszystkich opiniach... 13 juz sprzedalem takze raczej kupie...ktos zacheci? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz, ze to 40% ? Bo tak napisali, czy tak Ci sie wydaje, lub tak bys sobie zyczyl?

Oceniam to co widze, Konami juz nie wierze.

Bez jaj gra jest naprawdę dobra konkurencja nie ma polotu tylko niech poprawią błędy i tyle.  A co do silnika to może Lons ma rację..... A druga sprawa jest taka, że jakby w tej wersji nic nie zmienili to każdy pisałby, że konami się cofa zamiast iść do przodu..... no i poszli zrobili grę od podstaw i błąd, że tak szybko wypuścili mogli poczekać jeszcze 2 miechy przetestować od a do z i wtedy zrobić premierę no ale baaaa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając opisy deweloperów na temat FOX ENGINE,a także widząc możliwości Havok Engine na next geny jeśli chodzi o fizykę, a jednocześnie widząc Pes 2014 działającego na tych silnikach wysuwam moje domniemania. Oczywiście mogę się mylić, ale jak każdy człowiek. A tak w ogóle to wiara nie ma nic do tego.

Developerom bym nie wierzyl (ten szeregowy ma zakaz wypowiadania sie, wszystko co przenika do prasy do PR).

Potencjal spory jest, ale jak core napisali zle to nic nie bedzie z tego. Trzeba czekac i miec nadzieje, chyba wszyscy ja mamy.

Co do kupna pesa: offline bierz bez pytania. Do online czekaj na patcha i opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam w ogole nad kupnem po tych wszystkich opiniach... 13 juz sprzedalem takze raczej kupie...ktos zacheci? :)

Ja zachęcę gra jest bardzo dobra, realistyczna no ma błędy np. online lipa ale to muszą poprawić i na pewno to zrobią a wtedy będzie mistrzostwo moim zdaniem oczywiście. Wiesz niektórzy piszą, że jak jest zmiana piłkarza to im się przycina itp. ja na to uwagi nie zwracam

Bierz a nie pożałujesz ;) aaa i np. narzekają na bramkarzy, że kiksy robią a ja to odbieram w ten sposób, że w realu też tak się dzieje :) Moim zdaniem bramkarze robią dobrą robotę w ogóle zajebiste animacje są bramkarzy :biggrin:

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachęcę gra jest bardzo dobra, realistyczna no ma błędy np. online lipa ale to muszą poprawić i na pewno to zrobią a wtedy będzie mistrzostwo moim zdaniem oczywiście. Wiesz niektórzy piszą, że jak jest zmiana piłkarza to im się przycina itp. ja na to uwagi nie zwracam

Bierz a nie pożałujesz ;) aaa i np. narzekają na bramkarzy, że kiksy robią a ja to odbieram w ten sposób, że w realu też tak się dzieje :) Moim zdaniem bramkarze robią dobrą robotę w ogóle zajebiste animacje są bramkarzy :biggrin:

spoko rozumiem kiksy bramkarzu , ale w realu bramkarz nie wbija sobie 4 bramek w jednym meczu .... tak jak ja to mialem ...strzelasz w bramkarza z ostrego konta i sam sobie ja laduje do bramki wiec realizmem bym tego nie nazwal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko rozumiem kiksy bramkarzu , ale w realu bramkarz nie wbija sobie 4 bramek w jednym meczu .... tak jak ja to mialem ...strzelasz w bramkarza z ostrego konta i sam sobie ja laduje do bramki wiec realizmem bym tego nie nazwal :)

No ja akurat takiego przypadku nie miałem więc jak na razie uznaję bramkarzy jako realnych :) z drugiej strony Ja nie czepiam się tak szczegółowo tej gry jak co niektórzy. Mam wielki , bardzo wielki fan z gry jeszcze tylko online brakuje.

P.S. wczoraj rozegraliśmy turniej w 5 osób i powiem emocje były he tylko brakuje jednego żeby było można tak jak np w pes 2012 robić turniej /tabelę ligową w pes a nie na kartce ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×