Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie tez to samo pomyslalem,bo nie widze BLUSA,no nic trza wgrac tego od Paula 1.1juz na penie siedzi, wazne ze niemiecka i angielska bedzie full, z nazwami i koszulkami, a sa jeszcze dodatki z pss z konta klasyki itd. :)

wczoraj pobawilem sie w menu osfoic sie i zjeby bo nie mam jeszcze tego pliku edit data sam system data,ale moze to dobrze :)

Ja wgrasz patch byś mógł mi napisać czy bundesliga ma oryginalne stroje bo w tym od WENB jest lipa ze strojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrasz patch byś mógł mi napisać czy bundesliga ma oryginalne stroje bo w tym od WENB jest lipa ze strojami.

OK.pozniej napisze :) w sumie wazniejsze zeby sklady byly prawdziwe i herby,ale stroje tez by siadly, ale to juz dalsza kolejnosc :)

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.pozniej napisze :) w sumie wazniejsze zeby sklady byly prawdziwe i herby,ale stroje tez by siadly, ale to juz dalsza kolejnosc :)

No tak wiadomo ale jak wczoraj grałem z kumplami turniej i zobaczyłem stroje BVB to śmiech :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez to samo pomyslalem,bo nie widze BLUSA,no nic trza wgrac tego od Paula 1.1juz na penie siedzi, wazne ze niemiecka i angielska bedzie full, z nazwami i koszulkami, a sa jeszcze dodatki z pss z konta klasyki itd. :)

wczoraj pobawilem sie w menu osfoic sie i zjeby bo nie mam jeszcze tego pliku edit data sam system data,ale moze to dobrze :)

Nie mulą Ci rozgrywki te patche od Paula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie taaaa.ale sa tez inne ligi ktore okienka trwaja dluzej :) ale z tego co sie orientuje to juz wszystko pozamykane na hama,jedynie odpady tzn.wolne transfery moga przechodzic gdzie chca i kiedy chca :)

 

Terminy zamknięcia okna transferowego:

Anglia - 02.09.2013 (do północy)

Austria - 02.09.2013 (do północy)

Belgia - 02.09.2013 (do północy)

Bułgaria - okno zamknięte

Finlandia - 02.09.2013 (do 23:00)

Francja - 02.09.2013 (do północy)

Grecja - 02.09.2013 (do 23:00)

Hiszpania - 02.09.2013 (do północy)

Holandia - 02.09.2013 (do północy)

Niemcy - 02.09.2013 (do 18:00)

Norwegia - okno zamknięte

Polska - okno zamknięte

Portugalia - okno zamknięte

Rosja - 02.09.2013 (do 22:00)

Serbia - okno zamknięte

Szkocja - okno zamknięte

Szwajcaria - okno zamknięte

Szwecja - okno zamknięte

Ukraina - 02.09.2013 (do 23:00)

Włochy - 02.09.2013 (do 23:00)

 

 

Nie interesują mnie inne ligi,kuwejtskie,pakistańskie czy inne kosmiczne...poza tym nie ma ich w Pessie,więc nie kumam o co cho z tymi innymi ligami...Główne ligi zamkneły okna do 2 września,Pes wyszedł 19 września...

Edytowane przez woo-cash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeb.e.Gościu,jaja sobie robisz,czy na piłce się nie znasz???Okna transferowe zostały zamknięte przed wyjściem nowego PES-a.To,że składy nie mają uaktualnienia do dzisiaj,to wina jedynie ''fahofcuf'' z konami...

Jak bys zadal sobie odrobine trudu to bys wiedzial, ze jeszczr sa 2 otwarte okienka min. Hongkong a skoro jest w pes14 azjatycka liga mistrzów to i jakas ich ekipa tez jest w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co udowadnianie czy się okienka zamknęły czy nie przecież KONAMI ma to do siebie, że nigdy na premierę nie ma aktualnych składów choćby gra wyszła w Grudniu. Przyzwyczajcie się  do tego.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mulą Ci rozgrywki te patche od Paula?

Nie rozegralem jeszcze ani jednego meczu i nie wgralem jeszcze patcha,narazie sprawy techniczne patche,muzyka itd.ale bardziej mysle ze to nie wina patcha a zoltkow i to ich arcydzielo ze zwolnia czy cos sie dzieje bardziej bym to obstawial,jesli tak sie dzieje,mam nadzieje ze azjaci juz o tym wiedza i to szybko zrobia,zainstaluj tez gre na dysk jak masz na plycie, ja mam calosc na dysku bo mam pesa z pss :) ale pes13 siedzi w czarnuli i predko nie wyjdzie jeszcze bo pewnie nie raz wruce do niego :)

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys zadal sobie odrobine trudu to bys wiedzial, ze jeszczr sa 2 otwarte okienka min. Hongkong a skoro jest w pes14 azjatycka liga mistrzów to i jakas ich ekipa tez jest w grze.

Nie no..LOL.I pewnie z tego własnie powodu składy są nieaktualne...brawo.I oczywiście zabolało by nas wszystkich jeśli w jakimś FC Jaoo jajoo nie grał Mao Tse Huj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie wie jak sie wywracac w przepychance nie wierze ze nikomu tak sie udalo ani razu zrobic . No nic sam to jakos ogarne na treningu metoda prob i bledow , dzieki za pomoc na prawde sie przydaliscie chlopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no..LOL.I pewnie z tego własnie powodu składy są nieaktualne...brawo.I oczywiście zabolało by nas wszystkich jeśli w jakimś FC Jaoo jajoo nie grał Mao Tse Huj.

Składy w pes zawsze były nie aktualne na starcie. Hongkong to bardzo duży rynek wiec ich moglo by zabolec. Po za tym ja nie pisalem, że dlatego są nieaktulne tylko, że możliwe, że dlatego nie wydali jeszcze patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie wie jak sie wywracac w przepychance nie wierze ze nikomu tak sie udalo ani razu zrobic . No nic sam to jakos ogarne na treningu metoda prob i bledow , dzieki za pomoc na prawde sie przydaliscie chlopaki.

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Nie mam pojęcia...... nie spotkałem się w ostatniej wersji z tym a w tej w sumie nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie wie jak sie wywracac w przepychance nie wierze ze nikomu tak sie udalo ani razu zrobic . No nic sam to jakos ogarne na treningu metoda prob i bledow , dzieki za pomoc na prawde sie przydaliscie chlopaki.

Spróbuj jednocześnie wcisnąć L1 L2 R1 R2 czy jakoś tak. W poprzednich pesach tak robiło sie próbe wymuszenia faulu, zazwyczaj kończona żółtą dla symulanta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie wie jak sie wywracac w przepychance nie wierze ze nikomu tak sie udalo ani razu zrobic . No nic sam to jakos ogarne na treningu metoda prob i bledow , dzieki za pomoc na prawde sie przydaliscie chlopaki.

Spróbuj L1+R1+L3+R3 albo L2 i R2 zamiast 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach dźwięku możesz odznaczyć utwory, których nie chcesz, żeby były odtwarzane. Zobacz czy to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozna jakos usunac to gowniana opere co jest na poczatku gry ?

Chyba nie bo niby jak. Grałem dziś jeden mecz online dalej jest to dyskomfort. Zero przyjemności z gry. Offline to całkiem inna gra i taką bym chciał ja widzieć online ale straciłem nadzieję że to kiedykolwiek będzie tak samo chodzić w multi. Te animację nowy silnik to chyba za dużo jak na online i na stare konsole. Ale pytanie jest takie to po ch... wydawali to na te konsole jeszcze. A już wiem kasa musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w opcjach tego niema ..

no wlasnie w opcjach tego niema ..

Poszukaj jeszcze w edytorze. Ostatnio latałem po opcjach i trafiłm na liste utworów,króre można było odznaczyć. Ja znajdziesz to napisz może komuś sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo niby jak. Grałem dziś jeden mecz online dalej jest to dyskomfort. Zero przyjemności z gry. Offline to całkiem inna gra i taką bym chciał ja widzieć online ale straciłem nadzieję że to kiedykolwiek będzie tak samo chodzić w multi. Te animację nowy silnik to chyba za dużo jak na online i na stare konsole. Ale pytanie jest takie to po ch... wydawali to na te konsole jeszcze. A już wiem kasa musi się zgadzać.

Ej, a ponoc to EA jest to zle co mysli tylko o kasie...

Konami jest dobre, EA zle.

Nie pamietasz? ;)

Nie wlaczam pesa dopoki online nie naprawia. Ile mozna w coach mode grac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo niby jak. Grałem dziś jeden mecz online dalej jest to dyskomfort. Zero przyjemności z gry. Offline to całkiem inna gra i taką bym chciał ja widzieć online ale straciłem nadzieję że to kiedykolwiek będzie tak samo chodzić w multi. Te animację nowy silnik to chyba za dużo jak na online i na stare konsole. Ale pytanie jest takie to po ch... wydawali to na te konsole jeszcze. A już wiem kasa musi się zgadzać.

Wyjdzie nowy patch i to naprawią. Podobny bajzel narobili w PES2008. Chcieli wydać grę wcześniej niż EA i wydali zbugowaną. Myślę, że to kwestia optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×